Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A fogyókúráról másképp, avagy életmódváltás szerintem fórum

A fogyókúráról másképp, avagy életmódváltás szerintem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A fogyókúráról másképp, avagy életmódváltás szerintem

1 2
2010. jún. 1. 16:31

Egyetértek veled. Én is sanyargattam magam diétában, tornában is. De a gyors fogyáshoz kell, hogy a végsőkig elmenjünk, és eközben elkerülhetetlen, hogy túllövünk a célon, és túlzásba esünk.

Nagyon jó, amiket írtál, köszi szépen!

Te mennyit fogytál, és akarsz-e még? Sok sikert!

2010. jún. 1. 16:16
És mennyire igazad van!!!
2010. jún. 1. 16:08
A cikk a fogyókúrázáshoz, vagy életmódváltáshoz kíván néhány sajátos tanácsot adni, saját tapasztalatból. Pár hónapja abszolút amatőrként vetettem bele magamat a fogyózásba és sok olyan dolgot tapasztaltam meg, amit bizony nem írtak le sehol sem (vagy csak elkerülte a figyelmemet), de én ezeket fontosnak tartottam, mialatt diétáztam. Azért szedem tapasztalataimat cikkbe, hogy erőt és tanácsot adjak olyanoknak, akik el akarják kezdeni vagy már elkezdték, de elakadtak volna valahol. Ha egyetlen ember számára is hasznos volt a cikk, akkor már megérte, hogy a hónapok alatt felgyűlt tapasztalatokat gondolatokká, majd egy cikké formáljam.

Ugrás a teljes írásra: A fogyókúráról másképp, avagy életmódváltás szerintem
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook