A hajhullás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. nov. 14. 17:56
Most nekem is hullik a hajam július óta.Már jártam góckutatáson a torkomban találtak egy Streptococcus C nevű baktériumot,amit kikezeltek ez több,mint 2 hónapja volt.Azóta is hullik.A fogaimban sem találtak gócot,viszont a bölcsesség fogaim belenőttek az állkapcsomba néha érzékeny kicsit.Most fogják ki műteni,remélem ezzel majd a problémám is megszűnik majd,mert elvileg ez is okozhatja.Viszont voltam hajgyógyásznál is én ezt a mikrokamerás dolgot nagy baromságnak tartom attól még az ok nem fog kiderülni,az ára is húzós meg a termék amiket megkell rá venni több tízezerért,ami az elején használ aztán ugyanúgy hullik a haj.Most az Alfa Parf hajhullás elleni samponját vettem meg meg az energy szérumot,amiből már 5 ampullát elhasználtam....aztán valamennyire most csökkent a hajhullásom...meg mintha látnék pihéket is.Vagy csak letört kis hajszálak nem tudom.
1763. 75bfdf0a62 (válaszként erre: 1749. - Chunca)
2013. nov. 14. 17:46
Szia most sajnos én is hajhullással küzdök.Sokat járok a téma után.Ami neked van az foltos hajhullás egy rossz fog is képes olyat csinálni,vagy valami gyulladás a szervezetedben.Mandula,fog...nézesd meg a fogaid először,és ha azt rendbe rakják a hajad is visszanő :)
1762. kori54 (válaszként erre: 1761. - Promox)
2013. okt. 20. 14:08
A sima szórós keratinszálak is ezt teszik.
1761. promox (válaszként erre: 1758. - Kori54)
2013. okt. 16. 09:45
Kipróbáltam sok mindent, de nem nő vissza. Áttértem egy aránylag olcsóbb megoldásra. Mane hajdúsítót használok, ez elfedi a hiányt és nem idegesít annyira, hogy kevesebb a hajam mint húszéves koromban.
1760. Tempest
2013. okt. 14. 12:40

[link] /


ezt ismeri valaki?

(a com után vegyétek ki a közt)

1759. Anetteshp
2013. okt. 13. 16:06
Szuasztok! Elkezdtem hair clinic tablettat szedni es varga hajcseppet is hasznalok naponta, csodakra kepes, a hajam eros es a hullas megallt, tudom hogy draga de erdemes kiprobalni.
1758. kori54
2013. okt. 3. 19:03

Tempest és Siss27 egy cipóben járunk! Nekem sem nől vissza, szóval a mindig is hulló és kevés hajam egyre csak fogy. Már elérte a kritikus szintet. A hiányt elfedni lehet keratinszálakkal, de az nem megoldás. Azt még én is keresem ...

Kétoldalt elől az Ilzsu növesztett kis szálakat -folyamatos kenéssel, de a fejtetőn már nem működött.

1757. siss27 (válaszként erre: 1755. - Tempest)
2013. aug. 31. 13:01
Nekem anno így derült ki a pajzsmirigy alulműködés.Teljesen normál mennyiségű hajam hullott,főleg hajmosáskor,egyáltalán nem sok.Aha,csak közben újak egyáltalán nem nőttek és bizonyos idő eltelte után úgymond sunyi módon jóformán megkopaszodtam.Ennek húsz éve.Közben pedig azon szerencsétlenek közé tartozom,akinek a gyógyszerszedés és a jó érték ellenére sem nőtt vissza a haja soha.Most meg már egyéb hormonszarságokkal is küszködök,a fejem meg brutál módon néz ki,gyakorlatilag gyűlölök emberek közé menni.Állandóan kenem valamivel,hol jobb kicsit,hol rosszabb.A blogban említett cuccokon én is túlvagyok.
1756. siss27 (válaszként erre: 1754. - Magnooolia)
2013. aug. 31. 12:52
Mitől látod a fényt az alagút végén?Kiderült valami konkrét ok?Mert a blogodban erről nem írsz.
1755. Tempest (válaszként erre: 1754. - Magnooolia)
2013. aug. 30. 00:18
olvastam a blogod, hát kb. ugyanezeken a szereken végigmentem, plusz még a revalid kapszulán, varga hajcseppeken, o'rising termékeken, ricinus olajon, dió és csalán pakolásokon és ki tudja még mi mindenen. Jártam 3 hajgyógyásznál, ultra drágán használtam a termékeiket, persze mind mást ajánlott, nem tudom megmondani mennyi pénzt költöttem már el a hajamra. Nekem nem hullik, vagyis a hullás az teljesen normális mértékű, csak fogy, egyszerűen nem nő vissza. :(( nincsenek újak, amik vannak egyre vékonykábbak :( már kilátszik a fejbőrőm, különösen elől a homlokomnál nagyon gáz. Szóval tanácstalan vagyok. Akinek valahogy sikerült visszadúsítani a haját feltétlenül ossza meg legyen szíves a módot.
2013. aug. 12. 10:38
Sziasztok! Én 3 éve küszködöm hajhullással. Megjártam már csomó orvost, elküldtek rengeteg vizsgálatra, kaptam több tucat szert, amik hol segítettek, hol nem. Most végre megláttam a fényt az alagút végén! Tudom, milyen érzés mikor már olyan kevés a hajad, hogy szinte átlátni rajta...Ezért gondoltam, hogy készítek egy blogot, ahol összegyűjtöm a tapasztalataimat az általam használt szerekről és közzéteszem nektek. Ha legalább 1 embernek segít akkor már megérte :) [link] Ha bármi kérdésetek van akkor bátran tegyétek fel. Az oldalra folyamatosan töltöm fel, a tapasztalataimat (regain, neocapil, plantur39 stb.) Remélem hasznosnak találjátok majd!
1753. Anetteshp
2013. máj. 19. 17:28
Ha mar megallt a hajhullas a varga hajcsepptol megerosodik es visszano eleg sok, de ha valami betegseg miatt hullik azt nem allitja meg. Nekem az eleszto kapszula segitett de orvoshoz menjetek minden fele keppen, kitartas mindenkinek !!!
1752. kori54 (válaszként erre: 1751. - Bali85)
2013. máj. 11. 23:54
Jó neked, hogy a kezelés első napjától elkezdtek nőlni az új hajszálak, garatulálok !:D
1751. bali85
2013. ápr. 22. 15:01
Nálam is megtalálták az atkát. Örültem, hogy végre meg van az ok, mert már mindenen túl voltam. Voltak fogászati problémáim is, azt hittem attól hullik a hajam, de aztán rendbe hozták, de mégis tovább hullott. Vérvizsgálat teljesen normális volt. Stressz még lehetett, de azt nem tudom kiküszöbölni, meg az előtte is volt. 3 hete használom, amit adtak az atkára, és már alig hullik a hajam! Dúsulásra még várok, de vannak új hajszálak, picik, alig egycentisek.
1750. hanna3x
2013. márc. 22. 01:16
Képzeljétek nekem egy fél év után derítették ki hogy mitől hullik a hajam. Életem legrosszabb, legnehezebb és leglassúbb féléve volt. Bár még mindig hullik, de legalább kiderül, hogy mitől. Demodex atka. Pesten van ingyenes hajvizsgálat, mindenképp érdemes megnézetni.Sajnos nagyon kevés bőrgyógyász tud erről, és egy mikrokamerás hajvizsgálaton nem mutatható ki. Jó ezt kiszűrni, higy nincs e ez a baj. Senkínek nem ajánlom......
1749. chunca
2013. febr. 10. 15:28

Sziasztok!

Én 42 éves férfi volnék és kérdeznélek bennetek,hogy tudtok e vmiféle magyarázatot arra,hogy kb egy 20ft-os nagyságban,szabályosan egy körben a fejbubom szélén,egyszercsak kihullott a hajam. Teljesen meglepett és nyugtalanít. Mintha azonnal keletkezett volna ez a csúny luk a fejemre.

Tud vki vmi megkezőlíthető választ erre a problémára? Milyen orvossal kezdjek? Bőrgyógyász?

Köszönöm a választ.

1748. Szassza (válaszként erre: 1747. - Reka613)
2013. jan. 5. 18:51
Nem nő,egyáltalán vagyis nem veszem észre, úgy 1-2 hónapja ,és igy is csak havonta 1 x vasalom( egyenesítem) , 2 éve nyáron gyönyörű hosszú volt nőtt is,pedig ugyanazzal a hajfestékkel festem szőkére, igy nem értem,ugye ha lenő barnára a rendes hajszinemre a hajam akkor elvileg azon látszana h nől,dehát hiába barna a lenőtt rész én a növését nem tapasztalom,amit ajánlott a szakgyógyszerész a patkiába használom azt a "kúrát",meglátom h mii kerekedik kibelőle,de őszintén nem nagyon hiszek benne...
1747. reka613 (válaszként erre: 1746. - Szassza)
2013. jan. 5. 17:42
Nem nő a hajad vagy csak annyira töredezett, hogy amitt nem észleled ?
1746. Szassza
2013. jan. 5. 11:53
Köszönöm a választ, én is csodálkoztam rajta h a fejbőrbe belemaszirozni?!, de hát ezt mondta a gyógyszerész nő,megyek majd valami gyógynövény boltba hátha ott is tudnak tanácsot adni..
1745. zsuko84 (válaszként erre: 1744. - Szassza)
2013. jan. 4. 20:25
Szia! Béres cseppet inni kell, még nem hallottam, hogy kenni kéne vele a fejbőrt. A hajhullás összetett dolog, sok mindentől lehet. Én először valamilyen hajvitaminnal próbálkoznék.
1744. Szassza
2013. jan. 4. 14:27

Sziasztok.

Sajnos nekem sem nő a hajam,pedig nem sokat festem de szőkére már évek óta sajnos eddig nem tapasztaltam h hullana,de mostanába érzem h nem nől és elég zavaró , hullik is,nekem a gyógyszertárba ahölgy a béres cseppet ajánlotta h naponta 1x masszirozzam bele a fejbőrőmbe,mert állitólag ez megállitja a hajhullást,illetve elinditja a hajnövekedését is.

Valaki ezzel a béres cseppel kapcsolatba tud mondani valamit,hatásos?,megéri csinálni, köszi a válaszokat.

1743. zsuko84 (válaszként erre: 1742. - Ircsike17)
2012. dec. 1. 10:01
Szia! Nézd meg inkább a "Mi hatásos hajhullás ellen?" fórumot. Ott nagy a pörgés, és már vannak, akik elég régóta benne vannak a témába. Ott biztos tudnak segíteni.
1742. Ircsike17
2012. nov. 25. 22:23
Sziasztok! Már régóta olvasom a fórumot, és sajnos én is hasonló problémával küszködök, már lassan 2 éve hullik a hajam. Nagyon sok mindent kipróbáltam már haircliniktől kezdve, gombaölő samponig mindent de semmi sem segített. Orvosnál is voltam, nőgyógyásztól kezdve fogorvasig, de semmi bajom. Vérvételem is rendben,nem tudom mit tegyek, nagyon elvagyok már keseredve. Ha valaki tud valami tanáccsal szolgálni nagyon szívesen fogadom. Üdv: Ircsi :(
1741. Nikolett44 (válaszként erre: 1739. - Szilvike88)
2012. okt. 24. 16:05
Ja és még annyit hozzá kell tennem hogy kétszer is vettek vért tőlem ebben az időszakban és egyik sem mutatott semmi eltérést szép vérképem volt!!
1740. Nikolett44 (válaszként erre: 1739. - Szilvike88)
2012. okt. 24. 16:02
Szia!Nekem is rettentően hullott a hajam és nem tudtak értelmes választ adni hogy miért rengeteg orvost bejártam és próbálkoztam különböző szerekkel.Nekem is halánték résznél hullott a legtöbb és már annyira hogy kilátszott a fejbőröm amikor meg össze gumiztam tragédia volt kilátszott a fejbőröm.Közbe kijöttem Németbe itt is elkezdtem az orvoshoz járást nem tudtam belenyugodni hogy kihullik a dús szép hajam.A házi orvos elküldött pajzsmirigy ultrahangra és kiderült hogy jód hiányom van az hiányzott a pajzsmirigyemnek ezért halánték részen volt a jelentős.Kaptam jód tablettát nem rég szedem de már kevesebb hajam hullik és vastagodik is!!Sok sikert gyógyulást!!!
2012. jún. 24. 12:59

Sziasztok!


27 éves lány vagyok és mint ti is hajhullással küzdök. Minden leletem negatív, elvileg semmi bajom nincsen. Igaz, hogy a diene 35 tablettát szedtem évekig, mert a sok jófej nőgyógyász elfelejtett figyelmeztetni ennek a "csodagyógyszernek" a mellékhatásaira, főleg az abbahagyás utániakra...Szóval eléggé kétségbe vagyok esve, rengeteg pénzem van már a kivizsgálásokban+különböző szerekben. Most az orising alfa 5 reduktáz gátló samponját és ampulláját használom, egyenlőre még nem tudom jó-e csupán 3szor használtam őket. Kérdésem egyrészt, hogy valakinek van-e ezzel tapasztalata, illetve hogy van-e olyan akinek úgy kopik a haja mint nekem? Egyre vékonyabbak a hajszálaim és a fülem feletti részen a halántékomnál látványos a legjobban a hajhullás, most már kezd lassan átlátszani a fejbőröm, iszonyatos érzés...És még egy kérdés, csak hogy ne legyek egyszerű:). Vannak ezek a férfiaknak készült hajhulláselleni szerek mint a rogaine hab vagy a spectral DNC...Ezek használhatók nők által, vagay miért csak férfiak használhatják? Szintén ugyanez a kérdésem a Saw Palmetto tablettáról (fűrészpálma).


Válaszotokat előre is köszönöm és bocs a sok dumáért:).

Szép hétvégét,

Szilvi

1738. b8ab2b075a (válaszként erre: 1736. - Memoke1991)
2012. máj. 10. 12:44
Egy hajanalitikushoz menje el! Lehet, hogy atka!
1737. kori54 (válaszként erre: 1736. - Memoke1991)
2012. máj. 10. 11:50
Szia! Hát csodaszer sajnos nincs és mivel azt írtad mindent kipróbáltál már nem tudunk mást javasolni, mint egy jó endokrinológust aki a hormonszintjeidet is leellenőrzi és beállítja, ha kell. Nőgyógyászati, fogászati góckutatás. Esetleg külsőleges hajszesz: Varga, Drimmun, Ilzsu stb, a revalid most akcós a Rossmannál:)
2012. máj. 3. 20:42
sziasztok! Valami csodaszert irjatok ami hatásos hajhullás ellen! 2 éve hull a hajam,már voltam bőrorvosnál is,pajzsmirigyre gyanakodtak,de nincs,vérvétel semmit nem mutatott,kulonféle tabletákat szedtem,de semmi nem segitett,aztán már abbahagytam...revalid valamit segitett,de eléggé drága,már nemtudom mit csináljak :S nagyon sürü hajam volt,most már alig van :S :((( eleinte viszketett és varas volt a fejbőröm most már abbamaradt,csak a hajhullas........... SEGITSETEK :( nehogy már 22 évesen kihuljon az összes hajam :) :S
1735. diuss18
2012. máj. 3. 12:39

Sziasztok!

Akinek van személyes tapasztalata hajbeültetés terén Sikos Gézával, Mantse Tamással vagy Révész Zsolttal kapcsolatban , az kérem írjon :))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook