Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A hit, remény, szeretet, az emberi értékek legfőbb jellemzői fórum

A hit, remény, szeretet, az emberi értékek legfőbb jellemzői (beszélgetős fórum)


19. bigbandy (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 6. 13:04
Természetesen!Mind a három megvolt Párommal és a Gyerekeimmel együtt. Ha valaki nem képes erre...!?!(ráadásul fizetni sem kell érte)...hát had ne mondjak semmit...Jó egészséget Mindenkinek és Boldog Ünnepeket!
2021. nov. 4. 06:56
Sajnos megint itt a koronavírusos járvány de remélem nem lesz komoly probléma mert be lehet oltatni magunkat én mér meg kaptam a harmadik oltást is, hogy védjem magam. Ti be oltattátok magatokat?
2020. júl. 13. 18:15
Tegnap voltunk kirándulni a Fertő tónál most voltam ott először. Csodálatos táj és rendkívül érdekes és sok új információhoz jutottam. Ott tudtam meg, hogy a világon nagyon kevés olyan nemzeti park van és védett mert olyan növények állatok és madarak találhatók ott akiket már a kihalás fenyeget. Vigyázni kell értékeinkre.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Bigbandy)
2020. márc. 10. 15:05

Bigbandy!

Ne kérj elnézést igazat írsz meg mondod a véleményed az sohase baj még inkább jó is mert az ember elgondolkodik rajta. Szerintem sok mindenért keményen megdolgozunk vagy küzdünk a célunk eléréséért.

15. bigbandy (válaszként erre: 11. - L.luiselotte)
2020. márc. 10. 12:04
...már bocsánat ,de mekkora sületlenség ez így...A hit,remény,szeretet mindíg is valóság kell,hogy legyen az ember életében,lelkében,mert különben semminek semmi értelme nincs!!!
2020. márc. 8. 19:17
azok
13. Minhon
2020. márc. 7. 19:05
Amúgy mi ennek a fórumnak a lényege azonkívül, hogy közhelyeket puffogtatunk?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - L.luiselotte)
2020. márc. 7. 17:09
Igazad van mert küzdelem és kitartás meg nagy fokú odafigyelés és bírni kell a strapát anélkül nehéz de szerintem fontos az optimista hozzá állás.
2020. márc. 7. 15:45
A hit és remény már idejét múlt erények. A Horthy korszakban volt aktuális, anyáink nagyanyáink fiatalkorában.Nem mintha nm tartanám magam jó anyának,munkarőnek és még rajtam kivül sok más nőt is, de a hitnek és a reménynek ehhez soha nem volt semmi köze.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Minhon)
2020. márc. 7. 15:36
Tökéletesen igazad van és az se lenne rossz ha szeretne és elfogadna olyannak amilyen vagy.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Csalános)
2020. márc. 7. 15:34
Nem sajnáltatni akartam magam csak minden helyzetből fel lehet állni csak akarni kell. A lónak is 4 lába van mégis meg botlik (de megy tovább). Mindenkivel előfordul, hogy elesik de fel kell tudni állni és akarni kell a pozitív gondolkodást. Soha ne csüggedj minden rosszban van valami jó is és a hibáinkból tanulunk. Csak így jutunk előbbre.
8. Minhon (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 7. 15:29
Igen egy problémamegoldó és nehézség elhárító tök jó dolog. Bár én megelégednék egy olyan nővel is akivel egyszerűen csak jó lenni. :)
7. Csalános (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 7. 15:02
Mi értelme van a fórumnak? Ami veled történik, az másal is megtörénik. Mit akarnál azoktól, akik elolvassák a fórumodat?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2020. márc. 7. 14:24
Köszönöm kérdésed remélem megtalálom a helyem igaz sok rokonomat elvesztettem sajnos. Próbálok elfogadni amin képtelenség változtatni és meg próbálok túl lépni rajta csak a szép emlékekre gondolni.
2020. márc. 7. 14:18
Igen.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 7. 14:14
Segíthetünk valamiben?
2020. márc. 7. 12:48
Javíttasd már a címet, mert igénytelennek tűnik!
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 7. 12:38
Ok. És?
2020. márc. 7. 12:34
Az embernek nagy szüksége van 1 igaz társra vagy barátra, hogy a problémák megoldásában vagy az élet által okozott nehézségben helyt tudjon állni mert akkor lesz ereje felvenni a harcot az élet adta nehézségekkel. Lesz kitartása tud reménykedni ha van kit szeretnie és hinni benne akkor sok problémát meg lehet oldani csak erősen hinni és akarni kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook