Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem vágyai fórum

A férjem vágyai (beszélgetős fórum)


1 2
47. kristo_f (válaszként erre: 1. - Smita)
2019. júl. 26. 18:01

A másik, hogy nagyon stresszes a munkája, nem érzi jól magát benne, de váltani nem mer. Sokszor nem tudom milyen hangulatba ér haza. Mert ha minden rendben az szuper, viszont ha feszült és ideges, akkor jobb ha nem szólok hozzá. Javasoltam neki a meditációt, jógát, amiket én is csinálok és érzem a hatását, de nem érdekli..nincs rá energiája és ideje. Mondtam neki, hogy pont az a lényeg, hogy találjon valamit, ami feltölti. Nekem ezek jutottak eszembe, de nyitott vagyok bármire, ha neki segít."


Olyanokat sorolsz aminek köze nincs a szexhez

Ő heti 100x szeretné te csak 1x. Ha forditva lenne akkor is örök problémát okozna


Ti mit javasoltok?"

Fizesd be egy swinger klubba :)

46. Ismétlő (válaszként erre: 4. - Levarosbukta)
2019. júl. 26. 00:27
Mondjuk a férfi is lehetne kompromisszumkészebb nem csak a nő! Elméletileg 5 éve házasok, gondolom az első évben minden rendben mehetett. Tehát kb 4 éve a férj kevesebb 'törődést ' kapott. Nem elég enyi kompromiszum? Az pedig szerintem becsülendő hogy el mondja a párjának az ötletét, ad választási lehetőséget. Jobb lenne ha titokba meg csalná?
2019. júl. 25. 09:21
Azért azt vedd figyelembe ha gyerkőcön gondolkozol hogy még kevesebb lesz a szex köztetek. Előfordulhat hogy úgy alakul a terhesség hogy megvonások lesznek és nem lehettek együtt, tudom megoldható másképp de az nem biztos hogy kielégítő lesz számára. Ha pedig megszületik a baba még kevesebb időt szánsz a szexre. Fáradt leszel, sír a gyerkőc, szoptatsz..... Még a mostanitól is kevesebb lesz a szex amit nem biztos hogy túlél a házasságotok. Eljön az idő amikor már nem fogja sajnálni a pénzt és keres szabad időt is hogy megoldja a kielégülését.
44. 80ASIQ (válaszként erre: 43. - Birebora)
2019. júl. 19. 08:30
Állítólag az ilyen eset ritka. De lehet, hogy volt már ilyen.
43. birebora (válaszként erre: 38. - 80ASIQ)
2019. júl. 18. 21:32
Vagy ha egymásba szeretnek:)
2019. júl. 18. 21:30
Volt már ilyen fórum, lehet, hogy ez gyakori manapság?
41. 80ASIQ (válaszként erre: 40. - Mezei Virág)
2019. júl. 18. 20:13
Ahogy mondod.
40. Mezei Virág (válaszként erre: 37. - 80ASIQ)
2019. júl. 18. 19:24

A néha, és a minden nap között azért van némi kis különbség! ;)

Egy feleség nem feltétlenül dugógép.

39. 80ASIQ (válaszként erre: 38. - 80ASIQ)
2019. júl. 18. 19:23
rombol.
38. 80ASIQ (válaszként erre: 36. - Birebora)
2019. júl. 18. 19:22
Gondolom 10 - 20 ezer forint között kb 1 óra. Nem ajánlom. Nem beszélve az egészségi kockázatokról, lelkileg semmit sem ad. Tán inkább romból...
37. 80ASIQ (válaszként erre: 24. - Mezei Virág)
2019. júl. 18. 19:20
Szex mint stresszlevezetés? Néha - hangsúlyozom: NÉHA - igenis jó lehet. Vagy másfelől közelítve, a jó szex nagyban fokozza a stressztűrőképességet.
36. birebora (válaszként erre: 21. - Smita)
2019. júl. 18. 19:01

Mennyibe kerülnek a szexet szolgáltatók?

"Nincs ideje ismerkedni", mert ha lenne?

Ha nekem ilyet mondana a férjem nagyon el lennék keseredve.

35. Mezei Virág (válaszként erre: 28. - Smita)
2019. júl. 18. 18:52
Beszéld rá a munkahely változtatásra. Az ember életét nagyon meg tudja keseríteni egy rossz munkahely.
34. 80ASIQ (válaszként erre: 33. - 80ASIQ)
2019. júl. 18. 18:42
Ahogy öregszik az ember, csökkenhet a libidó. Ebben is lehet bízni. Persze 40 körül megbolondulhat az ember és minden követ megmozgat, hogy partnert találjon.
33. 80ASIQ (válaszként erre: 21. - Smita)
2019. júl. 18. 18:40
Lehet, hogy ezt húzni lehet egy életen keresztül...
32. Mezei Virág (válaszként erre: 25. - Ariana)
2019. júl. 18. 17:45

:DDD

Ha egyedül marad, cseszhet! ;)

Nem?

31. Smita (válaszként erre: 30. - Ariana)
2019. júl. 18. 16:36
Általában igyekszem megértő lenni. Na de ez a helyzet már nekem is feladja a leckét :/
30. ariana (válaszként erre: 29. - Smita)
2019. júl. 18. 16:26

A megoldás megtalálásához lehet nem árt megtalálni a probléma forrását.

Ettől független te egy nagyon megértő ember vagy gondolom, az élet minden területén,vagy csak a szerelem teszi ezt veled? Mindenesetre tisztellek miatta.

29. Smita (válaszként erre: 23. - Fincsi5)
2019. júl. 18. 16:17
Tudod, amikor az ember szerelmes akkor nem lebeszélni próbálja magát a másikról és nem azt keresi, na mi is lehet majd a probléma forrása.
28. Smita (válaszként erre: 24. - Mezei Virág)
2019. júl. 18. 16:16
Lehet benne valami, jobban belegondolva lehet ő is a stresszt így vezetné le. hmmm....
27. Smita (válaszként erre: 26. - Ariana)
2019. júl. 18. 16:15
Igen, legalábbis ő ezt mondta.
26. ariana (válaszként erre: 21. - Smita)
2019. júl. 18. 16:04

Én megértelek.


Tehát a pénzen és az időn múlik?

25. ariana (válaszként erre: 24. - Mezei Virág)
2019. júl. 18. 16:02
Egyet értek,de mi van ha az ember nem talál magának olyan társat, akivel kölcsönös érzelmek alakulnak ki, ettől független még lehet szexuális vágya.
24. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Smita)
2019. júl. 18. 14:49

Erről mit gondolsz?


[link]

A Szexrandi saját felmérése szerint a magyar férfiak és nők élvezetből, kíváncsiságból és a partner újdonságának varázsa miatt fekszenek le valakivel. A háromezer fő válaszából az is kiderült, hogy minden ötödik válaszadó használta már arra a szexet, hogy a depresszióját csökkentse, vagy levezesse a felgyülemlett feszültséget. Sokaknál ez már bevált taktikaként működik, holott ez hosszú távon nem vezet jóra. A szexualitás szabad kibontakozását megakadályozza a stressz.


Az adat, hogy minden ötödik magyar feküdt már le azért a partnerével, hogy levezesse a feszkót, megdöbbentő.


Az egészséges szexuális életnek nem lehet része, hogy a stressz levezetésére használjuk,


arra kiválóak a sportok és a magnézium tabletták. A szexnek arról kell szólnia, hogy adott két ember, akik éreznek egymás iránt valamit, vonzódást, szerelmet, szeretetet, és a kölcsönös érzelmeket átvezetik a szexbe. Azaz az érzelmi intimitást a testi intimitásban is megélik. A szeretkezés lényege tehát az egyesülés öröme kellene, hogy legyen.

23. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Smita)
2019. júl. 18. 14:47

Jó buta voltál, hogy ennek tudatában összeházasodtatok.

Szerintem egy nőnek sem jó, ha kizárólag 1 férfi van az életében, nem még egy férfinek.


A nem megélt fiatalkort nem helyettesíti a jóga, vagy a meditáció.

22. csgybzs (válaszként erre: 21. - Smita)
2019. júl. 18. 14:27
Azta micsoda EQ-ja van. Mert ha nem sajnálná a pénzt a kurvák is jók lennének? Jajjjj, nekem ez annyira fura....... kérlek, csak gyerek ne legyen!
21. Smita
2019. júl. 18. 14:25

Nem mondtam,hogy nem élvezem és hogy nem jó vele. Csupán nekem kevesebb is elég. Én inkább lelki szinten élem meg a szerelmet. Vannak ilyen emberek.


Én mondtam neki,hogy akkor.menjen csak ne tudjak róla. Ha ki akarja élni magát...a válasza a következő volt:

- a hivatásos lányokra nem dob ki pénzt, ismerkedni meg nincs ideje.

20. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Smita)
2019. júl. 18. 08:49
Lehet, hogy a férjed máshol is hall, beszélnek pasik a szexről, kinek hogy, milyen, stb. Lehet, hogy neten néz videót. Egyre nagyobb lesz az étvágya. Nálad meg monoton, unalmas a szex, csak addig tartson amíg gyorsan lemegy és kész. Le van tudva. Ha csak egy gyerek elkészítési szintig kell, akkor baj van. Húzzátok, de nem lesz jobb. A kíváncsiság nagy úr. Nálad meg lehet, hogy nem is férne bele az "izlésedbe".
19. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Smita)
2019. júl. 18. 00:46
Nem illetek ossze. Plusz ha valskiben van a kivancsisag, es csak muszaj elfojtani, az nem vezrt jora. Engedd el, mielitt gyotorned magad!
18. 80ASIQ (válaszként erre: 16. - Birebora)
2019. júl. 17. 20:10
Számomra úgy tűnik, hogy ez a történet még az elején van. Csak magam, de láthatólag nem csak én, pesszimista vagyok a jövőt illetően. Ismétlem magam: ennek a "gyümölcs"nek még érnie kell. Az első kétség után válás? Hát.... Vagy halogatni évekig? Racionálisan dönteni ebben a kérdésben talán nem is lehet. Egyelőre! Talán a gyerekvállalással várni kellene... Bevallom, számomra ez nagyon nehéz, mondhatni, lehetetlen probléma.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook