Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A fogamzásgátló szedése lehet akadálya a fogyásnak? fórum

A fogamzásgátló szedése lehet akadálya a fogyásnak? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 20. 15:56

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

Megimételném hogy nem kifogásokat keresek!A napi mozgásom!Eddig biciklivel mentem a boltba ami 3 kilóméterre van tőlünk de mostmár átváltottam a gyalogos üzemmódra! :) Tehát napi 6 kilóméter séta plusz este egy kis bivajozás plusz otthoni tornázgatás nem hiszem hogy kevés lenne! :)

A fogamzásgázlót abbahagytam! :)

Minden jót mindenkinek! :)

Pusz

10. Kingling (válaszként erre: 7. - Káen)
2012. szept. 20. 15:53

A gyógyszert abbahagytam kb 1 hete...érdekes de jobb így!

Viszont a kétszeri étkezéssel igazad lehet!Megfogadom a tanácsod és igyekszem normálisan enni!Persze az este 6 utáni étkezés kizárva! :)

Köszönöm válaszod! :)Sokat segítettél! :)

9. Kingling (válaszként erre: 5. - De Luca)
2012. szept. 20. 15:50

Nem kifogásokat keresek hanem választ arra miért marad meg rajtam kb 10 kilónyi felesleg!

A mozgásban nincs hiány!

8. Kingling (válaszként erre: 4. - Cippora)
2012. szept. 20. 15:49
156 cm vagyok és kb 62 kiló vagyok....
2012. aug. 5. 12:07

Nem valószínű, hogy a fogamzásgátló a felelős. A kétszeri étkezés viszont biztos, hogy nem segít a fogyásban. Napi legalább négy étkezést iktass be! Kis adagokat egyél, de tápanyagban gazdagot. Ha csak kétszer eszel, a szervezeted elkezd raktározni. Egyébként amit leírtál, annak meg kell hoznia az eredményt.

Ha nem idul meg a fogyás, akkor javasolnék egy kivizsgálást, mert lehet, hogy valamilyen egészségügyi probléma áll a hízás hátterében.

6. Anthico (válaszként erre: 1. - Kingling)
2012. aug. 4. 21:07

Nem biztos, hogy a foggátló a felelős, de az is lehet ok. Hiszen vizet tarthat vissza. Sokszor a hízás nem is igazi hízás, csak vízraktározás, hiszen elég sok folyamatot befolyásol/átír a szervezetben.

Viszont lehet, hogy az se segít, hogy 2x eszel és 4 után semmi. Az a 2 étkezés mennyire hasznos a szervezeted számára? Kiadós, tápanyagban gazdag, vagy amolyan lightos, minél kevesebb valami, amit akár vehet kisebb éheztetésnek is a tested? Mert ez esetben szinte természetes a nem fogyás, vagy ha sikerül is fogyni, utána, normális táplálkozás mellett elkezd raktározni.

2012. aug. 4. 21:02

Egyetértek az előttem szólókkal, a fogamzásgátló csak kifogás, ha valaki nem tud fogyni.

Kevesebb bevitel, több égetés, ennyi. Mindezt kitartóan kell végigvinni tűzön-vízen.

4. Cippora (válaszként erre: 1. - Kingling)
2012. aug. 4. 20:08

Nem hiszem,ezekben már igen kevés hormon van.

Hány centi/hány kg vagy?És amikor kétszer eszel akkor miket?Milyen mennyiségeket?

2012. aug. 4. 19:06
Mi a konkrét hatóanyagtartalma annak a reduizének?
2012. aug. 4. 19:06

sZIA!!

Sajnos, ebben én nem tudok tanácsot adni, de biztos lesz valaki, aki igen:)

Én a trombózisom miatt másképp vagyok kénytelen védekezni, így csak tippem van: igen, a fog. gátlótól lehet (ett) régen hízni, de ma már sztem, csak ráfogják. A mai gyógyszerekben már nagyon kevés hormon van:) Valami más okot kell keresni:)

2012. aug. 4. 18:59

Sziasztok!!


Szedem egy ideje a reduline36-ot,koplalok úgy hogy 4 után nem eszem semmit sem maximum gyümölcsöt!Amúgy egy nap 2-szer eszem...édesség kizárva!!!Semmi változás!

Tornázom is ami erőmből telik és rengeteget biciklizem!

Már vagy 5 éve szedek fogamzásgátló tabletát!Ez a homonbomba befolyásolhatja ezt a szenvedést??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook