Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Gravidától lehet hányingerem? fórum

A Gravidától lehet hányingerem? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 18. 15:34
Én is kihánytam, sőt odaadtam a páromnak, hogy ne menjen kárba, és neki is hányingere volt tőle.
14. Eni015
2013. ápr. 16. 12:11
Én is elkezdtem szedni kb két hónapja a gravidát, de iszonyatosan hányingerem lett tőle, azóta váltottam elevitre és ettől semmi bajom nincs. :)
13. Dóri (válaszként erre: 10. - Juharlevél)
2013. ápr. 12. 17:02
Még sajnos nem. vagyis még nem tudom ;) szeretnénk!
2013. ápr. 11. 15:11
nekem is hányingerem volt a gravidától, sőt, a páromnak odaadtam és még neki is. :)
11. bocaka
2013. ápr. 11. 15:10
Fontos,hogy ne ures gyomorra vedd be!
2013. ápr. 11. 15:03
Dóri, babát vársz?
2013. ápr. 11. 14:55
Az áprilisi lejáratú vitamint nyugodtan szedheted még. Elvileg tovább is, mint április, de terhesen azért még én is óvatosabb voltam, mint ahogy egyébként vagyok :-D
2013. ápr. 11. 14:51
Köszönöm szépen Mindenkinek!
2013. ápr. 11. 14:48
Én is hánytam tőle, meg a Béres Activál is kikészít most, már nem is szedem. Terhesség alatt csak a Gravidától hánytam és hiába ettem előtte utána, közben, nem bírtam. Szerintem a bevonatukban lehet valami irritáló, mert a bevétel után pár perccel lettem/vagyok mindig rosszul. Sem a Femibion, sem a Ladyvit nem okozott ilyen problémákat.
2013. ápr. 11. 14:44

Én szedtem a gravidát a terhességem első 5 hónapjában,semmi bajom nem volt tőle.Bár én reggel éhgyomorra sohasem vettem be.

Persze szerintem mindenkinél változó,lehet tőle hányingered.Az egyik ismerősömnek például az Elevittől volt hányingere,és áttért a Gravidára,attól meg nem volt semmi baja.Érdekes dolgok ezek.

2013. ápr. 11. 14:44

En is igy jartam Centrumot szedtem, elso nap ehgyomorra, hanyinger, soha elotte nem hanytam a terhesseg alatt, masodik nap ugyanugy, 3. nap ettem egy kiflit es utana vettem be, semmi problemam nem volt azota. Ez a titka egyel elotte valamit.

Szerintem beszedheted a vitamint!

2013. ápr. 11. 14:44

Éhgyomorra nem szabad, de szerintem benne is van a tájékoztatóban, hogy étkezés közben, után kell bevenni. Egyszer én is jóval kaja után vettem be, alig értem be a mosdóba:(

Próbáld meg este vacsi közben, után bevenni, akkor elvileg nem lesz hányingered.

2013. ápr. 11. 14:42

Szedd csak, szerintem hó végéig jó :)


Viszont nekem is nagyon kicsinálta a gyomrom a Gravida (a Béres-féle magnézium is, szóval valami van benne, ami nekem nem jó), mondjuk nekem nem hányingert, hanem savat csinált. A Femibiontól nem volt bajom.


Vedd be inkább este, vacsora után, hátha úgy nem bántja a gyomrod!

2013. ápr. 11. 14:41

Igen! Én sem bírtam szedni.

Egyiket sem!

Amúgy találtam ezeknél a szintetikus vitamunoknál sokkal jobbat!Nem tudom mitől lehet egyébként.

2013. ápr. 11. 14:37
Szedem már egy ideje a Gravidát, eddig semmi bajom nem volt tőle, viszont mostanában reggel veszem be éhgyomorra és iszonyat hányinger jön rám. Tapasztalt valaki ilyent? Mitől van ez? Másik kérdésem, szerintetek, ha 2013. áprilisi lejáratú a vitamin, azért beszedhetem még? Elég sok van benne még.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook