Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A homlokom közepén van egy vérhólyag. Vagyis úgy néz ki, mint egy vérhólyag, de nem úgy viselkedik. Mi lehet ez? fórum

A homlokom közepén van egy vérhólyag. Vagyis úgy néz ki, mint egy vérhólyag, de nem úgy viselkedik. Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


9. szöszi71 (válaszként erre: 3. - 8b798194e3)
2012. jan. 31. 10:22
Jobb ha nem nyúlsz mostmár hozzá, nehogy több kárt csinálj magadnak!
2012. jan. 31. 09:52

egy jó tanács... utána tessék elkezdeni egészségesen, ha ez túl nagy feladat, legalább egészségesebben étkezni, inni, nassolni.

nem akarok riogatni, frászt senkire ráhozni vagy ráolvasni bármit, de ezt érdemes a testünk jelzéseként értelmezni, hogy jobban bánjunk vele.

2012. jan. 31. 09:40
Nekem basaliomám volt,ez is rosszindulatu.Leszedték,3 havonta kellett ellenőrzésre járnom.Minden rendben van,nem jött ki újra.
6. Ata06 (válaszként erre: 5. - Ata06)
2012. jan. 31. 09:38
A nevétől ne kapj frászt! Nem olyan komoly, mint amilyennek hangzik!
5. Ata06 (válaszként erre: 3. - 8b798194e3)
2012. jan. 31. 09:36
Szerintem is érdaganat. De pontos megnyugtató választ csak a bőrgyógyász tud adni!
2012. jan. 31. 09:29

Szerintem haemangioma-érdaganat

Bőrgyógyász ma, akutként, ha nincs időpont is fogadnak, csak ki kell ülnöd a sorodat

2012. jan. 31. 09:21
Folytatás:amikor közelebbről megnéztem kis erek voltak benne de amikor megnyomtam teljesen eltünt.Később már egy hólyag volt ott.Kiszúrtam, nagyon vérzett.Csak akkor állt el amikor hanyatt feküdtem.Utána seb lett belőle amit fenistil sebkezelővel kentem.A seb elmúlt de a hólyag ottmaradt.Tudja valaki hogy mi lehet ez?
2012. jan. 31. 09:18

Szia!


Azt javaslom, hogy nézze meg egy bőrgyógyász. 3 éve jártam úgy, hogy a vállamon lett egy hólyag ami úgy nézett ki mintha vízhólyag lenne. Többször magától kifakadt és vérzett. Le kellett venni és kiderült, hogy rosszindulató (carcinoma) daganat. Még ebbe az évben is miatta fél évente kell mennem kontrollra. Szerencsére már nincs gond.

2012. jan. 31. 09:16
A homlokom közepén van egy vérhólyag.Vagyis úgy néz ki mint egy vérhólyag de nem úgy viselkedik.Egy kis piros pöttynek indult.Amikor közeleb

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook