Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A gyermekkori elhízásról fórum

A gyermekkori elhízásról (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 29. 17:35

Szakmai szemmel nézve sem kellene törvényszerűnek lennie,h duci szülőnek duci gyereke. S úgy gondolom ha egy gyerek alkatilag ducibb, de sokat mozog és nem eszik nasit. az jó , jó esélye van arra, h ne legyen randa kövér felnőtt. Mert ők még nőnek stb..

De szerintem sok szülő ott cs..szi el, hogy én is ilyen voltam és nem baj, meg úgy szép stb.. de arra nem gondolnak, h amilyen problémákkal ők most felnőttként közdenek, a gyerekeük már fiatlaként fog. Szóval oda kell figyelni és nem szabad belenyugodni ha nem mozog csak eszik a gyerek.

2008. ápr. 4. 09:32

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy egy bucibb anyukának buci gyerkőce lesz. A csipsz semmiképp nem pótol semmiféle érzelmet, legalábbis szerintem.

Az én kislányom nem szereti a nasit és szinte minimálisat eszik, rengeteget mozog és mégis bucuska. Valószínűleg a gének, mert amikor kicsi voltam én is ilyen voltam, ráadásul az apukája is. Akkoriban pedig nem ismertük ezeket a hízlaló nassolnivalókat.

2008. ápr. 4. 08:35
Milyen jó, ha senki nem érintett a témában...
2008. ápr. 3. 20:01

Mit gondoltok, törvényszerű-, hogy nagydarab anyukának kövér legyen a gyereke is?

A baj szerintem ott kezdődik, amikor a mama úgy érzi, a csipszes zacskóval ad meg mindent a csemetének.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook