A hajhullás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1554. 5e48d37001 (válaszként erre: 1548. - Namika)
2010. júl. 16. 09:22
Szia Küldtem privát üzit!
1553. Tempest (válaszként erre: 1552. - Tigris1971)
2010. júl. 15. 20:54
köszi
1552. Tigris1971 (válaszként erre: 1550. - Tempest)
2010. júl. 15. 11:44
Bocsi,megnéztem,mediline a cég neve,de ha beírod a keresőbe,hogy ilzsu két pesti címet is kihoz.
1551. Tigris1971 (válaszként erre: 1550. - Tempest)
2010. júl. 15. 11:41
Hello.Nemcsak a pingvinpatika hálózatban,hanem ha jól emlékszem emlegettek a pestiek valami medikor nevű céget pesten,ott is lehet kapni.Kollagén kapszulát szinte minden jól felszerelt gyógynövényboltban lehet kapni.
1550. Tempest (válaszként erre: 1444. - Tigris1971)
2010. júl. 14. 17:58
Hát már megint ez a pingvin patika, kollagént is ott lehetne, de nem találok ilyen patikát. BP-en hol van ilyen??
1549. Tempest (válaszként erre: 1548. - Namika)
2010. júl. 14. 17:57
Az adatlapján rá kell menni arra hogy interaktivitás, ott találod a naplókat.
1548. namika (válaszként erre: 1435. - 5e48d37001)
2010. júl. 14. 00:32
Szia, olvastam fórumhozzászólásaidat erről a lucerna kapszuláról, de a naplódat sajnos nem találom, új vagyok még az oldalon :$ El tudnád küldeni nekem is a linket, hogy milyet használsz? :) Megköszönném.
1547. c9b1fd22de (válaszként erre: 1542. - Ivcsu)
2010. júl. 5. 18:53
no semmi story:(ki gondolná h 1szemcseppnek is lehetnek mell-k 6ásai.örülök h jobban vagy további javulást:))
1546. Ivcsu (válaszként erre: 1545. - Tigris1971)
2010. júl. 5. 17:45
Igen mindenki máshogy reagál az ilyen szerekre és az én hajhagymáim nem nagyon szerették a szteroidot, a te eseted gondolom más ill. nem értek hozzá, de a foltos hajhullás az vmi hormonális eredetű, talán te azért kaptál szteroidot, bocsika ha tévedtem ..de például vkinek használ a Re..lid is én meg anno majdnem megkopaszodtam tőle :(
1545. Tigris1971 (válaszként erre: 1542. - Ivcsu)
2010. júl. 5. 12:12
Hát,nem irigyellek,hogy újra átkellett élned a hajhullást,de örülök neki,hogy már túl vagy rajta.Érdekes ez a szteroid téma,én a fejbőrömbe kaptam anno szteroid injekciókat,hogy megállítsák a foltos hajhullásomat...
1544. Fáradt* (válaszként erre: 1542. - Ivcsu)
2010. júl. 4. 20:32
igen,elolvastam végig,és egyetértek.
1543. agneees (válaszként erre: 1541. - Zsuko84)
2010. júl. 4. 15:44
Szia! Csináltam lúgosító diétát is, vagyis nem vettem annyira komolyan, de több mentes vizet ittam, és az étrendemben nagyobb arányban volt a zöldség (főleg a paradicsom), és szedtem a lucerna kapszulát is, aztán szívritmuszavar féle tüneteim lettek a káliumhiánytól :(( Ezért én nem merem folytatni.
1542. Ivcsu
2010. júl. 4. 10:40

Sziasztok!

Gondoltam ismét jelentkezek először is szeretném megköszönni a sok privát levelet, amit kaptam

Másodszor pedig azért jelentkeztem be ismét mert tudni akartam mi van veletek és elmondjam, hogy a legújabb hajhullásos történetemet :(

Sajnos nálam gyógyszer vagyis szemcsepp mellékhatása, amit még az orvosok sem hittek el nekem (ennyit az orvosokról) Pár hónapja megműttetem a szemem ne kelljen szemüveg, addigra a lucernának hála a hajhullásom elmúlt, DE elkezdtem kapni a szteroidos szemcseppeket amit fél évig kellett használnom (kicsit több is volt) először csak annyit vettem észre, hogy a hátam tele lett pattanásszerű "pöttyökkel" aztán a vállam, felkarom, mellkasomon is néhány nap múlva már az arcomon is mintha újra tini lennék, mivel PRK műtétem volt ez nagyobb felügyeletet igényel egy hétig (mivel vidéki vagyok) a környéken laktunk és minden nap volt kontrollom és a doktornő is megállapította, mintha nem nagyon bírná a szervezetem ezeket a szteroidos szereket, de ez van használnom kell , mert enyhébbet nem adhat! Miután megengedték, hogy hazajöhetek és 1 hónap múlva kontroll jött a hidegzuhany (úgy volt egy hónap után már enyhébb csepp kell) nekem még egy hónapig az erőset kell használnom mert vmi szövődmény lépett fel és azt csak ez az erősebb képes megszüntetni, hát jó még egy hónap, addig a hajammal nem volt gond (hozzáteszem 5ml-es a flakon és 2! óránként kellett 1-1 csepp) ez idő alatt nem ettem lucernát, mert nekem már nem hullik a hajam igen ám, de kb 3hónap múlva észrevettem, mintha hullana, nem olyan intenzíven, de hullik nagyon megijedtem felhívtam a klinikát (addigra már a gyengébb szteroidos cseppet kaptam) azt mondták ilyen panaszt még nem hallottak egyik paciensüknél sem pedig már több ezer szemműtéten vannak túl! Interneten nézegettem az szemorvosos fórumokat, több orvossal is elkezdtem levelezni, akik azt mondták náluk sem volt ilyen panasz még, de az nem azt jelenti, hogy senki sem tapasztalt hajhullást, vagy bármi mást, csak lehet az illető nem tulajdonított neki nagy jelentőséget vagy nem foglalkozott vele annyira örült neki, hogy nincs szemüveg, kontaktlencse stb én meg ugye egyszer már átéltem egy nagyfokú hajhullást, amit hosszú húza-vona után sikerült megállítani, lehet én jobban foglalkozok vele. Ezzel el voltam intézve, bár egyikük írta, hogy ha allergiás vagyok a szerre az rögtön kiüt (hát így történt) viszont hónapokon keresztül kell használnom (min. 3 hónap) hogy pl a hajhagymáimra hatással legyen a szteroid. Hát így történt mert több, mint 6 hónapig kellett csepegtetni, ebből az erőse nekem 1 hónap helyett kettőig és kb. a 3. hónaptól hajhullás na szuper gondoltam! Újabb kontroll volt kicsit több, mint 3 hónap után itt a doktornőnek személyesen is mondtam aki mondta elképzelhető, mert ezek azért erős szerek és az a bizonyított tény (nálam) hogy amíg 2 óánként kellett csepegtetnem addig kiütéses lettem azonnal és miután csökkent az adag, addigra már napi 4szer folyamatosan tűntek el a pöttyök rólam a utolsó hónapban már napi egy cseppnél az arcom teljesen letisztult, annak ellenére, hogy azóta egy sincs a hátamon még van és a felkaromon, de tizedannyi mint volt (sőt volt olyan hogy egyforintos méretű volt hála istennek olyan már nincs) azóta ismét lucernázok, mert a hajam nagyon fontos csökkent a hajhullás szerintem nem csak a lucerna miatt, hanem mert az életemből eltűnt a szteroid végre, most ott tartok, hogy mosásnál sok hullik, de szárazon a hajamat ha meghúzom vagy megfésülöm normális fésűvel akkor 3-4 hajszál max 8 hullik ki, tehát nem vészes vizesen sok, de pár hónapja még szárazon is rengeteg hullott úgyhogy bízom benne, hogy elmúlik végre! Csak ezt akartam veletek megosztani, hogy gyógyszer mellékhatása is lehet a hajhullás oka és vannak orvosok akik elismerik vannak akik nem, pl legyen szó vérnyomásgyógyszer, fogamzásgátló, lehet hogy a szomszéd is ugyanazt szedi 10 éve semmi baja nekem viszont a szervezetem hamarabb feladja pl 6 évig kontaktlencsét hordtam az én szemem feladta (ezért volt a műtét) egyiket sem fogadta el onnantól barátnőm meg kb 10 éve hordja van amikor fennt felejti abban alszik nem foglalkozik vele annyit és mégis jó neki! Köszönöm annak aki végigolvasta :):)

1541. zsuko84 (válaszként erre: 1540. - Agneees)
2010. júl. 3. 23:12
Szia! Szedjél mellé káliumot, és meg van oldva a káliumhiány. Te egyébként csinálsz lugosító diétát vagy csak a lucernát szedted?
1540. agneees (válaszként erre: 1537. - Zsuko84)
2010. júl. 3. 21:44
Sziasztok! én is szedtem a lucerna tablettát, de egyszer csak rosszul voltam, elmentem a háziorvoshoz, és kiderült, h kálium hiányom volt, és utána olvastam, és a nagy lúgosításnak lehet ilyen következménye. Azóta nem merem szedni :((
1539. zsuko84 (válaszként erre: 1538. - ÉjszakaiAngyal)
2010. júl. 1. 21:54
Én el tudom képzelni, hogy hosszútávon a magas vérnyomásodat is megoldaná. Egyébként a magas vérnyomás is okoz hajhullást, vagyis nem maga a magas vérnyomás, hanem a vérnyomás csökkentő gyógyszer. Én eddig el se tudtam képzelni, hogy maguk a természetes "gyógyszerek" milyen jók. Nekem pl. vannak gondjaim a progeszteron szintemmel, és most 4 hónap kitartó palástfű tea ivás után elkezdett javulni. Egy szimpla tea kezdi helyrerázni a másfél éve tartó problémámat.
1538. ÉjszakaiAngyal (válaszként erre: 1537. - Zsuko84)
2010. júl. 1. 20:40
Olvastam, hogy magas vérnyomásra is jó állítólag.(Mondjuk nekem nem árt, mert igaz szedek gyógyszert rá-amit doki felírt, de talán ez be is állítaná)
1537. zsuko84 (válaszként erre: 1536. - Nisso)
2010. júl. 1. 20:09
A lucerna tablettát bárki szedheti, mivel ártani nem fog, csak használni a sok vitamintól, ami benne van.
1536. Nisso
2010. júl. 1. 16:24
Ezt a lucerna tablettát az is szedheti akinek nem hullik annyira a haja, de mivel leszívatom a hajam (szőkére) utána igen csak hullani fog??
2010. jún. 30. 10:49
Köszi :) Kipróbálom. Hátha nekem is segít valamit. Jó lenne már valami változás...
1534. Tigris1971 (válaszként erre: 1533. - ÉjszakaiAngyal)
2010. jún. 30. 10:32
Szia!Sima lucerna tabletta a neve,és gyógynövényboltban,patikában lehet kapni.
2010. jún. 30. 10:09

Sziasztok!Nekem is az a gondom, hogy már alig merek fésülködi... Akárhányszor fésülködök tele lesz.Próbáltam már HairClinicet,de nem igen használt.Használom a Vargát is, de az is csak ideig-óráig jó.

Sokan írtátok itt a lucerna tablettát jó tapasztalatokkal.Mi a pontos neve és hol lehet kapni?

2010. jún. 29. 23:33
sziasztok! nekem a vas, és az E-A vitamin teljesen rendbe hozta...és még gyorsabban is nő. Ami nagyon fontos, hogy az A/E vitamin zsírban oldódik, tehát érdemes étkezés közben bevenni.
1531. zsuko84 (válaszként erre: 1524. - Fáradt*)
2010. jún. 29. 19:42
Szia! Örülök, hogy már nem hullik a hajad. Csak így tovább! :)
1530. Fáradt* (válaszként erre: 1528. - Tigris1971)
2010. jún. 29. 19:19

Nagyon szépen köszönöm!

mindenkinek puszi!

1529. Nisso (válaszként erre: 1527. - Melcsi4)
2010. jún. 28. 22:55
Ricinusolaj szerintem segíteni fog a növésben! :)
1528. Tigris1971 (válaszként erre: 1524. - Fáradt*)
2010. jún. 28. 16:24
Szia!Örülök,hogy nem hullik már,én is a javulás útjára léptem,már csak normális mértékben hullik,és az enyém is növöget(remélem így marad)7 centi haj az már jelentős hosszúság,csak így tovább drukkolok érted,igazán megérdemled.Jó mulatást az esküvőn,és sok boldogságot az ifjú párnak!
1527. Melcsi4
2010. jún. 28. 15:07

sziasztok!

Tudtok valami szert, krémet vagy ilyesmit, ami elősegíti a hajnövekedést? És persze ami nem túl drága?

Egy éve, hogy nem nagyon akar nőni a hajam, amióta szőkítővel lett kezelve, hogy a fekete szín eltünjön. Hullott is tőle. A hullás megállt, használtam gyógynövényes sampont. de nem vettem észre, hogy hosszabb a hajam!

Tud valaki segíteni ebben?

1526. agneees (válaszként erre: 1498. - 5e48d37001)
2010. jún. 27. 17:47
Szia! megírnád nekem privibe ezt a krémet és a kollagént, h mi a nevük? Köszi! üdv!
1525. agneees (válaszként erre: 1503. - Tigris1971)
2010. jún. 27. 17:45
Sziasztok! nekem a neocapiltól nem hullott jobban a hajam, sőt, napi 10 szál ha kijött, csak sajnos nem tudtam 1 hónapnál tovább használni, mert allergiás lettem rá és a fejbőröm nagyon nem bírta :((
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook