Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A gyulai vagy a békéscsabai szülészet a jobb mostanság? fórum

A gyulai vagy a békéscsabai szülészet a jobb mostanság? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 13. 12:14

Párhete szültem Gyulán!

Minden elismerésem az osztályon dolgozónak!

Csak köszönettel tartozom nekik!

Persze minden hozzááálás kérdése!

Megértő próbáltam lenni minden helyzetben, talán ezért láttam mindent poztitívan!

Egy hetet feküdtem bent túlhordással, így beleláttam az ottani életbe!

Nagyon gyorsan szültem hajnalban, de mindenki nagyon kedves volt!

Aztán mikor Bogit elvitték a gyerekkorházba 2 naposan, mindenki maximálisan próbált segíteni és vígasztalni!

Csak ajánlani tudom, fogadott orvosom volt szülésznőm nem , de akinél szültem borzasztó kedves volt! Bár szerintem mindenki az, de ebben különösen szerencsém volt!

2011. márc. 29. 08:48
Ha akarod maradhat veled a baba 2 szopi közt, de csak melletted az ágyba, mert nincs neki külön rácsos. Én nem éltem ezzel a lehetőséggel, mert nekem úgy nem lett volna kényelmes.
2011. márc. 28. 12:00
Na akkor az már sokkal jobb.Eredetileg gyulához tartozom egyébként,csak az elsővel se jutottam odáig.De ez már egy kicsit megnyugtat,hogy nincs az a lepra ami volt.
2011. márc. 28. 08:24

Szia

Én 2 hónapja szültem a második fiamat Csabán és nagyon meg voltam elégedve a régihez képest ahol először szültem. Egyedül az nem tetszett, hogy a látogatókat a folyosón kell fogadni. Most két szobához tartozik 1 zuhanyzó.

2011. márc. 28. 06:58

A fiam 2009-ben csabán szültem,de még a régi helyen volt, undorító,ocsmány és higiéniátlan volt akkor szerintem,viszont már átköltöztek.Április végén fogom szülni a második babám és nem tudom hova menjek,nincs fogadott orvosom.

Szült mostanában valaki valamelyik helyen?Leírná a tapasztalatait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook