Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fogamzásgátló tablettát tényleg el lehet kezdeni még az 5- 6. napon is? Mikortól hat? fórum

A fogamzásgátló tablettát tényleg el lehet kezdeni még az 5- 6. napon is? Mikortól hat? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 11. 20:33
írjatok légysziii :(
5. poisondrop (válaszként erre: 4. - @IviBaba@)
2011. ápr. 6. 20:23
A 8. napon kell elkezdened. :)
2011. ápr. 6. 20:19
nekem már sokszor volt hogy 1nappal elcsúsztam véletlen, de ugyanúgy védett....nekem 7nap szünet van de sosem tudom hogy a 7. napon kell elkezdeni az új levelet vagy a 8nap kéne.... :P
2011. ápr. 6. 20:03

szerintem, mint minden más tabletta, a második levéltől hatni fog, nem kell mellé az óvszer.

Én most kezdtem újra, első hónapban végig használtunk mellette óvszert is, a másodikban már csak a gyógyszer, óvszer nélkül,és elég volt így is, mert időben megjött.. Mondjuk én nem ezt szedem...

2011. ápr. 6. 20:01
Az az igazság, hogy a nőgyógyászom a Gestomix nevű tablettát írta fel nekem. Ő modnta, hogy elkezdhetem 5-6. napon. Mivel aznap tartottam pont a ciklusom 6. napján aznap elkezdtem szedni. Utólag visszanéztem a kisfüzetet amit adott, abba már azt írta, hogy 5. napon... És, hogy 1 hónapig nem véd. Igazából nekem a mestruációm az első napon késő este jött meg, szóval még nem volt teljesen meg a 6. nap, mikor elkezdtem szedni. Tehát megjött pénteken este 10 után, és én csütörtökön este 6kor vettem be. Már 2 hete szedem a tablettát, óvszerrel védekezünk az első hónapban, ahogy a doktornő mondta. Attól függetlenül, hogy a 6. napon kezdtem el szedni a tablettát, a második levél megkezdésekor már hatni fog? És mit tudtok erről a tablettáról? Milyen mellékhatások jelentkeztek nálatok?
2011. ápr. 6. 19:56
A fogamzásgátló tablettát tényleg el lehet kezdeni még az 5- 6. napon is? Mikortól hat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook