Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A gyerekek és a sport fórum

A gyerekek és a sport (beszélgetős fórum)

2013. máj. 11. 21:15

Minden sport drága, ha valaki komolyan és verseny szinten űzi. Én leginkább a lovaglásban vagyok otthon, és nyílván ez is drága magas szinten, de ha valaki hobbi szinten eljár lovagolni az azért még a finanszírozható kategória. Egyébként is nagyon jó sport, mert a gyereknek meg kell tanulnia együttműködni egy másik élőlénnyel. Meg kell tanulnia kontrollálni és ráadásul mindezt úgy hogy a szabad levegőn a természetben van!

Én gyerek korom óta lovagolok és hihetetlenül sokat nyújt. Fejleszti az egyensúlyt a mozgás koordinációt az ügyességet a figyelmet/koncentrációt stb.

2013. márc. 7. 19:49

A fiam 5 éves korától napi szinten úszott,most jó két éve váltott és boxol.Szintén napi szinten.Ebben nőtt fel,ha véletlen elmarad egy edzés,fut helyette 10-15km-t.

A sportoló gyerekek könnyebben is tanulnak,jobban vág az eszük :)

2013. márc. 7. 19:46
Az unokáim úsznak és fociznak.
2013. márc. 7. 12:05

MInden sport megterhelő anyagilag, ha kicsit komolyabban foglalkozik vele a gyerek.

Érdemes elmenni "sportágválasztó" napokra a gyerkőccel, ott mindent kipróbálhat, és sportorvos is megnézi, mi az, amire alkalmas fizikailag...:)

2013. márc. 7. 12:03
Nagyfiam ketlebelezik,plussz otthon P90X-et csinâlja,de télen jêgkori,nyáron görkori is van.Kisfiamat most iratjuk be úszni.Lányom lovagolni szeretett volna,de arra nincs pénz,itt nagyon drága.Én gyerekkoromban sokat sportoltam,tornaórák is kemények voltak.Már csak azért is jó,mert 38éves koromig karcsú maradtam,izmos,2gyerek utân is,melltartó nêlkül mászkâltam,a szoptatás miatt se ereszkedtek meg.Csak 38évesen,a 3.gyerekem szülésekor,de már a terhességnél kicsit tönkrement a szervezetem,testem,voltak gondok.De most adom le az akkor felcsúszott pár kilót.Párom is sportol,mi nagyon fontosnak tartjuk,h az egész család sportoljon.Jövőre megyünk újra kenutúrára,kerékpártúra is volt már,kirándulás.Én fiatalon görkoriztam,jégkoriztam-profi szinten-klasszikus és jazz-balett és break,rap,disco-ami éppen ment:)-túrák,tenisz,asztali tenisz,stb.Sajnos manapság sokkal drágább sportolni én fegyencedzést csinálom otthon.
2013. márc. 7. 11:59
Nekem három fiam van, mind a hárman ju jitcura járnak, és imádják!:)
2013. márc. 7. 11:45
Fiam focizik, nem olcsó a felszerelés, elég ha a focicipőkre gondolok de inkább sportoljon, mint otthon üljön a gép előtt, életre szóló barátságok kötődnek nagyon sok dolog szól a sport mellett
2013. márc. 7. 11:43

Mi az oviban néptáncolunk :-) Bár ez nem pont a legjellemzőbb 'sport' de nagyon megszerette. Lovardába is szoktunk járni a gyerekekkel, de még csak a legnagyobb lovagol, a kisebbek viszont jól elvannak a lovakkal és az állatokkal.

A néptánc nem túl drága, még is sok mindent tanulnak, bár ez az ovi keretein belül van. A lovaglást sem mondanám túl drágának, egy eldugott kis helyen van vidéken, így az árak sem eget rengetőek. De például a tesóm lánya tollaslabdázik a suliban és remekül meg neki, imádja. :-D

2013. márc. 7. 11:42
Mükorcsolyaztem, ill. kesöbb gyorskorcsolyaztam. Vegig versenyeztük egesz kelet-Europat. Szuper volt, de anyagilag nagyon megterhelö a szüleimnek. Ezert laknak meg mindig 47 negyzetmeteren. Nekem meg nincs gyermekem, de biztos, hogy fog sportolni. Parom is sportol hobbyszinten focizik, közel 30 eve.
2013. márc. 7. 11:33
Sziasztok!Érdeklődnék, hogy ki-mit sportolt gyerekkorába és akinek van gyermeke, milyen sportra jár? Ki-mit preferál? Hogy bírjátok anyagilag..stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook