Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A FlashForward - Kitekintés című sorozatot kedvelők ide! fórum

A FlashForward - Kitekintés című sorozatot kedvelők ide! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 8. 10:28

Már tiszta hülye vagyok:)

Lehet, hogy azért, mert a Rejtélyt már valaki más elindította, és utána én elkezdtem a kitekintést nézni, azt hittem jó lesz. De valamiért nem forgatták tovább, és leállt az 5. résznél. Vagy csak nekem nincs meg. Mindenesetre nem fogott meg annyira.

2010. márc. 5. 22:09
:))))) Akkor miert irtal Flashforwardot!!!!
2010. márc. 5. 12:11
Jesszusom, most nézem, hogy én nem is ilyen nevű fórumot akartam indítani. Én a fringe-rejtélyről beszélek:)
5. magicmag25 (válaszként erre: 4. - Geridina)
2010. márc. 5. 11:52

Az az igazsag, hogy en a Lostbol csomo mindent kihagytam.Itt most megy az utolso evad es fogalmam nincs, mirol van szo.Unatkozom,akkro megnezem...

A Flashforward itt meg csak az elso evadnal tart, nagyon uj itt Irorszagban.Vagyis azona csatornan, amit en fogok:) De pl nagyon tetszenek a karakterek benne, olyan eletszeruek,es micsoda alapotlet!

2010. márc. 5. 08:38

Na végre, hogy beindult a fórumom:)

Már azt hittem, senkit nem érdekel.

Én most már nagyon tűkön ülök, mert még nem jött ki az új rész. A második évadnak a közepén vagyunk túl, hát nem semmi film.

Nekem nagyon favorit, szerintem messze übereli a lostot:) Mit nem értesz?

2010. márc. 4. 22:02
Most vettem eszre ezt a forumot!En mostkezdtem el itt nezni, Dublinban.Par hete kezdodott.Nagyon tetszik.Neha ugyan nem ertem teljsen,de majd csak kialalkulPl. a Lost-ot se igazan ertem a mai napig sem...:)
2009. dec. 7. 10:58
sajnos én csak egy keveset láttam belöle de majd figyelem
2009. dec. 7. 10:03
Egyes fórumokon már beszélgettünk erről a sorozatról, ezért indítok egyet csak ennek, beszélgessünk róla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook