Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A fodrászok mivel közönbösítik a leszívott haj vöröses árnyalatát? fórum

A fodrászok mivel közönbösítik a leszívott haj vöröses árnyalatát? (tudásbázis kérdés)


15. Aquatica (válaszként erre: 14. - Jéghegy)
2012. okt. 13. 08:35

ezt értem, kár h nem tudom megnézni a hajad ,

de ha a hajad még ilyen sötét vörösen akkor azt mattal kell semlegesíteni. de szerintem nem lesz olyan szép,

,ha közép barnát szeretnél akkor el kellene érni hogy átmenjen sárgába ez a szivatott haj és akkor egy 7.2+7.1 keverékét rákenni, a lila a sárgát üti ki a hamvas a narancsot. De jobb lenne egy jó fodrászhoz elmenni.

2012. okt. 12. 22:25

:)

Én szívattam le.

Egy közép- vagy világosbarna hajszínt szeretnék:)

2012. okt. 12. 17:37
és milyen színt szeretnél elérni
12. Aquatica (válaszként erre: 10. - Jéghegy)
2012. okt. 12. 17:37
te szívattad le magadnak?
2012. okt. 12. 17:00
Csak most néztem a korábbi kiírásod. Szőkét szeretnél és ahelyett van vörös?
10. Jéghegy (válaszként erre: 9. - Aquatica)
2012. okt. 12. 15:46
Most konkrétan sötétebb rozsdavörös a hajam, és utálom.:)))
2012. okt. 12. 15:13
festékkel lehet hatástalanítani, ha tudnám milyen vörös a hajad megmondhatnám melyik színnel, mit hogy kell keverni, hogy jó legyen :P.
2012. okt. 12. 15:04
Van meg egy masik dolog is de ezt otthoni korulmenyek kozott nem lehet. Amikor az alapszin szoke, barmilyen vilagos szoke es utolag beletesznek nagyon vekony, tenyleg vekony fekete csikokat. Ugy hogy a vegeredmenyen nem latszik a fekete egyaltalan, csak hamvasszoke az egesz. De ez is olyan, hogy a leszivatott hajtol fugg es bezoldulhet. Viszont az ilyen reflexsamponok amellett hogy kimeletesek, nagyon is jol takarnak/fednek es nem lehet elrontani
7. bd55e3f068 (válaszként erre: 5. - Jéghegy)
2012. okt. 12. 14:55
Egész konkrétan hamvasítónak hívják azt az anyagot. Létezik samponba kevert, amit gr. is írt, létezik folyadék, és létezik hab. A habot a fodrászom gagyinak tartja. A folyadékból létezik lila és kék árnyalatú, hajszíntől függ, hogy melyik kell.
6. f758a7200f (válaszként erre: 5. - Jéghegy)
2012. okt. 12. 14:46
Ha a hajad hajlamos a voroses stichre, akkor az eredetileg ezustszoke is par mosas utan atmegy vorosesbe-sargasba, esetleg meg sem fogja annyira mint szeretned. Ilyenkor a legjobb (vagy mar leszivatott, sargas-voroses hajra) a hamvasito sampon, kulonbozo markakban van de sztem a schauma az amelyik eddig legjobban megallta a helyet. Reflex silver vagy reflex grey lehet a neve, mar nem emlekszem de sotetkek sampon es ezzel kellene mindig mosni, igy semlegesiti is a voroset plusz megtartja sokaig azt a hamvas arnyalatot. Elsore rajtahagyni 10 percig. En a balzsamhoz is szoktam tenni egy leheletnyit
2012. okt. 12. 13:23

:)

Édes vagy!


Konkrétan arra gondolok, hogy mivel kell a hajat hamvasítani.

Illetve valahol olvastam, hogy pl. világosbarna festéket, össze kell keverni valamilyen hamvas szőkével, így is közömbösíteni lehet a vörös átütést.

Ez igaz?:))


Több kérdésem nincs:)

2012. okt. 12. 13:17

1. Megveszed a kiválasztott terméket (kész sampon, folyadék, vagy hab).

2. A terméket a dobozon feltűntetett utasításoknak megfelelően használod.

3. Örülsz a szép hajadnak.

2012. okt. 12. 13:13
Valaki leírná nekem a lépéseket?:)
2012. okt. 12. 12:42
Hamvasítóval.
2012. okt. 12. 12:21
Segítenétek abban, hogy a fodrászok mivel közömbösítik a leszívott haj vöröses árnyalatát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook