Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fogamzásgátlótól mennyire lehet hízni? fórum

A fogamzásgátlótól mennyire lehet hízni? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 3. 10:55
nem mindenki hizik tole.ha hizol tole kerj a dokitol masikat,mert nekem egy rokonom 100 kilo felett lett tole.nem mondom,hogy te is ennyit hizol,de legy ovatos.
2013. ápr. 26. 14:36
Én nem híztam tőle.
2013. ápr. 26. 10:28
nem mindenki hizik meg tole.
2013. ápr. 8. 21:55
lehet azonkivul h total osszekeveri az amugy talan rendesen mukodo hormonhaztartasod...inkabb szamolj ha nem megy nehezen
2013. ápr. 8. 18:08
Semennyit, csak az a baj, hogy étvágyat csinál és azért mondják, hogy hízlal.
2013. ápr. 7. 07:25
Szerintem sem a gyógyszer hizlal, hanem a mértéktelen evés. Én nem híztam tőle.
2013. ápr. 7. 07:05
A gyógyszer nem hizlal. CSak az étel, amit megeszel. :-)
6. m.a.cs.e.k (válaszként erre: 3. - Manikácska)
2013. ápr. 6. 19:53

Egyetértek!PCO,IR,meddőség stb.

Soha többé nem szedek!a gyógyszertől,és az annak hatására kialakult PCO és IR miatt 54ről 80ra híztam meg,a mai napig küzdök a kilóimmal...

2013. ápr. 6. 19:20

Szia. A minőség nem függ az ártól, én próbáltam a legolcsóbbat is (cypromix), és semmivel sem volt másabb, mint egyéb, amit szedtem.

Saját tapasztalat: én elég hízékony vagyok, küzdök is túlsúllyal, de magától a fog.gátlótól egy grammot nem híztam, egyiknél sem. Ezt gondolom gyógyszere válogatja... A mensim beállt szépen 25 napra, de ahogy abbahagytam, ugyanúgy visszaállt a hosszú 36 napos ciklusokra, mint ahogy a szedése előtt volt. A görcsökre viszont nagyon tudom ajánlani. Nekem iszonyú görcseim voltak, amíg nem szedtem, és nagyon erős is volt a vérzés, ráadásul 6-7 napig tartott. Amióta szedtem, azóta görcsöm abszolút nincs, meg sem nagyon érzem, ha megjön. A mennyiség is jóval kevesebb lett (harmad annyi tampont használok, mint előtte), ráadásul lerövidült 3-4 napra. Én ezek miatt a dolgok miatt nem bántam meg, hogy elkezdtem szedni. Viszont a ciklus beállása, pattanások, zsíros bőr, hajhullás javulása abbamaradt a gyógyszer szedésével egyetemben.

4. katie_rose (válaszként erre: 1. - Hella6)
2013. ápr. 6. 19:17

Szerintem itt nem a minőség a kérdés. mármint ami újabb az nyilván drágább,de nem feltétlenül jobb vagy nem feltétlenül kevesebb a mellékhatása.

Én évekig szedtem és nem híztam el, az abbahagyás után babát szerettünk volna és rögtön sikerült is. minden rendben volt, problémamentes volt a terhesség is.

Más meg leírja majd ennek az ellenkezőjét ugyanitt.

Valójában mindenkire másképp hat. néha már tényleg azt hiszem,hogy csak szerencse kérdése az egész :D

2013. ápr. 6. 19:13
Szerintem a sok szörnyűség mellett, amit a fogigátló okoz, a hízás még a legkevesebb...
2013. ápr. 6. 19:12
Nagyon egyéni; én olyan 10-11 éve szedek fogátlót -nem folyamatosan- 3félét szedtem összesen, egyiktől sem híztam, sőt inkább küzdök, hogy jöjjenek rám a kilók. Amit most szedek, a fene tudja mióta, vált be a legjobban, de egy ismerősöm ettől hízott havi 1 kilót, az rengeteg és abba kellett hagynia
2013. ápr. 6. 19:08

Barátnőm most egy viszonylag jó árban lévő fogamzásgátlót szed (5000ft) és eddig csak kisebb dolgokra panaszkodott, bár sokszor mondja hogy nagyon éhes. Szerencsére nem az a könnyen hízós fajta ezért nem látszik annyira hogy szedne magára. Én is kevésbé vagyok hízós 170 centihez vagyok 57 kiló és normálisan is oszlik.

Gondolkodtam már rajta hogy nekem is fogamzásgátlóra kéne váltanom mert jól beállítja a mensit, enyhíti a görcsöket ( ezt nem tudom biztosra) és a bőrre is jó hatással van. Viszont félek a hízástól mert sok más lány ismerősöm eléggé meghízott tőle...

Tudom hogy egyénre szablyák ki a gyógyszereket, de egy fogamzásgátlónak minősége függ az árától ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook