Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A futásról - nem csak futóknak fórum

A futásról - nem csak futóknak (beszélgetős fórum)


1 2 3
89. b-zs (válaszként erre: 75. - Nimrod08)
2012. aug. 23. 14:34
én is vékony vagyok, és azt vettem észre, hogy nem hogy fogytam volna, inkább erősödtem, és jobb az étvágyam, jobb a közérzetem..
88. b-zs (válaszként erre: 1. - Run-ka)
2012. aug. 23. 14:29
reggelente, 6 előtt szeretek futni, csak egy negyed óra, nemrég kezdtem, klassz helyen lakunk, mögöttünk szántóföld, földes úton futok. 3 naptól már a házörző kutyák se ugattak meg, kivéve ha 6 után futottam:) pár nap kihagyás után érzem, hogy igencsak szükségem van rá.. nekiindulni nehéz, utána már jön magától.. illetve lekűzdeni, hogy mit szólnak az emberek, faluhelyen kicsit furcsán néznek.. ezért is futok 6 előtt:D
2012. aug. 23. 14:24
Jelentkeztem!:)
86. Bubbles (válaszként erre: 85. - AlBundy)
2012. aug. 23. 14:22
Wow!Kösziii!Meg is nézem!:D
85. AlBundy (válaszként erre: 84. - Bubbles)
2012. aug. 23. 14:08

Gratulálok, hogy letetted a cigit! Ez mindig becsülendő!

Van egy klub a profilomban futkározók névvel, ha van kedved csatlakozz. Segítenek ha kell, tanácsokat adnak.

Gyorsan visszajön az állóképességed..

2012. aug. 23. 13:44

Sziasztok!Én ma kezdtem újra futni,hónapok óta nem hajtottam meg így magamat,1-2 hónapja pár héten keresztül napi 30 perc torna volt minden testmozgásom.

Most ,hogy több,mint 1 hónapja nem dohányzom úgy érzem képes vagyok aktivizálni magam sport terén is és egyenlőre a futás az,amit finanszírozni is tudok és azt hiszem a legjobb,hogy visszanyerjem a vitalitásomat és állóképességemet.

Ma 40 perc alatt tettem meg 5 km-t váltott futással és gyors gyaloglással.

Lehet hogy túl vállaltam magam így elsőre,de jól esett,és ez a fontos.Holnaptól inkább a fokozatosságot részesítem előnyben,már kaptam erre vonatkozólag pár tanácsot.:)

83. AlBundy (válaszként erre: 81. - Jaszjany)
2012. aug. 23. 08:49

Nem tudom milyen állapotban vagy most, de kezd mondjuk ezzel:

[link]

82. mazsi-drazsi (válaszként erre: 75. - Nimrod08)
2012. aug. 23. 00:50
a rendszeres mozgástól megjön az étvágyad:-)) lehet hízni nem fogsz, de erősebb leszel és ez meg fog látszani rajtad, ha kitartóan csinálod. úúgyhogy fuss bátran!! :-))
2012. aug. 22. 23:38
sziasztok! új vagyok itt a fórumon. Futni szeretnék újra. Erőnlétre edzeni. Tud valaki valamit ajánlani hogy kezdjem? Web oldalt pl.?Előre is köszönöm!!
2011. aug. 18. 15:49
Lehet "rosszul futni"?
2011. júl. 29. 10:42
Én úgy vagyok vele, h úgy és annyit futok, h jól essen. Felfrissít, megmozgatja az izmaid és jobb lesz a közérzeted. Nyílván nem ettől leszel izomagyú, de ez gondolom nem is szerepel a terveidben, mert akkor a konditeremben "mozognál". Sztem a futás egy szimpla, egészséges sport. Én a kemény gyúrást pl. nem tartom jónak, de hát kinek mi.
2011. júl. 28. 18:00

Lehetetlen vállalkozás a fórum feltámasztása..?

Én most kezdtem csak el futni, tekintve, hogy világéletemben utáltam, mert azt hittem, hogy nem tudok (a sulis cooper teszt legalábbis ezt támasztotta alá) - erre kiderült, hogy rosszul csináltam (!), és ott rontottam el, ahol csak lehet.

Látható eredmények még nincsenek (hacsak a futás utáni öröm- és diadalérzet nem számít), de türelmes vagyok.:)

77. f1fee9d062 (válaszként erre: 75. - Nimrod08)
2011. jan. 31. 19:21
:) én egy hónapja veszem komolyabban a futást, nem sokat futok, csak reggel normál tempóban 2 km-t, délután meg egy 200 méteres erős sprintet egy emelkedőn. Sok fehérjét fogyasztok, az igaz. Végig nem fogytam és most kezdek szedni fel egy kicsit! :) Jelzem, "gebe" vagyok. Csak annyi, hogy kerekedik a popsim, izmosodik a lábam, sokkal jobb így, viszont állati fontos a bemelegítés!!!
2011. jan. 16. 10:59

Üdv.


Én úgy tudom, hogy aki "hízni" ( izmosodni ) akar annak a legjobb ha váltogatja a gyors és lassú tempót ez ugyanis izmosít. Aki fogyni akar az fusson egyenletes beszélgetős tempóban. + Nagyon jó neked is a futás ha edzés előtt picivel eszel fehérjét és szénhidrátot mondjuk 1, 5 órával, és utána is megiszol egy turmixot.

2011. jan. 12. 22:31
Ha valaki hízni akar, akkor az nem futhat? Én szeretek futni, de vékony vagyok és emiatt nem merek. Szerintetek?
74. Shila (válaszként erre: 73. - Yousei)
2010. nov. 21. 10:46

Ugy ahogy irod!

Orrodon be,szadon ki...az elejen nem megy es nekem is koncentralnom kell ra,de megszokod!

En sem 45 perccel kezdtem hidd el.

Csak ne add fel,az a legfontosabb.

Mi emberek hajlamosak vagyunk azt gondoloni,h minden menjen elsore es ha nem,turelmetlenek leszunk es feladjuk. Miert menne elosre a 40 perc futas? Senki nem varja el! csak epitsd fel a kitartasod fokrol fokra.

Lepcsore sem tudsz feljutni egy lepessel,hanem fokrol-fokra ugye?


Hajra!

73. yousei (válaszként erre: 71. - Shila)
2010. nov. 21. 06:38

köszönöm szépen:)

Egyenlőre örülök, hogy 15 percet egyfolytában tudok kocogni:D De el fogom érni a 40. A hidegtől kicsit félek. Nincsen semmi igazi futó cuccom. No de hogy kell venni a levegőt? Nem tudom az orromon belélegezni és a számon kifújni.

Egész jó kis csapat gyűlik/gyűlt össze:)

72. Shila (válaszként erre: 66. - B73e24f31f)
2010. nov. 21. 00:21

Igen,ha rendszeresen futsz,az meg fog latszani.

En mikor heti 5-szor futottam 45 percet,eszmeletlenul formalodtak a combjaim,fenekem.

Aztan elhagytam magam,de most megint elkezdtem a gyorsgyaloglast es ma mar futottam,bar be voltam tojva,h elesek a hoban...de talpon maradtam!

Ha en,aki gyuloli a hideget,ki tudta dugni az orrat a minusz 5 fokba es elment futni,akkor mindenki meg tudja tenni!!!

Hajra csajok!

Jah es ne feledjetek,minimum 40 perc kell,hogy beinduljon a zsiregetes!

71. Shila (válaszként erre: 70. - Yousei)
2010. nov. 21. 00:18

Ha elfogadod a tanacsom,akkor vezess naplot,h mit eszel,mikor,mennyit es h mit mozogsz.

Belenezunk egyutt es kitalaljuk mi a baj!

70. yousei (válaszként erre: 68. - 9c1b9b7ead)
2010. nov. 20. 19:17

Az vagyok. Nem tudom, hogyan fogyhatnék. Kaját visszavettem...stb.

Egy pozitívuma van, hogy levezetem vele a feszültséget.

2010. nov. 20. 19:11
Én pár hónapja nem futottam, de kéne. Kedvem is volna hozzá, csak időm nincs nagyon. Most súlyzós edzést végzek, de ez kevés, kardió kéne. De szakítani fogok időt! Amikor futok, gyorsabban lemegy a felesleg.
68. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 67. - Yousei)
2010. nov. 20. 19:08
Valami pozitív gondolat? :-) Biztos van, szedd elő!Mi lenne, ha próbálnál lelkesedni? Pl centi BIZTOSAN ment le Rólad a futástól. na, fel a fejjel, nagyon elkeseredettnek tűnsz. Bocs, ha rosszul, de így látom.
67. yousei
2010. nov. 20. 18:56
Személy szerint kimondottan rühellem a futást. De kénytelen vagyok menni, mert rengeteg bennem az energia/feszültség, és ezt javasolták. Szerdától kezdtem újra kocogni. Meg szerintem unalmas is. Még arra se jó, hogy fogyjon az ember tőle. Tavaly felvittem az időmet 40 percre kb két hónap alatt és egy deka se ment le rólam. Pedig normálisan ettem (se nem zsírosan, sok édességet sem). :S
66. b73e24f31f (válaszként erre: 61. - Run-ka)
2010. nov. 19. 18:51

Most elhatároztam, holnap lesz az első alkalom, úgy gondoltam olyan minden másnap mennék, de nagyon jó lenne ha bírnám télen is! Lehet indítok naplót is :)

Ja és ugye az igaz, hogy ha rendszeresen futok akkor az meglátszik, úgy értem feszesebb feneket és lábakat szeretnék, fogynom nem kell. Nyárra már látszani fog, ha kitartó vagyok?

65. run-ka (válaszként erre: 63. - F1fee9d062)
2010. nov. 19. 16:33
bemelegítésre találsz a neten egy csomó gyakszit, amúgy meg azért, hogy az izmaid melegek legyenek, csökkentsd a sérülés lehetőségét.
64. run-ka (válaszként erre: 62. - Shila)
2010. nov. 19. 16:31
ez így igaz :)
63. f1fee9d062 (válaszként erre: 61. - Run-ka)
2010. nov. 19. 14:15

Bemelegítés?? Hogyan? Én ma csak ,kimentem, meghívtam a kutyámat 1000 méterre aztán nem számított a szemerkélő eső.

Miként kell bemelegíteni? Télen hogyan kell jobban ügyelni?

62. Shila (válaszként erre: 60. - B73e24f31f)
2010. nov. 19. 13:36

Hatarozd el magad!

Minden fejben dol el!!! ;)

61. run-ka (válaszként erre: 60. - B73e24f31f)
2010. nov. 19. 08:33

Télen bizony, picit jobban kell ügyelni a bemelegítésre, de ennyi :-)

Miközben szállingóznak a hópelyhek...mint a csillámpor szikráznak a lámpafényben...hát csoda széépp!

Határozd el magad ! Tűzz ki egy célt magadnak !

1 km, 2 vagy 3 ...

60. b73e24f31f (válaszként erre: 20. - Run-ka)
2010. nov. 18. 18:42
Engem biztathatsz mert nekem kell valami mozgás és feszesíteni akarom magam, de nincs pénzem konditeremre meg aerobicra, ezért azt gondoltam elmegyek futni. De télen? Hogy bírjam ki? Hogyan ne adjam fel?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook