Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A hagyatéki leltár vagy a fotó számít bizonyítéknak? fórum

A hagyatéki leltár vagy a fotó számít bizonyítéknak? (tudásbázis kérdés)


10. e676663877 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2015. dec. 20. 15:17
Tanúztasd le a leltárodat. ;)
9. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Kisfüles)
2015. dec. 20. 15:05

fényképezz le mindent egy mai napilappal együtt , így eltűnés esetén igazolhatod, hogy valós, amit beírtál a leltárba


Hogy alakul a sorsod így édesanyád halála után?

8. kisfüles (válaszként erre: 3. - Kisj)
2015. dec. 20. 14:37

Kedves Kisj


Nagyon szép napokat,és nagyon szép estéket kívánok neked.Nagyon szépen köszönöm a választ.Azért kérdeztem,mert kedden hosszabb időre elmegyek itthonról,és felvetettem hagyatéki leltárt,mivel reális esély van arra,hogy komoly dolgok eltűnnek,mire hazajövök.

7. 3d787b167a (válaszként erre: 3. - Kisj)
2015. dec. 20. 14:19
:)))
2015. dec. 20. 14:12

A hagyatéki leltár a hivatalos. Ha van végrendelkezés az a tulajdonjogot meghatározza. Gondolom édesanyád hagyatéki tárgyalása végett kérdezed.


Nálunk apu után a hagyatéki leltár volt a mérvadó. Ezt a tárgyalásig ki lehet egészíteni ha valami kimarad (vagy valaki)

Ha a tárgyalás után kerül elő az pót illetékes tehát plusz kiadás úgyhogy érdemes mindent összeszedni. Egy fotó nem tudom mit bizonyít. Ez attól függ

5. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2015. dec. 20. 14:06

mire bizonyítéknak?


Én nem értem , pontosan miről is van szó.

4. kisj
2015. dec. 20. 14:03

Bár, ha csak erre a költői kérdésre vársz választ, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy a hagyatéki leltár számít és az ilyen-olyan fotók nem.

Szívesen.

Máskor is.

3. kisj (válaszként erre: 2. - Kisj)
2015. dec. 20. 14:00
Persze, most jut eszembe, hogy te vagy az, aki nem szokott a saját fórumaira reagálni:/
2. kisj
2015. dec. 20. 13:51

A hagyatéki leltárt hivatalosan és hitelt érdemlően kell felvenni.

Szerintem egy hagyatéki leltár nem arról szól,hogy te összeírod, hogy mi van benne ,és mellékelsz néhány fotót.


Inkább írd le pontosan,hogy mi a konkrét problémád.

2015. dec. 20. 13:47
A hagyatéki leltár vagy a fotó számít bizonyítéknak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook