Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A gyermekverő anyukákról mi a véleményetek? fórum

A gyermekverő anyukákról mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
149. Mamika50 (válaszként erre: 140. - 17aadc1082)
2013. márc. 3. 15:05
Nem akarok rosszindulatú lenni , de annyit kívánok, egyszer lépj ezeknek gyerekek helyébe ,egy napra ! Ennyi !!!
148. Silver36 (válaszként erre: 125. - Belladonna3)
2013. márc. 3. 15:04
Szánalmas, hogy ha csak ilyen módszerrel lehet kivívni a tiszteletet. Engem sosem ütöttek, mégse lettem szar ember. Én sem bántom a gyerekeimet. Ami nem egyelő azzal, hogy nem nevelem őket. Bár van akinek a verés a nevelés megfelelője.
147. Muraja
2013. márc. 3. 15:02

Az ilyesfele szulö meg is erdemli , de akkor inkab ne is szuljön a vilagra gyereket szenvedes mar van ugy is . Senkinek de senkinek sincs a jogaba az hogy bantalmaza a gyereket !

Ez azt hiszem hogy egyszer vissza is ut valahol ez a elet karmaja !

146. 8c40921157 (válaszként erre: 135. - Selena78)
2013. márc. 3. 15:01
Amikor már nincs más lehetőség, csak támadás!:)
145. Mamika50 (válaszként erre: 139. - 973d9d6ecf)
2013. márc. 3. 15:01
Csak példának szántam mikkel lehet egymást a fórumokban egymást hergelve biztatni, noszogatni és megtanítani akár arra is ,hogyan mossa ki magát ha vaj van a fején !
144. 8c40921157 (válaszként erre: 133. - Muraja)
2013. márc. 3. 15:00
Nem semmi ember vagy! Minden elismerésem!!!
2013. márc. 3. 15:00

Hmm


Komoly gyermekpszichiátriákon - egy párat sajnos mi is megjártunk, mire kiderült mi a baj - teljesen tudott és elfogadott, hogy vannak olyan problémák, helyzetek, hosszú ideje segítség nélkül viselt gondok, amik bizony megviselik a szülőt, szülőket, és a gyermek megveréséhez vezetnek. Ugyanis tényleg vannak olyan gyerekek, és tudnak olyan dolgot csinálni a szülő megfeszülése ellenére is, ami nagyon-nagyon sokkoló..


Számomra nem volt kérdés, mivel segítséget akartam kapni, hogy elmondtam, hogy igenis vertem meg a gyerekemet. Nem állat módjára bántalmaztam, de adtam neki a fenekére, amikor már nagyon szükségét éreztem.


Érdekes módon a pszichiáterek, pszichológusok nem elítéltek, hanem megnyugtattak, hogy nyugodjak meg, amin átmentünk az tényleg akkora baj, hogy az lett volna az abnormális, ha ez nem így van. Innentől kezdve meg az a dolgunk, hogy csökkentsük a számát ezen konfliktusoknak, alakítsuk át ezeket.


De arra továbbra is figyelni kell, hogy a szülőnek meglehessen az az útja, hogy a jogos dühét bizony kiadja.. Ez nem ördögtől való, és álszent dolog azt állítani, hogy az anya azért anya, mert neki mindent le kell nyelni.


Az én fiamról kiderült az autizmus, de úgy, hogy 3 évig hordtam mindenhova, hogy valami baj van vele... (pl. hosszas és lelkiismeretes tanítás után is csak akkor állt meg az átkelőnél, hogyha kedve volt, nem állt meg, ha szóltam az utcán, közösségben furcsán viselkedett a többiekkel, nem érezte a személyes szféra határait, belemászott mások képébe, óvodai összejöveteleken kivette, eltakarta a kamerát és hisztizett, ha valaki őt filmezte, akár elkezdett törni-zúzni is. Ha olyanja volt, ledobta akár az utolsó otthonlévő szelet kenyeret a földre, és módszeresen beletaposta a szőnyegbe, sokadszor is, és ilyenek stb...) Csak éppen mindenütt azt kaptam - még saját családban is, és orvosnál is, hogy rosszul van nevelve, meg túlságosan szeretem, vagy éppen azt, hogy nem..


Mindemellett még egy nála nagyobb, és egy kisebb gyerekről is gondoskodnom kellett, gyakorlatilag egyedül és a helyzet nem javult, pedig mindenki csak az életkor, meg a neveletlenség számlájára írta a dolgokat. Márpedig, ha tényleg így lett volna, akkor abból a logikából következően ha valaki, akkor az én fiam megérdemelte volna a verést.. Ami a "rosszasági" szintjéhez képest nagyon ritkán következett be. De egyre nyilvánvalóbbá vált, hogy ennyire rossz gyerek nincs, itt valami más a baj.


No most megkérdezem, ha abba a 2-3 évben, amíg ezeken átmentünk egy minket nem ismerő kívülálló egy általa látott, de nem értett eset alapján véleményt mondott volna rólunk az mennyire lett volna reális?? Sokszor attól kaptam sokkot, hogy ő szalad ki az útra - mivel a többi anyuka rágta a fülemet, hogy hadd szaladjon a többivel, ne legyek olyan beszari - én utána, másodpercek alatt reagálva. Közben hirtelen ott kellett hagyni hátul a másfél évest, akit szintén csak a szentlélek mentett meg attól, hogy ki ne szaladjon az útra..


És mindezt úgy, hogy a legnagyobb gyerekem osztályelső, példás magatartású kiemelt tanuló, tehát azért egy esetben már nem mondott csődöt a nevelésem...


De láttam én a Vadaskertben olyan 5-6 éves angyali tekintetű kisfiút, akit néha 3 megtermett 20 éves ápolónak kellett lefogni, és őt is "csak" rossznak tartották évekig. Neki az agylebenyével volt valami probléma.


Nagyon vékony a határ a "rosszul nevelt" és a tényleg valamilyen gonddal küzdő gyerek között. Sőt, talán nincs is határ. Nagyon sok rendes családot látok emberfeletti harcot folytatni "rossz" gyerekükkel, illetve mellett. De ismerek olyat is, akinek meg a szülei által mutatott kép alapján minimum csibésznek kellene lennie, de valójában egy csendes kis lélek.


Ezzel csak arra szeretném felhívni a figyelmet - hogy bár a bántalmazás valójában elítélendő, és adott esetben lehet szükséges a hatóságok értesítése - a komoly ítélkezést senkinek se javaslom, mert hamar kiderülhet, hogy az ítélkező a negyedét se bírná ki, mint az a "másik", aki felett ítélkeztek..


Szóval vagy ne szóljon a szánk, vagy ha igen, akkor valódi segítő szándékkal, és ne azért, hogy verjük a mellünket, hogy "ez a másik milyen", én bezzeg sohase....ugyanis ez csak egy szánalmas próbálkozás arra, hogy magunkat jobbnak érezzük már végre valamiben..

142. belladonna3 (válaszként erre: 137. - Muraja)
2013. márc. 3. 14:59
Nah tudod,kedves" tükör lassan ott tartunk,hogy a szülőnek kell tartani a kedves gyermekétől,de aki így jár az meg is érdemli!
141. Mamika50 (válaszként erre: 128. - Mamika50)
2013. márc. 3. 14:57
A tippek a fórumokon is születhetnek !Jól megverjük,ugysem lehet bajunk és ezt sokan hívják nevelésnek ! Elmegyünk bemárjuk , megverjük és stb . csak egy példa mik születnek a fórumokon ! Aztán szaladunk mosakodni !
140. 17aadc1082 (válaszként erre: 138. - Mamika50)
2013. márc. 3. 14:54
igazság, ami nem veled történt meg, ott sem voltál. erről ennyit.
139. 973d9d6ecf (válaszként erre: 128. - Mamika50)
2013. márc. 3. 14:51
Hogyan jön össze a vagyon meg a hitel?Mint lenyúlás...Válásnál?
138. Mamika50 (válaszként erre: 132. - 17aadc1082)
2013. márc. 3. 14:49
De attól, hogy leírtam egy igazságot !Nincsen szükségem ál híreket terjeszteni. De ha kamu ki kért meg,hogy írjál ?
137. Muraja (válaszként erre: 130. - Annie1130)
2013. márc. 3. 14:47

Pontosan a felelem , felelemnek nagy szeme van es a gyerek kicsi azert olyan negy a szulöktöl valo vissza eles iranytuk.

Majd kesöb fog ez vissza jönni szamodra es hidd el , csak joban mert a gyerköcök ezt viszik majd tovab . Ez ez a fö többi mind irelevant , latni a boldog gyereket es kesöbb a boldog unokakat annyi eleg.

136. Mamika50 (válaszként erre: 129. - Selena78)
2013. márc. 3. 14:47
Nem, az anyámat azért tette felelőssé, mert megvert engem !:) Ő mindig leült és megbeszélte velünk a dolgokat . És hidd el, többre ment vele mint a veréssel.
135. selena78 (válaszként erre: 128. - Mamika50)
2013. márc. 3. 14:43

Azta...beste anyukák....hogy akarják lenyúlni a vagyont... miközben azon dolgoznak csupa rosszindulatból, hogy hogyan biztosítsanak fedelet és ételt a gyerekeiknek...


De hogy jön ez ide? Offolod a saját topikodat?

134. 17aadc1082 (válaszként erre: 132. - 17aadc1082)
2013. márc. 3. 14:43
starlap hírek... igen megbízható forrás :D
133. Muraja (válaszként erre: 110. - 025a84d4eb)
2013. márc. 3. 14:42

Voltam es sokat , hetes -hetes turnuszban es container transport a kikötökbe .

Azert valasztottam hogy ket hetet is non -stop othon voltunk egyutt semi kolhoz iskola elött es csak a iskola elötti evben aktualis volt iskolfelkeszitö.

Sokat utasztam , egyik resze mar 7 - 8 ba jart söt gymibe de akkor is nagyon jol ment .

Amire szuksegunk volt megkerestem több nem is kelett. Söt meg nyaron maradt arra hogy gyerekeket a Cernobyli környeku gyerekothonokbol vendegul lattuk egy honapra .

132. 17aadc1082 (válaszként erre: 131. - Mamika50)
2013. márc. 3. 14:41
még mindig nem vágod, igaz, hogy mitől kamu a fórumod?
131. Mamika50 (válaszként erre: 124. - 17aadc1082)
2013. márc. 3. 14:40
Akkor levagy maradva, mert ha a startlap híreket is olvasnád kicsivel többről olvasnál ! És a kettő nem mindennapi eset. Érdekes, ha nem lenne valami mindennapos eset,akkor ha ma megölnek valakit akkor holnap akit megölnek az kamu halott lehet csak !
130. Annie1130 (válaszként erre: 125. - Belladonna3)
2013. márc. 3. 14:39
Vagy csak megtanultak tartani tőlük.Egyszerűen akárhogy is pròbálkozom,nem fér a fejembe, hogy lehet erőszakkal tiszteletet kivìvni...Nyilván az én készülékemben van a hiba...
129. selena78 (válaszként erre: 120. - Mamika50)
2013. márc. 3. 14:36
Nem ezt kérdeztem....hanem azt, hogy apád, amikor ott és akkor azt állította, hogy nincs kezelhetetlen gyerek, csak rossz szülő, önmagát hova sorolta? Vagy csak anyádat tette felelőssé a történtekért?
128. Mamika50 (válaszként erre: 111. - 8c40921157)
2013. márc. 3. 14:36
Azért kicsit figyeljél oké! Itt két gyerekről van szó nem egyről . De látom ez a fegyelmezési forna divattá vált ! Mint egy ügyvéd ismerősöm mondta, a anyukák egymásnak adnak tippet, hogy váláskor hogyan nyúlják le a vagyont és hogyan szabaduljanak meg a hiteltől ! Nyilt fórumokban ! Tudom jól az iksolába hány szülő szalad be, hogy a gyereke elakar menni és miért !Azt is mennyi szülő a gyerekét mártja be,mert a saját írháját menteni akaja , ezáltam a gyerket is belekényszeríti egy hazugságba ! Azt is mennyi gyerek szökik meg és "rendezett" anyagi háttérben lakik .
127. 91d4989ab9 (válaszként erre: 122. - 8c40921157)
2013. márc. 3. 14:36
hagyd rá csak egy kiskamasz aki szórakozik:)
126. 91d4989ab9 (válaszként erre: 118. - Belladonna3)
2013. márc. 3. 14:35
a képeid alapján te vagy A kamus:))))
125. belladonna3 (válaszként erre: 122. - 8c40921157)
2013. márc. 3. 14:35
Neked ez a nézőpontod,egészségedre és sok szerencsét.Nekem meg amaz.Engem már igazolt az élet.Én megengedtem az anyámnak,meg az anyósomnak is hogy ha valami rosszat csinálnak nyugodtan húzzák el a nótájukat.Érdekes hogy ebből soha nem lett probléma,megtanulták tisztelni felmenőiket.
124. 17aadc1082 (válaszként erre: 123. - Mamika50)
2013. márc. 3. 14:33

nem, biztos többet. de pont ezzel a dumával rohan a szülő a tanárhoz? :D szánalmas a próbálkozásod...


mondjuk az eltelt több, mint 40 évem alatt a te topikod a 2. ahol arról olvasok(hallok), hogy tányért vert szét a gyerek fején a kedves szülő. De lehet, én éltem eddig rossz helyen, és totál mindennapos eset :D

123. Mamika50 (válaszként erre: 105. - 17aadc1082)
2013. márc. 3. 14:27
Te azt hiszed, hogy egy gyereket vernek csak meg ilyen módon ?
122. 8c40921157 (válaszként erre: 118. - Belladonna3)
2013. márc. 3. 14:25

Az én gyerekem biztos nem lesz gaz, pedig soha nem ütöttem meg. Azt gondolom, hogy ha a gyerek "rossz" vagy szemtelen, arról én tehetek. Üssem magam pofán?

Lehet sokszor jobb lenne, ha a szülők magukat gyepálnák el rendesen!


Ha az én anyám, vagy apám, ne adj Isten anyósom csak csúnyán nézne az én gyerekemre (aki persze az ő unokájuk), akkor többé nem mennénk feléjük.


Meg ne próbálja bárki is megütni a gyerekemet!!!

121. 973d9d6ecf (válaszként erre: 117. - 8c40921157)
2013. márc. 3. 14:22
köszi ..reménykedem..
120. Mamika50 (válaszként erre: 119. - Selena78)
2013. márc. 3. 14:21
Nem akarattal törtem el ! Véletlen baleset volt ! :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook