Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A főnököm... fórum

A főnököm... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
56. win (válaszként erre: 55. - Gpetra)
2007. jún. 3. 08:46

Hát, ez engem mindig elszomorít, hogy felnőtt emberek nem látnak az orruknál tovább. Plusz én nem is vagyok hajlandó senkinek a sejhaját nyalni.Azt mondták, hogy majd leadom, ha másképp nem megy, de nem hiszem, mert nem nagyon tudnék tükörbe nézni utána.

A "vicces" az, hogy szakmailag nem tudnak belém kötni, sőt...

55. gpetra (válaszként erre: 53. - Win)
2007. jún. 3. 08:37
Jellemző, nálunk ugyanez a helyzet. Én sajnos senkinek a hátsóját nem tudom nyalni, pedig mi pont az a cég vagyunk, ahol ezzel remek eredményeket lehet elérni.
54. gpetra (válaszként erre: 52. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 3. 08:36

Neked csak kettő? Nekem három közvetlen, egy, aki fölöttük van, illetve július elsejétől lesz egy a közvetlen és a felettük lévő között.

Én még ilyen céget nem is láttam, mindenki a menedzsment tagja, és van négy asszisztens. Röhej. Mivel ennyien vannak, nem mondhatom egyértelműen, hogy szeretem-e őket vagy sem.

53. win
2007. jún. 3. 08:33
Nekem eddig ocsmány főnökeim voltak. És nem azért mert azok voltak, hanem mert a hatalomért bármit megtettek, bárkin átgázoltak, és emberileg is a béka popsija alatt vannak. Soha nem az volt a fontos nekik, ki hogy dolgozik, hanem ki nyalja a hátsójukat, függetlenül attól, hogy az illető szakamilag egy nulla.
2007. jún. 3. 08:19

Gyűjtöm a főnököket. Már kettő van.

A közvetlent fölém rakták, hogy vegyen le a vállamról terheket. NAPRÓL-NAPRA EGYRE-JOBBAN UTÁLOM. Mégis kedvesnek kell hozzá lennem. Egy utálatos, beképzelt, nagyképű állat. 198cm és kb 150kg. Senki nem mer vele kötözködni, s nem a méretei miatt, hanem mert az "atyaúristennek" az unokatestvére. Semmit nem beszél meg velem, s csodálkozik, ha nem tudtam róla... Hülye. Lehet, h mégis itthagyom, vagy átmegyek egy másik osztályra dolgozni. ....és undorító, ahogyan az új dolgozókat felveszi. Csak akire csorog a nyála...Nem baj, ha nem ért hozzá.

A másik, mindkettőnk és különösen az ő főnöke hangulatember. Ha jó, tűrhető kedve van, akkor jól lehet vele együtt dolgozni. Mint pasi nem kellene több minden miatt, de mint főnököt imádtam. ( Egy ideig csak ő volt a főnököm.)Ha viszont rossz kedve van, akkor a másik főnököm helyett is engem cseszeget. Nagyon sértő a modora.Ez nálunk a napi mhelyi szex, a leb***ás.

Ebből minden reggel kijár, a mértéket a hangulata határozza meg.

51. ec63a7fc29 (válaszként erre: 50. - Tina68)
2007. jún. 3. 08:09

Ez elég borzasztó. Semmi előjele nem volt, hogy hamarosan vége lesz a munkádnak? Belül sem érezted egyszer sem, hogy ennek vége lehet hamarosan?

Én nagyon úgy érezném ebben a helyzetben magam, hogy kihasználtak. Még este 10-kor is hívogatott?

Most te is megtehetnéd, hogy este 10-kor megkérdezed tőle, miért döntött így.

50. tina68
2007. jún. 2. 11:16

azt gondoltam ő az akivel mindent meg lehet beszélni,a problémákat is, ha kellett este 10-kor is hívtam, hívott ha neki volt gondja. Nagyon jókat beszélgettünk, ha el jött ellenőrizni, hasonlóan gondolkodtunk, nagyokat nevettünk.

Szóval azt gondoltam vele megfogtam az isten lábát, amikor április 18.-án a hátulról mellbe szúrt, és "közös megegyezéssel" elküldött. Nem állt ki mellettem, nem szólt, hogy esetleg valamit elrontottam, és hibáztam, hanem átnézett rajtam és elküldött. Ma különösen fáj, bár azt hittem túl tettem magam rajta, mert MOST repülnék Kölnbe egy jutalom útra, ami az én repülésemmel együtt is elszált. Bocsi, ha hosszú voltam:-(

49. gota
2007. jún. 2. 11:07
Én nagyon szeretem. Bár van, amikor ki van akadva, de nagyon hasonlóak vagyunk. :) Szegényt még sajnálom is itthagyni, amíg én otthon leszek babóval...
2007. jún. 2. 10:20
most konkretan nem rajongok erte
2007. jún. 1. 19:33

Én életem összes eddigi főnökét útáltam (pedig volt egy pár) nemre való tekintet nélkül. Az összes úgy érezte, hogy mekkora király, és lenézte az "alattvalóit".

Egy kivétel volt talán, természetesen férfi, de azt a helyet, meg én hülye fejemmel hagytam ott, mert az új helyen sokkal jobb feltételekkel kecsegtettek.

Persze jó nagy rácseszés volt, korántsem volt olyan szép és jó, és hogy teljes legyen a kép, kifogtam egy hárpia főnöknőt, aki lévén, hogy a stílusa miatt egy palinak sem kellett, rajtunk töltötte ki a bosszúját. Borzalmas hely volt! Ráadásul onnan eljönnöm sem volt egyszerű, mert az a mocsok még utána is utánamnyúlt. Ritka 1 állatfajta volt, az biztos!

2007. jún. 1. 18:50
Én tiszta szívvel utálom!! Ugy néz rám mint ha az anyja gyilkosa lennék nem mosolyog pedig csak gyakorlaton vagyok abba boltba! =( A hangja kiborító nem bírom a szívemmel!! Depis vagyok miatta!!! Nagyon!! Nem akar valaki át venni ruha bolba gyakorlatra??? Budapesten.Meghalok!!!!!!!!!!!!
45. Teráz
2007. jún. 1. 18:08

Az én főnököm egy kedves ismerősöm volt.

12 év alatt építettem a sz_rból várat,olyannyira túlhajszoltam magam hogy teljesen kibuktam.

A férjem vette át a munkám ,és képes volt a férjem fizetéséből levonni ami táppénzt utánam

fizetnie kellett.

2007. jún. 1. 17:56
De ez miért van így? Ha valaki hatalmat kap miért borul el az agya? Így vagyunk genetikailag kódolva?
43. reni79 (válaszként erre: 42. - Reni79)
2007. jún. 1. 09:30
Ja és nem is beszélve a beléjük szorult rosszindulatról!
42. reni79 (válaszként erre: 41. - Waczkor)
2007. jún. 1. 09:28
Szivemből szóltál!Nekem kettő van és mindkettő egy hajcsár!Semmi nem jó nekik!Ha ők elba..nak valamit azért is engem szurnak le!Tiszta terrorba vagyok tartva!!!
2007. máj. 31. 21:10

Elegem van a főnökömből!Tisztára olyan mint Cipolla a Mario és varázslóból. Amikor lecsesz olyan mintha hipnotizálna annyira lebénulok a hangjától, hogy alig tudom megvédeni magamat és a munkatársaimat,vagy csak nyuszika vagyok?

Hogy lehet elviselni a főnök hülyeségeit és paranoáját?

2007. máj. 31. 14:20

MINDENnap jobb nélkülük:)


Amúgy nem tudom... a magam főnöke vagyok;)

39. gota
2007. máj. 31. 14:13
Akkor is: valahogyan megoldjuk nélküle is... (De gonosz vagyok. Az én beosztottaim vajon mit mondanak rólam? :))
38. aebal
2007. máj. 31. 14:12
ha nincs éppen rá szükség
2007. máj. 30. 18:32
Ma nagyon nem, s egyre kevésbé...
36. Menyó
2007. máj. 27. 22:31
Igen, szeretem! Nagyon rendes és megértő főnöknőm van! Sok a munka, de tudja értékelni, ha az ember keményen hajt és meg is köszöni.
35. Kék
2007. máj. 27. 22:03

Imádom,szerelmes vagyok belé!(mivel Ő a férjem)

Saját cégnél dolgozom.

2007. máj. 27. 21:59
magam fonoke vagyok.
2007. máj. 24. 17:35
Sztem az a jo fonok, akivel lehet egeszseges vitakat folytatni, es neha fujnak ra az alkalmazottak!mint pl az enyemre
2007. máj. 23. 15:19
A főnököm szerint az a jó főnök, aki után köpködnek az alkalmazottak....vannak jó napjai.
2007. máj. 23. 14:15
Igen, szeretem. Bár szoktunk jókat veszekedni, mint pl tegnap.
2007. máj. 10. 18:17
Csak ne játszaná állandóan a szigorú fönököt. Mindig az az ellentmondást nem tűrő hangnem. Miért nem tud egy kicsit barátságosabb, közvetlenebb lenni? Ha megszerettetné magát, jobban meg tudnánk érteni egymást. Zavar, hogy érzem, mint nő nem hisz nekem semmit el, állandóan megerősítést kér a férfi kollégától. Ha az mondja ugyanazt, mint én, tőle elfogadja. Úgy látom a női nemet nem sokra becsüli az üzleti életben.
2007. máj. 10. 17:51
Nekem csak osztályfőnököm van, de az is majdnem olyan, mint a főnök. Az a jó, hogy sosem szigorú, szinte mindent megenged és állandóan röhög velünk. Szóval én bírom.X)
28. reni79
2007. máj. 9. 08:25
Csak fizetésnapon:-))))
2007. máj. 9. 08:24
Igen, szeretem, nagyon korrekt, emberséges.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook