Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A győri börtönben milyenek a körülmények? fórum

A győri börtönben milyenek a körülmények? (tudásbázis kérdés)

2013. márc. 5. 13:12

Nem fognak hülyének nézni biztos, vagy legalábbis remélem. Szerencsére az ember nem kerül ilyen helyzetekbe, hogy tudja mi és hogyan működik ilyen esetben.


Nem tudom van-e lehetőséged járni kismamatornára, ha van, akkor járj oda is, addig is kikapcsolódsz, relaxálsz.

Ha jól viselkedik a párod akkor kérvényezheti majd, hogy hazajárjon hétvégékre, nem tudom mennyi időre kellett bevonulni, nem is tartozik rám, de ha hosszabb, akkor érdemes olyan helyre kérni magát, ahol kiengedik. Egyszer láttam a TV-ben, hogy a kecskeméti börtön olyan.

2013. márc. 5. 10:57
Köszönöm. Megpróbálok telefonálni, csak nem néznek hülyének, hiszen alaphelyzetben az ember ilyen dologról hál'istennek nem tud. Remélem adnak felvilágosítást.
8. bd55e3f068 (válaszként erre: 6. - Simijako)
2013. márc. 5. 10:51

Kibírhatatlan hely nincs Magyarországon. A látogatás rendjét, hogy mit vihetsz neki, milyen úton, ilyesmiket meg tudsz kérdezni telefonon biztosan.

Szerintem a férjedért aggódj kevésbé, inkább a saját helyzeted megoldásával törődj jobban.

7. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 6. - Simijako)
2013. márc. 5. 10:30
Simi,nyugodj meg,Te nem bántottál senkit!
2013. márc. 5. 10:19
jaj de elment ez a topik más irányba. Én senkit se akartam bántani, csak egyszerűen kétségbe vagyok esve. Tény, hogy az én férjem elkövette egy részét annak amivel gyanúsítják, egy részéhez viszont semmi köze, de félek úgyis ráverik. Mert ez az ország ilyen. Ha már megvan valaki, akkor az összes hasonló bűncselekménnyel be lehet vádolni, mert ez előre lépés a bűnüldözésben. Amit tett az tény, hogy nem megbocsátható, viszont ő még attól jó ember. És én csak el vagyok keseredve, hiszen egyedül maradtam terhesen, és azt se tudom mit csináljak.
2013. márc. 5. 09:55
Mennyi időre megy?
2013. márc. 5. 09:37
Köszönöm. :(
2013. márc. 5. 09:33
Van egy fórum / Baracskai Börtön/ a neve, talán ők tudnak Neked valamit swgíteni.
2013. márc. 5. 09:32

Sziasztok!

Tud bárki bármit a győri börtönről? Van esetleg valaki akinek ott van hozzátartozója elhelyezve? Milyenek a körülmények?

Kérlek segítsetek.

Köszönöm.

2013. márc. 5. 09:30
S.O.S Tudtuk bármit a Győri börtönről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook