Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A főnököm... fórum

A főnököm... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. máj. 9. 08:17

Hála Istennek jelenleg nincs. Emlékezetes azonban egy a múltból, nevezetesen egy "sztárügyvéd" akinek az asszisztense voltam...

Ekkora bunkó, tahó, kisstílű embert még nem baszott Európa...

Ott kezdődött, hogy amikor felvett megállapodtunk X összegben, aztán első fizetéskor ért a meglepetés, hogy csak úgy lecsípett belőle 30 ezret. Az volt az első pont, hogy rögtön otthagytam volna azt a tahót, de sajnos tele voltam adóssággal, és nem volt kilátásom máshová elhelyezkedni. Reggel 8-tól este 8-ig keccsöltem az ügyvédi irodában éhbérért.. Ja, és érdekes módon a munkaköröm az idő elteltével kezdett kiszélesedni: személyes ügyek elintézése, gyerekre vigyázás stb.. A hab az volt a tortán, amikor a felesége olyan helyzet elé állított, hogy varrjak meg neki egy estélyi ruhát (szegényke ügyvédi fizetésből nem tellik), na akkor felment a pumpám és megmondtam a véleméynemet. Korábban ott kellett hagynom. Szóval megvan a véleményem az ilyen tahókról.

25. walaky
2007. máj. 9. 08:10
Nagyon jól kijövönk egymással!
2007. máj. 9. 08:09
Nagyon rendes,de hangulat ember.Sokat segített amikor beteg voltam.
2007. máj. 9. 07:09

Imádom! Még arra is gondol, hogy ugyanannyi pénzért harmadannyit dolgozzak!


Nagyon édes pasi.

A másik is, csak az nagyon hangulatember. Mindig a macájának a kedvétől függ az övé is.

2007. máj. 3. 23:22
Szeretem ,mert jó messze van. :))
21. lamoni
2007. máj. 3. 20:28
Még nem volt olyan főnököm akit annyira szerettem volna, csak tiszteltem.
2007. máj. 3. 20:10
Nincs vele bajom.
2007. máj. 3. 19:56
elvagyok vele. néha nagyon hisztis akkor mindenkit kiugat a haja alól,de ha jó kedve van akkor tud jó fej is lenni. Nagy hibája,hogy mindenkinek mindent megígér,aztán ha nem akarja teljesíteni összevissza hazudozik,és ebbe néha belebonyolódik.
2007. máj. 3. 19:38
Igen, szerelmes vagyok a főnökbe!
17. zena01
2007. máj. 3. 19:36
Mint kecske a kést. Szadista az öreg és még élvezi is. Mindezt havonta több milláért. Egész jó kis állása van. Csak az a feladata, hogy találja ki hogyan szúrjon ki velünk. Ebben pedig nagyon szorgalmas.
2007. ápr. 29. 11:30
Nem kedvelem őket,mondhatni útálom a gerinctelen sunyi embereket,és ők azok sajna... :(
2007. ápr. 26. 08:27

imádom a fönököm...

csak még nem tudom, hogy sütve vagy párolva látnám szívesebben..

2007. ápr. 26. 07:15
nincs főnököm,így jó helyzetben vagyok:-)))
2007. ápr. 25. 22:07
Nekem rendes főnököm van.
12. pankim
2007. ápr. 25. 21:17
Az én főnököm nagyon rendes, jó vele dolgozni. Én is az vagyok, nekem viszont volt már olyan beosztottam aki nem csipet. Nem könnyü vezetőnek lenni.
2007. ápr. 25. 20:50
Nemrég lettem "főnökasszony ".Kicsit szokatlan még nekem ez a szerep,de bele kell tanulnom...
2007. ápr. 25. 20:36

A közvetlent imádom. Okos, kedves, a kedvemben jár amikor teheti, (szabi...). Nagyon jó, hogy őt kaptam.

A másikat csak néha szeretem.

Régebben imádtam, de amióta napi 2-3 fejmosást kapok tőle elég bunkó stílusban, azóta megváltoztak az érzelmeim.

2007. ápr. 17. 14:18
Bár most gyesen vagyok de szerencsém van mert NŐ a főnőkőm és csak 1 évvel idősebb tőlem. Amikor dolgoztam barátnőként viselkedtünk egymással bulizni is együtt jártunk. A mai napig jóban vagyunk és vár vissza. Szóval szerencsés vagyok!4
2007. ápr. 17. 11:41

én imádom a főnöknőm :))))

merthogy az én vagyok :DDD

2007. ápr. 17. 11:30

nálam most ez nagyon aktuális téma, mert most akarom otthagyni a munkahelyemet a fönököm miatt.

semmmihez nem ért, csak oda lett rakva és az én vállamon van minden, persze 5ször annyit keres.

folyton hülyeségeket kérdez mert nem tud semmit. vávááávávvá :-)

2007. ápr. 17. 11:24
Az előző munkahelyemen nő volt a főnököm. Hozzám nagyon rendes, jószívű volt. Kölcsönösen kedveltük egymást. Mindig igazságos igyekezett lenni. Ritka az ilyen. Férfiakról már nem mondhatom el ugyanezt. A mostani főnökömmel kicsit nehezen értjük meg egymást. Amúgy különösebben nem ismerem, ritkán van benn.
2007. ápr. 17. 11:20

néha elvagyok vele, néha viszont ki nem állhatom, főleg mikor olyan apró hibák miatt hisztizik velem, amiknél ő sokkal de sokkal nagyobbakat elkövet...és persze ezt senki sem teszi neki szóvá, és ő maga is csak nevet rajta...

meg amikor olyan "seggébőlrántottvolnaki" hangulata van...

2007. ápr. 17. 11:16
Annak idején mikor még dolgoztam/11éve/ nagyon jó főnökasszonyom volt soha egy rosz szóval meg nem bántott.De azóta azt mondják nagyon megváltozott ,persze ha találkozunk néha még mindíg nagyon örülünk egymásnak.
3. reni79 (válaszként erre: 2. - Reni79)
2007. ápr. 17. 09:05
Szóval NEM,SŐT ......
2007. ápr. 17. 09:05
Nekem kettő van és mindkettövel tele van a hocipőm!!!!!Egyetlen nő vagyok és állandóan cseszegetnek!!!!!
2007. ápr. 16. 18:34
Én megvagyok vele elégedve,igaz az elején voltak összezördülések.Megísmertem a nyavalyáit és már tudom kezelni.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook