Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A H&M miért nem engedélyezi, hogy a vevő eladja az előzőleg megvásárolt ruhát? fórum

A H&M miért nem engedélyezi, hogy a vevő eladja az előzőleg megvásárolt ruhát? (tudásbázis kérdés)


13. Hoxa (válaszként erre: 12. - Ladyvintage)
2019. márc. 6. 10:46
A képet mindenképpen szerzői jog védi.
2019. márc. 6. 08:23
Is-is. Akkor a kép miatt lett volna?
11. Ladyvintage (válaszként erre: 5. - 8c6da3d030)
2019. márc. 6. 08:22
Én az olx-re tettem fel egy új ruhát s kaptam egy hónap múlva az üzenetet, hogy a cég nem engedélyezi, hogy árusítsák a termékeit. A fura az, hogy rengeteg HM es új terméket láttam, mégis miért az enyémet törölték?
2019. márc. 5. 19:18

Úgy látom nem voltam nyomdaképes, na akkor újra :

Kedves Lédi Vintédzs, ami veled történt, valószínűleg egy csúnya félreértés lehet csak, avagy te terjeszted a fake news-t hogy a H&M hitelét rontsd.

9. Hoxa
2019. márc. 5. 19:17
A h&m weboldaláról lementett képpel árultad vagy saját készítésű fotóval?
2019. márc. 5. 19:08
Ilyen nincs.
2019. márc. 5. 18:30
Nem tudom... De miért nem küldted vissza, ha nem jó?
6. Bless the child (válaszként erre: 6. - Bless the child)
2019. márc. 5. 17:42
Turkàló tele van H&M ruhákkal. Azokat is járjàk és megtiltják az eladását?
2019. márc. 5. 16:59
Vaterán,jófogáson,facebookon egy csomó H&M-es ruhát árulnak. Biztos nem küldenek minden olyan embernek mailt aki H&M-es ruhát árul.
2019. márc. 5. 16:57
A fb-on van mindenféle cserebere/adás-vétel zárt csoport márkánként. Biztosan van H&M is.
3. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. márc. 5. 16:32
Nem tudom, hogy melyik oldalon hirdetted, de a j...gás oldal elég ismert és ott rengeteg ilyen márkájú cuccot hirdetnek. Esetleg próbáld meg ott.
2019. márc. 5. 16:24
Hülyeség az egész. Ha akarod eladod, ha akarod elcseréled. A tiéd, azt csinálsz vele amit akarsz.
2019. márc. 5. 16:14
Vettem egy ruhát, ami nem tetszik már s ezért szerettem volna eladni. Feltettem az internetre egy hirdető oldalra s pár hét múlva kaptam egy üzenetet, hogy törölték a hirdetésemet, mert nem egedélyezi a H&M a továbbárulását. Nem értem miért, nem egy nagy luxusmárka s ha már megvettem, onnantól kezdve nem az enyém s azt csinálok vele, amit szeretnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook