Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Heim Pál kórházban hogyan oldják meg a szülők elhelyezését éjszakára? fórum

A Heim Pál kórházban hogyan oldják meg a szülők elhelyezését éjszakára? (beszélgetős fórum)


11. epervirág (válaszként erre: 7. - Badrain)
2015. jún. 19. 14:40
A Heim Pál korházat nem tudom ott hogy van.A lányom 6 évesen a Bethesdába volt égési osztályon 1 hónapot abbol 2 hetet intenziven ott nem lehetet bent aludni viszont mikor az osztályra kikerült ott lehetet lenni éjjel.9 évesen megint műtöték 1 éjszakát volt bent akkor már nem maradhattam bent.
2015. jún. 19. 14:31
A sebészeti osztályon nincs mód anya elhelyezésére csak széken ülve,de ott lehet maradni nincs joguk és valószínű nem is fognak haza küldeni :)
2015. jún. 19. 14:26
Ha van ágy!ha nincs marad a szék!
8. anya4005 (válaszként erre: 7. - Badrain)
2015. jún. 16. 10:35
Persze,sajnos előfordúlhat,hogy azon az osztályon éppen nem az a bevett szokás,mint a gégészeten,de mi voltunk a Heim Pál Madarász utcai kórházában is,ott spec. a gyerekkel közös ágyban aludhattam,és ezért nem is kellett fizetni. Azt hiszem,ez a nővérkék és orvosok jóindulatán is múlt :)!
2015. jún. 15. 21:57
Nagyon koszonom a segitsegeteket. A korhaz meg nem mondott semmit, mert cegledrol kuldtek at minket. Eddig rossz tapasztalatom volt, mert eddig a bethesdaban voltunk es ott nem engedtek meg, hogy bent maradjak vele.. nem is ertem hogy gondoljak.
2015. jún. 15. 15:06
Elfelejtettem: mindkét fiam elmúlt már 3 éves is a műtéteknél,tehát nem a gyerek korától függ.
2015. jún. 15. 15:05
Mindkét fiamnak ott vették ki a manduláját: a gégészeten van lehetőség a szülőnek ágyat kérni,amihez kaja is jár (bár ezt a részét nem próbáltam ki). A nagyfiam mellett rendes ágyat kaptam,a kicsinél már csak fotelágy jutott,mert nem pénz kérdés,hanem hely...Amúgy a gégészeten volt külön szoba is,de azt mindkétszer lecsúsztuk.
2015. jún. 15. 14:50

Egyik ismerősöm most volt bent az 1 éves fiával.

Két év alatt bent maradhat a szülő, rendes ágyat és ellátást kap.

2015. jún. 15. 14:45
Én a lányom agyrázkódásakor voltam benn, ágy mellett, egy széken ülve lehetett ottmaradni. 2 év alatt nem tudom változott-e. Esetleg a földön, ha tudsz vinni vendégágyat.
2015. jún. 15. 14:31
A kórház mit mond?
2015. jún. 15. 14:15
Ezzel kapcsolatban várnék tapasztalatokat kedves szülőktől. Hamarosan 15 hós kislányomat operálják az Ies sebeszéti osztályon és szeretnék vele bent maradni éjszakára is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook