Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A gyomorszűkítő műtétek előnyei, hátrányai és hogy kinek nem javallott fórum

A gyomorszűkítő műtétek előnyei, hátrányai és hogy kinek nem javallott (beszélgetős fórum)


2018. márc. 23. 20:58
Gyere mese a gyomor bypass lefogyásra fórumba, műtöttek tapasztalatiról szól, műtéti helyek, technikák stb. Hasznos lesz neked! Másokkal meg ne foglalkozz, csak akik be vannak zárva a túlsúlyuk börtönébe, azok meg fogják érteni az okaidat!
3. mese (válaszként erre: 2. - Mignon11)
2018. márc. 23. 19:29
Kimerült az ötlettáram. Fogytam én 5 éve 90kg-ot másfél év alatt, anorexiás lettem akkor. De másfél év után visszahíztam, anyagcsere és hormonális problémáim vannak.
2018. márc. 23. 19:18
Nemar!!!! Jobb ötleted nincs?
1. mese
2018. márc. 23. 18:03

Sziasztok!

3 féle gyomorszűkítő műtétet vetek éppen össze. Érvek, ellenérvek. Nekem indokolt lenne egy ilyen beavatkozás, viszont úgy olvastam a gyűrűnél, akinek máj cirózisa van nem műthető. A gyomor baypass és gyomor sleev esetében sajnos nem találtam részletesebb leírást arról, mik az ellenjavallatok. Tudom, vannak e témában fórumok. Én szeretném ha személyes tapasztalataitokat írnátok le, és hogy melyik műtét milyen előnnyel hátránnyal jár, illetve egyes beavatkozás típusoknál a javaslatot, egészségügyi ellenjavaslatot. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook