Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A grillezett gomba okozhat éjszakai hasmenést? fórum

A grillezett gomba okozhat éjszakai hasmenést? (tudásbázis kérdés)


8. Ndia
2009. szept. 23. 09:31
Gombát este nem ajánlatos enni :(
2009. szept. 22. 12:07
Köszönöm a válaszokat. Sajnos 1 dekát se fogytam. Igazából nem tudom, hogy mennyit állt, mert csak elkészítve láttam.
6. 99279bb06f (válaszként erre: 2. - Sutoczkine)
2009. szept. 22. 09:59

Az egyik legtovább gyormorban maradó étel. 8 órát a gyomorban tölt a gomba, ezért egyáltalán nem egy könnyű étel. Nehezen emészthető.

Ha a gomba mérges lett volna - ez a kérdés nem jött volna létre. :)

Viszont aki a penészre allergiás, az a gombára is.

A gombát nyersen is lehet fogyasztani, tehát az sem lehetett a gond.

Nem valószínű, hogy a gombától voltál hasmenéses. De örülj neki, fogytál néhány kilót! :D

2009. szept. 22. 08:10

Azt nem tudom, hogy a gomba okozhat-e hasmenést, majd megkérdezem egy itten gomba ismerőtől,

de ha friss volt és nem napokon keresztül állt a hűtőben és már enyhén barnás, akkor biztosan semmi bajod ettől nem lehetett.

Gondold végig miket ehettél még, vagy esetleg túl jól, vagy rosszul esett valami.

4. 7402d91a49 (válaszként erre: 2. - Sutoczkine)
2009. szept. 22. 07:49

Szia!

Ez még nem hasmenés a tudomány szerint.Lehet hogy csak telítődött a szervezeted és ürít.A hasmenés akkor kezdődik ha egy órán belül 3-szor vagy többször kell menned.

3. hofferke (válaszként erre: 2. - Sutoczkine)
2009. szept. 22. 06:58

Nem tudom, hogy másnál okoz-e problémát, de én szoktam nyersen is enni a gombát (meg minden más formában), de még soha semmi bajom sem volt tőle. Nem lehet, hogy valami vírus?

Homeosat nem tudok, de a kisfiamnak a banán, répa, alma, rizs diéta be szokott válni, ha kicsit hasmanéses.

2009. szept. 22. 06:52
Vasárnap este megettem 2 grillezett gombafejet és aznap éjjel 4x mentem vc-re. Utána napközbe semmi még pisilni is csak 1x. Most hajnal fele megint kint voltam többször is. Esetleg tudtok rá valami homeopátiás szert? Én arra tippelek, hogy nem volt jól átsütve a gomba.
2009. szept. 22. 06:48
A grillezett gomba okozhat éjszakai hasmenést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook