Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A fodrász szalonban ma konkrétan leégették a hajam, jogos volt, amit csináltam? fórum

A fodrász szalonban ma konkrétan leégették a hajam, jogos volt, amit csináltam? (beszélgetős fórum)


1 2
12. andi6020 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 23:48
Nem az arcod érdekel
11. Channa* (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 23:47
Hátulról. Akkor nem látjuk az arcodat;)
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2021. dec. 2. 23:45
Nem, mert nem szeretném, hogy bárki lássa ki vagyok. Bocsi
9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 23:44
Felraknál egy fotót?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Channa*)
2021. dec. 2. 23:43
Szörnyű. Kb vállig érőre kellene visszavágni, hogy ne legyen olyan szálkás az egész a végétől a. Közepéig.
2021. dec. 2. 23:37
Én se fizettem volna, bár nem tudom, hogy milyen lett a hajad.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Hattori)
2021. dec. 2. 23:17
És ők mit tudnak csinálni? Mert más ágakban nyilván van elképzelésem, de egy fodrász szalonban nem tudom mit lehet.
5. Hattori (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 23:14
Akkor fogyasztóvédelem
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Hattori)
2021. dec. 2. 23:13
Sajna dolgoztam kereskedelemben és tudom, hogy hiába írsz be a vásárlók könyvébe, az csak a tulajig jut el, aki történetesen a fodrász csaj volt. Szóval ez nem volt opció.
3. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 23:11
Egy fillért sem,vásárlók könyve,oszt jónapot!
2021. dec. 2. 23:10
*sírni tudnék (jav.)
2021. dec. 2. 23:08

Helló mindenkinek 🙂!

Ma nagy izgalommal mentem fodrászhoz, nem szokásom, évente, két évente járok max, a festést, vágást itthon anyukámmal oldjuk meg.

De úgy döntöttem,a hátközépig erő hajamon megcsináltatom a már évek óta áhított balajage (remélem jól írom) technikát.

Egy elég jó hírű szalont találtam hosszú keresgélés után, 5-ös értékelés volt rajta, úgyhogy ma volt a nagy nap.

20.000ft lett volna a frizura, ezt a fodrász csajszi elore mondta, tudtam, hogy nem olcsó, mondtam, hogy oké, persze.

Hát ne tudjátok meg! Nem tudom mit csinált az elvileg "profi" fodrász csaj de konkrétan a hajam háromnegyede lefelé olyan lett mint a söprű. Aztán beszaritotta, végzett és közölte, hogy akkor 25.000ft-ot kérne szépen. Én meg álltam ott, az előtte gyönyörű hajam mint a szénaboglya és hát elég nagy a szám ha valami igazságtalanságot érzek és kérdezem a csajtol, hogy egy:20.000-ret mondott az elején, kettő, ez mi amugy amit csinált, és ki fogja helyreállítani?

Erre még ő volt felháborodva, hogy az anyagköltség meg a munkadij,meg ez meg az. Higgyétek el, én 30-at is adtam volna ha olyan a munka amit elvártam volna.

Mondtam neki, hogy ezért a kontár munkáért és mert szétcseszte a hajam adok neki egy ötöst, de csak azért mert dolgozott vele, azt inkább meg hagyjuk, hogy hogyan. Fel volt háborodva, én meg tojtam rá és elmentem. Soha többet nem megyek fodrászhoz ez már biztos és hogy a hajam mikor jön helyre, hát sírni turnék, ha ránézek.

Szerintetek igazam volt, vagy ti mit tettetek volna a helyemben?

Próbáljunk meg kultúráltan beszélgetni, ennyit kérek! Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook