Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A gépem folyton kapcsolatnélküli módra vált, miért lehet ez? fórum

A gépem folyton kapcsolatnélküli módra vált, miért lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 11. 12:53
Mi néhány hete tértünk át kábelnetre pontosan ezért,mert nekünk is állandóan megszakadt a kapcsolat.Az okosok azt mondták,hogy a túlterheltség miatt van,de ez kiküszöbölhető a kábelnettel.Amióta ez van,nem is szakadt meg egyszer sem.Nálunk bevált,de lehet,hogy Nálad nem ez a gond.....
2011. jan. 11. 11:23

Milyen net, vezetek vagy vezetek nelkuli?

driverekkel probalkoztatok? milyen gep es milyen az op rendszer? ezek kompatibilesek? mert ha ujra telepites utan jelentkezik a hiba, akkor lehet az op rendszerrel van gond...

2011. jan. 11. 10:56

Nem tudja valaki véletlenül miért vált a gépem folyton kapcsolatnélküli módba?

Ilyenkjor mindíg megszakad az internet összeköttetésünk!

Álltalában ez akkor szokott előfordulni,mikor elakarok küldeni egy új belegyzést,képet,videót akarok feltölteni,vagy új oldalt akarok megnyitni!

Állati idegesítő és nem tudom,hogy ezt most a gép csinálja,vagy a net!

A gépen az eszközöknél tudom kikapcsolni a kapcsolatnélküli módot,ilyenkor onnan tudom folytatni a munkát,ahol abba hagytam és működik rendesen tovább!

Gyanítom ez most nem a net miatt van,hanem a gép miatt!

Csak tudnám miért kapcsol be?

Azóta csinálja,mióta kb 2 hete újratelepítette a férjem a számítógépet!

2011. jan. 11. 10:54
A gépem folyton kapcsolatnélküli módra vált!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook