Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A fiam nemi szerve nagyon kicsi fórum

A fiam nemi szerve nagyon kicsi (beszélgetős fórum)


1 2
2021. jan. 17. 09:56
Szerintem ne sajnáld a fáradtságot, vidd el urológushoz, ő majd megnyugtat, vagy mond valami hiteltérdemlőt.
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - 55f529333f)
2021. jan. 16. 20:53
Köszönöm szépen, megnyugtató válasz! :)
2021. jan. 16. 17:39

Kedves Fórumnyitó!

Nem tudom segítség e de emlékszem amikor a fiam 10évesen kétségbeesetten kérdezte tőlem a fürdőszobàban hogy anya:Meg fog ez eggyàlltalàn nőni?? Persze mindenki màsként értelmezi a "kicsit". Az övé is a testalkatàhoz képest szerintem kisebb volt. De amikor elkezdődött a pubertàs kor kezdte behozni a lemaradàst. Most lassan 15éves. 183cm magas és "mindene "àtlagos! Szerintem nincs miért aggódnod de ha biztosra szeretnél menni kérd ki egy szakember segítségét.

57. boldogzokni (válaszként erre: 51. - Vivo44)
2021. jan. 16. 15:30

Ránézel a gyerekre távolabbról, látod teljes egészében. Látod az arányait. Leöblíted a haját, áll előtted, látod őt. Szerintem ez ennyi, ebbe többet belebeszélni, az te gondolataidat minősíti. Nem hiszem, hogy az anonim nagyítóval, vagy akár a gyerek figyelmét is felhívva vizsgálgatta őt. Szerintem egyszerűen ránézett a gyerekére.


Kérdés: Te hogy csinálnád, ha a 10 éves fiad kikiabálna a kádból, hogy segíts neki valamiben fürdés közben? Szemedet szigorúan a plafonra szegezve mennél be hozzá? Vagy megtagadnád a kérését, mert beteges ránézned?

Mit tennél, ha a 10 éves fiad odamenne hozzád, hogy anya, viszket. Elmondanád neki, hogy te már nem nézhetsz oda, mert az neked gond? Mutogassa inkább apukájának?

2021. jan. 16. 14:02

Elég szélsőséges véleményeket olvastam.

Szerintem nincs semmi abnormális abban, ha valaki ilyen témát hoz fel.

Miért ne aggódhatna egy anya bármi miatt, ami a gyerekét érinti? Legyen az akár testi vagy lelki probléma.

Abban, hogy feltűnt az anyukának, hogy a fia kuki/fütyimérete (ki hogy hívja ebben a korban) nem olyan mértékben követi a növekedést, mint amilyen mértékben nő a gyerek, semmi rossz nincs. Miért ne kérdezhetné erről mások véleményét?

Nem gondolom, hogy ez olyan téma, hogy oltogatni kellene az anyukát.

Nehogy már aberráltnak tekintsük az anyukát, mert odafigyel a gyerekére!

Ez a fórum nem arról szól, hogy valaki felvet egy idióta témát, amin aztán lehet csemegézni.


Magam részéről úgy gondolom, hogy nincs probléma a mérettel, de nyilván nem vagyok hozzáértő.


Ha nagyon aggódsz, kedves fórumnyitó, akkor érdemes lenne szakember véleményét kérni.

2021. jan. 16. 13:34

Szia!


Nálunk is így van.7éves a fiam.Ő fürdik egyedül, de segítek törölközni neki és én is mindig rakerdezek jól megmosta e odalent is.

Nem is reagálok inkább arra aki ezt betegesnek tartja😳

A méretre nem tudok érdemben hozzászólni, de lehet az is majd hirtelen kezd el gyorsabban nőni.Annyira ezen én még nem aggódnék:)

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Vivo44)
2021. jan. 16. 07:34

Ez a fórum segítségkérés volt egy problémára. Boldogzokni és mások is sokat segítettek, megnyugtattak, felérték ésszel, amit írtam.

Te nem, meg a Serlock nevű hozzászóló sem, ami még nem lenne nagy gond, de gyakorlatilag idejártok kötekedni, érdemben meg nem szóltok hozzá a témához. A gyerekem még kisfiú, ha rendellenes a fejlődésében valami, azt nekem kell észrevenni.

Kérlek, hogy engedd el ezt a fórumot, a hozzászólásaid nem segítő szándékúak.

Köszönöm! Jó napot neked!

53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Auróra2010)
2021. jan. 16. 07:25
Ki mondta, hogy nem beszéltem velük erről?
2021. jan. 16. 07:21
Nem mintha közöm lenne hozzá, de fura hogy erről sem a nagypapával sem a gyerek apjá val nem beszélt. őK azért jöbben éRtenek ehhez, mint a nők.
51. vivo44 (válaszként erre: 31. - Boldogzokni)
2021. jan. 15. 23:53

Azért egy hajöblítés és egy kuki szemrevételezése között igencsak van különbség, na de legyen igazad,ha neked ugyanazt jelenti akkor... úgy is csak azért írsz direkt emberekre, hogy pellengérre állítsd őket, mert te másként gondolod, akkor annak is úgy kellene....:D:D

Sok sikert neked is a továbbiakban!

50. vivo44 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 15. 23:47

Ha te mondod....:D:D:D

Nevetségessé váltál a direkt félreértelmezéssel!

Sok sikert a továbbiakban a szemrevételezéshez!

A kisfiadnak jó egészséget!

49. vivo44 (válaszként erre: 34. - Scherlock)
2021. jan. 15. 23:44

Lényegtelen vitázni olyanokkal, akik tükröt tartanak maguk elé és úgy írnak, mint ha magukról írnának. Már alapból tudom a neveket, akik, ha jót, ha rosszat írok, akkor is megtalálnak valami ürüggyel. Van akinek egyenlő a bőrbetegség a kisfiú méretével...s ezt igyekszik még masnival csomagolva előadni...ez is sokat elmond a személyekről és az emberi véleményekről.....

Igen! Megkaptam a sorok között a kérdésemre a válasz...:D:D

Remélem, hogy FI is megkapta a választ és a segítséget!

Engedd el, hagy nézegessék!

48. birebora (válaszként erre: 36. - Scherlock)
2021. jan. 15. 16:24
Majd ha neked is lesz problémád, te is kapsz tanácsot és támogatást.
47. Sziszi69 (válaszként erre: 34. - Scherlock)
2021. jan. 15. 16:19
Neked valószínűleg nincs gyereked,mert ha lenne akkor tisztábban látnád ezt az egészet.
46. boldogzokni (válaszként erre: 42. - Babyapocakban)
2021. jan. 15. 16:03
Inkább korlátoltak.
45. boldogzokni (válaszként erre: 36. - Scherlock)
2021. jan. 15. 16:00
Nem itt rendelnek. De azt meg lehet kérdezni másoktól, hogy mit tapasztaltak a saját gyerekükkel. Ezt talán szerinted sem tilos.
44. boldogzokni (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 15. 15:57
Örülök, hogy segítettem. :) Ne parázz, az a lényeg, csak okosan!
43. boldogzokni (válaszként erre: 40. - Babyapocakban)
2021. jan. 15. 15:57
Hát hol máshol, különben még pedofilnak nézik egyesek!!!
2021. jan. 15. 15:56
Nem hittem volna, hogy ennyire prűd emberek még vannak. :D
2021. jan. 15. 15:55
😄❤️😄
2021. jan. 15. 15:54
Ez a normális, most még úgy 1-2 évig. Ha majd szőrösödni kezd, akkor fog változni. - Úristen, de majd a hónalján nézd, nehogy máshol... !!! :DDDDDDDD
39. babyapocakban (válaszként erre: 36. - Scherlock)
2021. jan. 15. 15:52
Nem, de anyák vannak, akiknek van fia és próbálnak segíteni.
38. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 15. 15:51
8 és fél évesen még nem kell nagynak lennie, ne aggódj:)
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Boldogzokni)
2021. jan. 15. 15:45

Vannak hivatásos kötekedők, akikkel nem érdemes foglalkozni.

Neked viszont nagyon köszönöm a kommentedet, sokat segítettél.

Én is mosom még a fiam haját, bár próbálkozik, de nem mindig sikerül maradéktalanul leöblíteni a habot :)

A fütyijét magának mossa, ahhoz már nem nyúlok, de néha még szólni kell, hogy húzza fel rajta a bőrt. Elváltozást, deformitást nem látok rajta.

Kiskora óta mindig úgy láttan, hogy teljesen arányosan nő minden testrésze, de egy ideje azt vettem észre, mintha csak a gyerek nőne, a keze, a lába, de a fütyi maradt a régi méret.

36. Scherlock (válaszként erre: 31. - Boldogzokni)
2021. jan. 15. 15:36

Ja és itt rendelnek eme szakemberek?


Köszönöm, hogy ezt is megtudhattam! :)

35. Scherlock (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 15. 15:35
Gondolom, magadból indulsz ki.:)
34. Scherlock (válaszként erre: 32. - Sziszi69)
2021. jan. 15. 15:34

"Ezek szerint te nem vennéd észre azt sem, ha a gyerekednek bőrbetegsége lenne, vagy neadjisten ütésnyomok lennének a testén? Mert nem "nézegeted"."



Mesélj, mi a probléma megoldása!

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Scherlock)
2021. jan. 15. 15:33
De buta vagy... 😲
32. Sziszi69 (válaszként erre: 25. - Scherlock)
2021. jan. 15. 15:31

Ebben mi volt a torzítás és sértegetés? Azt most pont te teszed ezzel a hozzászólásoddal.

Te tényleg nem érted a fórumindítónak a problémáját így jobb lett volna,ha csendben maradsz.

2021. jan. 15. 15:28

Jó ég... tényleg hihetetlen... Scherlock, neked van gyereked? Vivo44-nek látom négy is. Gondolom sosem pillant feléjük, ha öltöznek, nehogy valami csúnyaságon kapja magát. Atyaúristen, soha ilyen fel sem merült bennem. 8 évesen még segítettem a haját leöblíteni, mert nagyon dús a haja és mindig maradt egy kis sampon benne. Egyikünknek sem volt ciki, mivel egyikünkben sem volt ez több, mint egy hajmosás. Most sem érzem cikinek írni róla, sem bűnnek, sem elítélendőnek, sem megkövezendőnek.


Hogy tud-e változtatni? Igen. Amennyiben hormonális probléma van a háttérben, még időben ki tudja vizsgáltatni és kezeltetni. El tudja vinni endokrinológushoz, szakemberhez. Persze ehhez az kell, hogy ne legyen kőagyú.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook