Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A fogamzásgátlótól akkor is hízhatok ha mellette mértékkel eszem? fórum

A fogamzásgátlótól akkor is hízhatok ha mellette mértékkel eszem? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 22. 17:26
Igen, tudom, hogy nem konkrétan fogamzásgátló, nem is ilyen célból szedem. :-) De azért "félek" tőle, mert különböző fórumokon olvastam, hogy többen híztak,amikor szedték és én ezt nagyon nem szeretném..Most negyedik hónapja szedem, az arcom lassan de biztosan javul. Csak elkeserít, hogy minden erőfeszítés ellenére jönnek a kilók.. :/
2011. febr. 22. 11:01

A Diane nem fogamzásgátló, azt ugye tudod? Ez egy hormongyógyszer, aminek mellékhatása a fogamzásgátlás és fél évnél tovább nem ajánlott a szedése.


Hízni akkor fogsz a gyógyszertől, ha nem megfelelő számodra. Ha neked jó fajta gyógyszert választott a nőgyógyász, akkor nem szabad(na) híznod.

2011. febr. 22. 06:50

Jópár évig szedtem én is ezt a gyógyszert, nem híztam tőle, pedig nem vagyok az a diétázós tipus...

De azt tudni kell róla, hogy igen sok hormont tartalmaz.

5. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2. - Reggi777)
2011. febr. 21. 23:21
azért, mert a bogyó miatt megkötötted a vizet. Ha ennél több nem megy fel rád, akkor ne törődj vele, amint abbahagyod, pik-pak kipisiled a felesleget! Ha viszont továbbra is gyarapodsz, gyorsan menj vissza a nődokihoz, h vmi mással próbálkozzon!
2011. febr. 21. 22:35

Igen annak idején én is így voltam. Sajnos ez egy elkerülhetetlen mellékhatás.

Ha ennyire zavar, szerintem próbáljatok meg más módszerrel védekezni.

2011. febr. 21. 22:31
Tuti a bogyó...
2011. febr. 21. 22:27
A Diane nevű gyógyszert írták fel a pattanásaimra, csak az a baj, hogy kínosan ügyelek arra, hogy egy deka se jöjjön fel rám, ugyanis egy kemény fogyókúrán vagyok túl. 13 kilót adtam le, de mióta elkezdtem szedni a gyógyszert 3 kg feljött és ez rettenetesen elkeserít. Lehet hogy nem attól van, de akkor mitől?? Továbbra is keveset eszem, sok gyümölcs, zöldség, kevés szénhidrát... nem értem mi lehet a baj.. :/ szerintetek lehet a Diane a hibás??
2011. febr. 21. 22:24
A fogamzásgátlótól akkor is hízhatok ha mellette mértékkel eszem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook