Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A hajfestéknek(oxis, tartós) árt az, ha fél órát áll, mivel előtte csak egy tincset szeretnék próbaképpen festeni? fórum

A hajfestéknek(oxis, tartós) árt az, ha fél órát áll, mivel előtte csak egy tincset szeretnék próbaképpen festeni? (tudásbázis kérdés)


11. Anda39
2015. febr. 20. 13:58
A hatóidőt a felkenés befejeztétől kell mérni, de nem lehet órákig szöszmötölni a hajfestéssel, mert ahogy összekeverjük a két alkotórészt, már megindul a kémiai reakció. Az ideális felkenési idő pár perc - az én egyik volt tanárom szerint öt. :)
10. Ria94
2015. jan. 27. 02:01

Csak kis mennyiséget keverj össze arra az egy tincsre amin ki szeretnéd próbálni, és ha tetszik a szín, akkor utána lehet a teljes hajra valót. Átlagba az utolsó tincs befestésétől számítva+fél órát kell rajta hagyni a festéket, de a felkenésnek is max. fél órának kell lennie, hogy a megfelelő szín jöjjön ki!

Egyébként ha szőkét festesz és sötét a hajszined, akkor először a hajhosszt fesd be és utána a tövet,mert igy nem lesz csíkos.

Remélem tudtam segiteni :)

2015. jan. 26. 14:52
Szerintem nem.
8. emagdi (válaszként erre: 4. - Sunflower20)
2015. jan. 26. 14:00

dehogynem. úgyis te kevered össze, szóval a próbafestéshez csak minimális anyagot keverj ki, felviszed, hagyod hatni, lemosod, megnézed.


aztán utána ráérsz kikeverni a teljes hajadra valót :)

7. emagdi (válaszként erre: 6. - Arrival)
2015. jan. 26. 13:59

jó, de neki is idő lesz, amíg befesti a haját :)

akárhogy is variálunk, az az idő a próbafestéssel plusz idő lesz.

2015. jan. 26. 13:56
Amire a fodrasz befesti a hajam, az egy ora. UgHogy egy orat all a festek mire a vegere er.
5. Lisy50 (válaszként erre: 4. - Sunflower20)
2015. jan. 26. 13:37
Szerintem nyugodtan kipróbálhatod,én mikor festem a lányom haját,az egyik oldallal elbabrálok több mint negyed órát,annyi a haja!:)
2015. jan. 26. 13:28
Akkor majd csak egy mogyorónyit veszek ki a tubusokból és összekeverem...szerintetek? Így sem ajánlatos?
2015. jan. 26. 13:12
Igen.
2015. jan. 26. 13:11
igen
2015. jan. 26. 12:20
A hajfestéknek(oxis, tartós) árt az, ha fél órát áll, mivel előtte csak egy tincset szeretnék próbaképpen festeni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook