Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A futás és a lelki "bajok" fórum

A futás és a lelki "bajok" (beszélgetős fórum)


2015. febr. 18. 00:54
jo gyogyszer a futas lelki bajokra.
2015. jan. 14. 00:17

A mi varosunkban van egy "futobolond" ...szo szerint.

Egesz nap fut, csalad nuku, csak fut es fut es fut. Idonkent kotekszik es odacsap embereknek, akik nem szimpatikusak neki vagy megmutatja a micsodajat vagy kopkod. A kovereket kulonosen utalja. Es nincs dilihaz...wahhh

2015. jan. 6. 13:54
a végén már megszállott lettem, azért tudtam annyit futni
12. Kangaroo Island (válaszként erre: 11. - Badrain)
2015. jan. 6. 13:53

voltam :D

tönkrement tőle a térdem és azóta nem futok...és megint szarul vagyok :D

ördögi kör...

egyébként én is kis távval kezdtem, azt hiszem 4,5 km volt az első futásom.

11. badrain (válaszként erre: 10. - Kangaroo Island)
2015. jan. 6. 12:35
huhh... Én szerintem két km-t sem tudok lefutni egyelőre, de majd szépen fokozatosan. Akkor Te nagyon ügyes vagy:o
10. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - Badrain)
2015. jan. 6. 12:30
minden másnap futottam, 2x hosszút (10km felett) és egy rövidet (5-6km).
9. badrain (válaszként erre: 8. - Unom)
2015. jan. 6. 12:20
Értem. Akkor tehát gyógyi mellett futottál. Letetted és folytattad a futást azóta is? Akkor én is megpróbálom így.:)
8. unom (válaszként erre: 7. - Badrain)
2015. jan. 6. 12:13
Letettem, de csak mikor már jól éreztem magam, elmúlt a depresszió. Én nem voltam tőle tompa, nekem segített.
7. badrain (válaszként erre: 6. - Unom)
2015. jan. 6. 12:11
Én is tudom, hogy nem helyes, de, ha a dokira várok sosem mondja azt, hogy hagyjam abba. Ráadásul nem érzem, hogy segítene. Csak minden érzésem olyan tompa tőle. Az örömöt sem tudom úgy megélni, mint nélküle. Csökkentetted vagy egyszerűen csak letetted és kész?
6. unom (válaszként erre: 4. - Badrain)
2015. jan. 6. 12:05

Magamtól, mikor már jobban voltam. Tudom, ez nem helyes, de nekem bejött.

Pár nap futás ehhez még kevés, legyél türelmesebb.

5. badrain (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2015. jan. 6. 12:05
Mennyi idő után kezdtétek érezni, hogy jót tesz a futás? Na és mennyit futottatok egy héten pl?
4. badrain (válaszként erre: 2. - Unom)
2015. jan. 6. 12:04
Ez gyors volt..:) Én ugyanebben vagyok. Cipralexet kaptam 4 hónapja, de nagyon szeretném elhagyni. Most pár napja elkezdtem a futást, de úgy érzem sosem lábalok ki ebből. Magadtól hagytad el a gyógyszert? Nem voltak elvonási tüneteid?
2015. jan. 6. 12:03
Nekem is nagyon sokat segített a futás, nem szedtem gyógyszert, de a béka popija alatt voltam, sőt...még az alatt is.
2. unom (válaszként erre: 1. - Badrain)
2015. jan. 6. 11:52

Jelen :)

Pár éve szülés után keményen előjött a depresszió, a végén pszichiáternél kötöttem ki, Cipralexet szedtem.

Ahogy kezdtem jobban lenni nekiálltam futni, lassan elhagytam a gyógyszert.

2015. jan. 6. 11:50
Olyan emberek tapasztalatára lennék kíváncsi, akik depresszió, pánikbetegség, esetleg egy átélt trauma után nem a gyógyszerhez nyúltak, hanem futni (sportolni) kezdtek. Külön érdekelne olyanok véleménye, akik esetleg gyógyszert szedtek ilyen problémára, majd váltottak és sporttal leküzdötték a lelki problémáikat. A válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook