Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A gépemmel van baj, vagy az internettel? fórum

A gépemmel van baj, vagy az internettel? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 12. 11:55

Nekem volt hasonló problémám. Azzal a különbséggel, hogy mikor bekapcsoltam a gépet rá kb 5 percre elment az internet. Ha újraindítottam, akkor utána jó volt, de 2-5 perc múlva ismételten elment. A szerelő azt mondta, hogy feltörték a számítógépet és ezért csinálja, kb 10 ezer forint volt megjavíttatni.

Nos ez a rosszabbik eset, a jobbik az, ha valóban nincs internet és megszakad a kapcsolat. És ha nincs beállítva automatikus tárcsázás akkor ugye nem csatlakozik vissza.

Vagy még azt is el tudom képzelni, hogy ha nem használod, egy idő után kikapcsol magától. Bár nem tudom, hogy van-e ilyen egyáltalán... :/

4. SF
2009. jún. 11. 21:16

Start menü/Beállítások/Vezérlőpult/Internetbeállítások.

Itt válaszd a Kapcsolatok fület! Válaszd ki: Automatikus tárcsázás mindig, amikor nincs hálózati kapcsolat.

2009. jún. 11. 20:18
És mi lehet a baj a gépemmel, ha van itt szakértő, akkor mondja meg :)
2009. jún. 11. 20:16
Szerintem akkor a gépeddel van baj, ha a másiknál ez nem fordul elő.
2009. jún. 11. 20:14
Az utóbbi napokban, ha huzamosabb ideig van bekapcsolva a gépem, egy idő után az internet csak ugy hirtelen kiesik.Miután ujrainditom a gépet, helyreáll. Két számitógép van otthon, és a másiknál ez nem fordul elő....a számitógépemmel lehet valami baj, vagy az internetösszeköttetéssel?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook