Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A hajhullás lehet annak az oka, hogy sok a hajam? fórum

A hajhullás lehet annak az oka, hogy sok a hajam? (tudásbázis kérdés)


9. 526d586c57 (válaszként erre: 4. - Vigike)
2012. szept. 7. 15:16
bánfi sampont és hajszeszt használok. bevállt mert besűrűsödött a hajam. Vékonyszálú de sok hajam van alapból csak évekkel ezelőtt egy gyulladás miatt kihullott és azóta próbálom visszahozni. Most már lassan visszanyeri az eddigi sűrűségét , egyelőre a hosszra még mindig csak melltartó kapocsig ér én pedig derékig akarom növeszteni :)
8. simple (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. szept. 7. 14:56
Igen elképzelhető. Minél hosszabb, nagyobb súlyú a haj, annál inkább hullik. De hajmosáskor egyébként is több haj hullik ki, mint máskor. Nekem fésülködéskor 1-2 szál jön ki csak, hajmosáskor pedig legalább 100.
7. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. szept. 7. 14:54
Természetes, hogy a hajmosáskor több haj hullik ki, mint a reggeli-esti hajfésüléskor együttvéve.
2012. szept. 7. 14:43

Igazat csak akkor fogsz tudni, ha csináltatsz egy teljes vérképet, megnézeted a szervi okokat is. Ezt nem kellene kihagyni.


Sokszor eszébe nem jut az embereknek, hogy nem kívülről kell kenegetni haj-bőr-köröm tüneteknél, hanem úgy enni, hogy ne lehessen olyan vitamin hiány, ami bajt okozhat.

2012. szept. 7. 14:37

A hajhullás bizonyos mértékig természetes folyamat.. lehet csak neked tűnik soknak, közben pedig még lehet ez még mindig csak a normál mennyiség :)

Nekem is hullik,olykor eléggé...de eddig minden fodrász azt mondta h sok hajam van......amíg ezt mondják,valószínű nem baj,ha annyi hullik,amennyi :D

2012. szept. 7. 14:33

A hajhullás lehet vashiány miatt is vagy azért mert valami gyulladás van a szervezetben.


Mennyire jók a Bánfi termékek? Nekem is eléggé hullik a hajam és szeretném ha sűrűbb lenne. Mennyi idő múlva tapasztalható javulás látványosan és milyen Bánfi termékeket használsz?

2012. szept. 7. 14:32

Többeknek a ricinus olajtól kezdett el hullani a hajuk..:/

Emiatt abba is hagyták.

2012. szept. 7. 14:29
Van rá esély. Nekem is dús, erős szálú a hajam. Mindig is nagyon hullott, de a fodrászom azt mondta ne aggódjak, mert egy részt van miből, meg hogy sok van így könnyít magán.
2012. szept. 7. 14:24
1 éve komolyabban nekifogtam a hajnövesztésnek, ezért ricinusolajat és bánfi termékeket használok. Besűrűsödött a hajam , mosásnál érzem hogy rendesen húz hátra. Elképzelhető hogy emiatt hullik ki több hajam ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook