Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A fiam MP4-et kért a 9. szülinapjára fórum

A fiam MP4-et kért a 9. szülinapjára (beszélgetős fórum)


13. andi6020 (válaszként erre: 12. - 33aa509d53)
2009. aug. 13. 22:12
Bocsi, de semmi mással??
2009. aug. 12. 22:23
az én fiam, aki most lesz 12 éves, évek óta a Monopoly ----társasjátékkal játszik, nagyon szereti.
2009. aug. 12. 22:11

nekem volt mp3-asom azt se használtam ki, az mp4 is szerintem tök felesleges,most attól h azon esetleg képet vagy filmet is tud nézni...mi van akkor... Szerinte hülyeség. Persze ha 9éves lennék biztos én is rá lennék kattanva ha a haveroknak olyan van, tuti h nem érdekelne semmi amit kapok a szülinapomra,ha nem azt kapom amire vágyok....Vagy nagyon el kéne találni h még mit is szeretnék helyette ;) Esetleg kaphatnának a tesóval közösen ajándékot...vagyis amivel ketten tudnak játszani? Ping-pong?


Ha nagyon be van kattanva az mp-4re és megtehetitek lepjétek meg vele,hagy örüljön,megsüketülni nem fog tőle,pláne ha nem is fogja sokat használni. De az biztos,hogy örülni fog neki.

10. spinneli (válaszként erre: 1. - Salsa67)
2009. aug. 12. 18:59

Mi baj van a zenével?

:)

2009. aug. 12. 18:55

Nem nagy valami, ha megteheted sztem vedd meg a fiadnak, ezt csak az anyukák fújják fel nagyon...

Legalább örömet szerzel a fiadnak, még ha nem is valami kreatív valami.

Ezt a megsüketüléses dolgot meg el ne hidd, én is csak az egyik fülemre süketültem meg.:D

8. katane (válaszként erre: 7. - Salsa67)
2009. aug. 12. 15:27

Szia salsa!

Nem olyan veszélyes ez,mint amilyennek látszik.

Lehet hogy csak fellángolás,majd alábbhagy az érdeklődés.Két hét alatt még jöhet valami más "őrület".Kitartás!

7. salsa67 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2009. aug. 12. 09:53

Ez az egész MP4 história az osztálykirándulással kezdődött, ahova egy-két jobban menő család gyermeke elvitte az ilyen kütyüjét. Valószínű, sőt biztos vagyok benne, hogy csak divatból szeretné ezt, mert egyébként itthon játszani szeret, nem elvonulni magában...

Valószínű, hogy valami jó társast keresek neki, meg lehet valami vagány dolgot a bicajára:)

6. m.gery (válaszként erre: 5. - Salsa67)
2009. aug. 12. 09:52
Igen, Betűtorony! Azt hiszem ezt megveszem. Megnézem a Halli gallit is, köszi a tippet!
5. salsa67 (válaszként erre: 2. - M.gery)
2009. aug. 12. 09:49

Nekünk van, Betűtorony a neve - nagyon szeretjük:)

Van egy másik nagyon jó társas a Halligalli extrém - ez inkább a megfigyelőképességet teszi próbára meg a gyorsaságot, nagyokat szoktunk csatázni:)

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Salsa67)
2009. aug. 12. 09:00
Szerintem azt Te mint édesanya, biztos tudod, hogy a gyereked milyen természetű. Csak hirtelen kitalálta, mert látta valahol, van valakinek, vagy tényleg ismeri, tudja mi az. Ha az utóbbi, akkor szerintem, (lehet, hogy csek először, de) csalódni fog, ha nem azt kapja, amit szeretne. A mi korosztályunknak egyébként hihetetlen, hogy milyen okosak már ebben a korban a gyerekek!!
2009. aug. 12. 08:46

Szia ! Az én fiam 09.04-én lesz 9 éves és ő is MP4-et kért. Már volt MP3-asa, de nagyon hamar tönkrement, pedig márkás volt. Nem tudom, hogy a te fid milyen beállítottságú, az enyém nem használta folyamatosan, csak ha utaztunk, vagy olyan helyzet volt. Én megvettem neki a szülinapjára. Egyébként társasozni is szeretnek a gyerekeim, tavaly olyan társast kaptak, amivel mi szülők is szeretünk játszani : ZOOLORETTO és AQUARETTO a társasok neve.

www.zooloretto.hu és a www.aquaretto.hu oldalon meg tudod nézni a társasokat.

2. m.gery (válaszként erre: 1. - Salsa67)
2009. aug. 12. 08:45
Szia! Az enyém is ezt szeretne a 9. szülinapjára. Én elmeséltem neki, hogy most olvastam, mennyire károsítja az ilyesmi a fület, és hogy szinte totál süketséget okoz. Fogalmam sincs, mit vegyek viszont neki, még van 3 hetem...talán veszek neki egy társast, van valami 3D-s betűkirakós, nem tudom mi a neve.
2009. aug. 12. 08:36

Azt sem tudtam mi fán terem az MP4, hát most hogy utána néztem, kipróbáltam, nem hiszem, hogy a gyermekemnek erre 9 évesen szüksége van, ráadásul az ára sem utolsó. én nem szeretném, ha egész nap azt nyomkodná, fülében a fejhallgatóval..

Szóval valami mást kellene kitalálnom, aminek legalább ennyire örül. Van még 2 napom:)

Ezért várom az ötleteiteket, tapasztalataitokat!


Szeret a gyerek bicajozni, focizni, szeret zenét hallgatni, szereti a rajzfilmeket - de a tv nézés nem támogatott a családban:),szerti a Geronimo könyveket -de mamától már azt kap, szeret legózni - de már millió féle van, szeret a tesójával szerepjátékokat játszani, társasozni..

Nincs valami új játék, szabadidős eszköz????

Segítsetek, már nincs ötletem:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook