Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A hajam mint a száraz szénakazal.Semmi se segít.Mit tegyek? fórum

A hajam mint a száraz szénakazal.Semmi se segít.Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


8. ritamoto (válaszként erre: 6. - Syria)
2010. ápr. 6. 17:13

Jajj, bárcsak olyan lenne most a hajam, mint azon a képen.A terhesség alatt gyönyörű volt, és még utána kb, fél évig-mg szoptattam, és azóta hullik, egyre rövidül, száraz, utálom....

De az a kép kb. 2 éve készült.Már ott sem volt tökéletes, de azóta csak rosszabb a helyzet.

Már arra is gondoltam, hogy lehet hogy túlzásba viszem a balzsamot, hajvégápolót, stb.

Most vettem B..a sampont száraz hajra, és a egy El...e újrafeltöltő balzsamot, ami gyenge, erőtlen , élettelen hajra van.Lehet hogy a hajam már megszokta az eddigi kencéket, és már nem hatnak...

7. df37b7924d (válaszként erre: 6. - Syria)
2010. ápr. 6. 08:32

Közben én is megnéztem. De tényleg látszik rajta hogy nem jó az esése és olyan sprőd.

De ha eredendően hullámos,akkor a kifésüléstől is lehet ilyen.

6. syria (válaszként erre: 3. - Ritamoto)
2010. ápr. 6. 08:28
A képen, ami fenn van, szenzációsan jól nézel ki azzal a "kazallal".
5. df37b7924d (válaszként erre: 4. - Ritamoto)
2010. ápr. 6. 08:24

Ha külső szerek sem segítenek,sem a vitaminok,akkor belső probléma az oka. Gyakran hormonális változás,mikor a férfi hormonok kerülnek túlsúlyba. Akkor lehet még mellé hajhullás is.

A másik ami száraz egészségtelen hajat okoz már a növekedéstől,az a pajzsmirigy alulműködés.Ilyenkor a haj ránézetre száraz,fénytelen,töredezett,és nem nő.

Persze a vashiány,vitaminhiány is lehet az oka. De az első lenne egy vérkép. Az amúgy sem árt időnként. És gondold végig van-e más tüneted. Fáradékonyság (nem a szokványos),hízás,stb.

2010. ápr. 6. 08:13

És nincs időm , lehetőségem órákig tartó pakolásokra, sajnos...

Inkább az oka érdekelne, mitől van ez?

2010. ápr. 6. 08:12
Mindent kipróbáltam már.Sörélesztő tabletta, Biovanne, kentem rá Kallos Placentát,ricinust, fújok rá Gliss Kur folyékony balzsamot, meg még 1000 féle dolgot, de semmi se használ.Nincs esése, száraz, fénytelen,és sehogy se áll.Ha kiengedem, mint egy oroszlán, úgy nézek ki.Már vagy egy fél éve csak össezfonva tudom hordani.Nem nő.Amúgy hullámos , és vállig ér kb.
2010. ápr. 6. 08:10

egy kis tojássárgája, olaj, pici citrom pakolás, mosás után, utána öblítés,

de lehetőleg ne használj egy ideig lakkot, vagy ne moss sűrűn hajat, elég hetente :)

2010. ápr. 6. 08:08
A hajam mint a száraz szénakazal.Semmi se segít.Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook