Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A fürdőszobámat szeretném feldobni! fórum

A fürdőszobámat szeretném feldobni! (beszélgetős fórum)


19. Szuzan
2010. ápr. 14. 17:19
Leiahhh!Milyen jó ötletet adtál!Beleolvastam anaplódba!Láttam egy nagyon jó ötletet benne!van egy 14 éves lányom!és mint a tizenévesek ,neki is vannak mostanában olyan vágyai ,amit a későbbiekben nagyon nehéz lesz megvalósítani .Aztán nem beszélve a sok butaságról amit csinál ,ha ezeket most leírja ,és tényleg pár év múlva elolvassa saját magáról ,szerintem megdöbben majd!Köszike az ötlet!
2010. ápr. 14. 17:11

Szia!

Nagyon jó cuccokat tudsz készíteni,ügyes kezed van.Amikor kiirtad a fórumot én is agyaltam,hogy mivel lehetne feldobni a fürdőszobát.Oda jutottam a sajátommal,hogy a csempére vettem öntapadós készletet.(bálnás,delfines)Jól feldobta a kád környékét.Aztán egy konzerves dobozt körberagasztóztam lila színű bőrrel és kagylókat ragasztottam rá.Ez lett a fogkefe tartó.Nekem a tükrös szekrényemen a celluxot sehogyse tudtam leszedni,igy bőrböl készült virágokat ragasztottam rá.

17. Szuzan (válaszként erre: 14. - E5bfff55e3)
2010. ápr. 14. 16:55
Szia .Tényleg nagyon jókat mondassz !ilyenekre gondoltam ,dolgozok rajta!Köszönöm!
16. Szuzan (válaszként erre: 15. - Henci2)
2010. ápr. 14. 16:54
Szia.Igen nagyon cuki aztán a hétvégén megint örökbe fogadtunk egyet majd ha lesz képem teszek fel róla!Köszi!
15. Henci2 (válaszként erre: 13. - Szuzan)
2010. ápr. 12. 17:54
Szia, nagyon tündéri kutyusod van:)
2010. ápr. 12. 17:49

Örülök, hogy tudtam kicsit segíteni! :)

Megnéztem a naplód, látom nagyon szép dolgokat tudsz készíteni, szerintem a foltvarrás jól nézhet ki a fürdőben is.

Illetve eszembe jutott még egy-két ötlet:

Fürdőben szerintem jól mutatnak a bambuszos dolgok, pl. függöny.

Meg lehet akár mozaikcsempéből kirakni valamit.

A szákos dologról pedig a tengerész cuccok jutottak eszembe, a kék-fehér,piros-fehér dolgok. Hajó, törölköző, világítótorony, Popeye. :)

Jól szokott kinézni, mikor a fürdőbe egy nyitott polcra teszik ki a fürdő hangulatának, színeinek megfelelő színű törölközőket. Mert az itt-ott visszatérő színek jól esnek a szemnek.

Lehet gyűjteni szép nagy kavicsokat, azokra is lehet mindenfélét festeni és kitenni polcokra, a fürdőkád szélére.

Össze lehet állítani kis fa kosarat(készen is lehet venni), amiben hajkefe, masszírozó, fürdőpamacs van. Nekem azok is nagyon tetszenek, egy kicsit szauna hangulata van szerintem. :)

A bojlerre lehet tenni halacskás, tengericsillagos hűtőmágnest is.

13. Szuzan (válaszként erre: 12. - E5bfff55e3)
2010. ápr. 12. 10:39

SziaLeiahhh!Na igen ilyesmire gondoltam!Köszi.

A szákot egyébként a horgászatban használják abba gyüjtik a halat ,vagy azzal emelik ki ha megfogták.Remélem jól tudom.

Mégegyszer köszike a segítséget!

2010. ápr. 8. 21:53

Ne haragudj, de nem értem, hogy mi az a szák. Elmondanád?

Egyébként jó ötlet lehet még, ha több megvilágítást használsz, több kisebb lámpát, amivel változtatható a fürdő hangulata, vagy szabályozható fényerősségű lámpát. Szép még a fürdőben a potpourri, gyertyák.

Kicsit drágább megoldás, de nagyon szép, ha egy falfelület nem sík, hanem göcsörtös és az oldalról van megvilágítva, mert az szép árnyékokat tud vetni.

Ha pedig a fürdőszobában több anyagot, textilt használsz, az melegebbé, otthonosabbá, szobaszerűbbé teheti.

11. Szuzan
2010. ápr. 7. 18:59
csend lett nagyon!
10. Szuzan (válaszként erre: 9. - Buzasi1983)
2010. ápr. 7. 18:34
most néztem már van csempe festék is!Matricám van fent,de valami mást szeretnék!Jólenne abojlert is kicsit eltüntetni ,bevonni valamivel!Hogy ne lehessen észre venni!
2010. ápr. 7. 18:31
esetleg a csempere motivumokat festeni
8. Szuzan (válaszként erre: 7. - Buzasi1983)
2010. ápr. 7. 18:28
Igen ez is jó ötlet ,mindenképpen kell virág!ezt tudom én is!köszi!Azt szerzek be!
2010. ápr. 7. 18:26
nalam is eleg sivar volt a furdo.En is a kagylos megoldast valasztottam nagyon jo pofa a lanyommal egyutt csinaltuk + talatam szep mu novenyeket (sima zold nem amin rikito roszaszin viragok vannak,csak sima zold)szoval azt raktam be es egyet akasztottam fel az egyik sarokba
2010. ápr. 7. 18:25
De ez a virág annyira tetszett és a halacskák a szákon!Valamit ezzel kellene kezdeni.
2010. ápr. 7. 18:24
Alakul ez!Jók az ötletek!köszönöm!
2010. ápr. 7. 18:23

Az az igazság ,hogy nekem is vannak fent már matricák de meguntam!Most ezt a variációt szeretném!De kellene valami ötlet még!Köszi azért aranyos vagy!

A festés nem lenne gond azt pikk pakk megoldom!

2010. ápr. 7. 18:21
Az enyém tiszta fehér, delfines matricák, és minden kiegészítő tintakék, sötétkék.
2. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Szuzan)
2010. ápr. 7. 18:21
Szia. Nekem a tükör körül vannak körben kagylók felragasztva sziloplaszttal. Az egyik barátnőmnek pedig a fürdőkád eleje van így feldíszítve.
2010. ápr. 7. 18:19
Sziasztok!Tud valaki segíteni?Magam is elég kreatív vagyok de elakadtam!A fürdőszobát szeretném kicsit feldobni. De sokat nem szeretnék rákölteni!Tud valaki segíteni?Ma láttam tök jó kiegészítőket innen az ötlet , de még kellene valami. Amit láttam , az egy horgony volt valami papírhoz hasonló anyagból , és virágok , , szák rávarrva halacska , mentő öv stb. Tudtok valamit ehez kitalállni nekem?Ötleteket várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook