Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A hastánccal mennyi idő alatt lehet karcsúsodni és mennyit? fórum

A hastánccal mennyi idő alatt lehet karcsúsodni és mennyit? (tudásbázis kérdés)


9. Zizzzenet (válaszként erre: 8. - Benda1)
2011. júl. 14. 13:55
Szia! Zubaidához járok, haladó-fellépő szinten, már kezdő csoportot is kaptam vezetni, kérdezz, ha nem halott a topic
2010. dec. 16. 17:12

Sziaztok!

Édeklődni szeretnék, hogy ki jár és hova hastáncra. NAgyon hálás lennék, ha írnátok, akár priviben.Utána lenne még néhány kérdésem.:-)


Előre is köszi!

2010. nov. 8. 11:56
Sziasztok! Én ahhoz, hogy lefogyjak, elkezdtem, úszni, és aerobikozni is.Úszni, augusztus óta;aerobik pedig még csak 3 alkalom volt, de már jobban érzem magam a bőrömben.
2010. nov. 7. 23:23
És mennyire fárasztó? Mennyire kell hozzá tüdőmunka, oxigén?
2010. máj. 15. 20:07

A hastáncosnak teltek az idomai.

Még nem láttam cingár hastáncost,hacsak nem abba hagyta miután lefogyott.

2009. máj. 12. 17:31

szia

Karcsusodni nem hiszem, hogy sokat lehet vele, viszont a mozgas miatt (ahogy brandy39 is irta) erosodnek es formasodnak az izmaid, kicsit feszesedik a borod.

viszont csodas dolog, kihozza a NO-t az ember lanyabol :)

2009. máj. 3. 08:53
A hastánc belső izmok mozgatásából áll.Testi-lelki kiegyensúlyozottságot, harmóniát, önuralmat segít elérni. A bemelegítő gyakorlatok nyújtják és erősítik a has és a hát izmait, fokozzák a vérkeringést, serkentik a test egészséges működését. Maga a tánc állandó kondícióban tart erőteljes leterhelések nélkül, hajlékonnyá teszi a gerincünket, a gerincoszlop melletti izmok erősítése révén. A közhiedelemmel ellentétben fogyókúrához nem túl hasznos, de teljesen átformálja a hasat, a hasizmok erősítése által. Több izomcsoportot mozgat meg, fejleszt át, mint bármely más has környéki testgyakorlat, s általában véve az egész test izomzatára és csontozatára jó hatással van.
2009. máj. 3. 07:57
Nem értek hozzá igazán, de szerintem a hastánc, nem karcsúsodni van. Nézd meg milyen szép, nőies idomaik vannak a hastáncosoknak.
2009. máj. 3. 00:06
Köszön előre is a válaszokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook