Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A férjem utalt nekem Svájcból pont egy hete Erste számlámra, megtudná nekem mondani valaki, hogy mennyi idő kell még megkapom? fórum

A férjem utalt nekem Svájcból pont egy hete Erste számlámra, megtudná nekem mondani valaki, hogy mennyi idő kell még megkapom? (tudásbázis kérdés)

13. 21cc16244e (válaszként erre: 12. - Életkezdés)
2012. júl. 12. 11:02

Nekünk eddig CIB számlára ment és egyik nap utalat másik nap már meg is volt a pénz nem volt gond.

Arra a számlára most nem tudod utalni...több okból így az én számlámra küldte nem tudtuk, hogy bank függő ez a dolog, szóval én fogok nyitni egy CIB es számlát ezek után, csak ez az egy utalás érkezne már meg... :(

2012. júl. 12. 10:48

ahogy hív a férjem meginterjuvolom:)

igen biztosan csak sezrdán ment el


egyébként a leggyorsabb a verzió


svájci bankszámláról utal

nyitsz itthon egy ugyanolyan devizanemű bankszámlát és arra utaljon

ugyanannál a banknál ahol a devizaszámlád van legyen ftszámlád is

csinálsz netbankot

ahogy megérkezik a pénz magadnak átutalod bankon belül a ftszámládra-pár percen max egy két óürán belül jóváirják


napokkal lerövidül az átfutási idő max három nap alatt megkaptuk mindig a pénzt így amúgy pedig 6-7 nap is volt


euró esetében néztem utána több izben,hasonlitgattam stb és kemény ezresekkel jártuk jobban azon kivül hogy hamarabb megkaptuk a pénzt

11. 21cc16244e (válaszként erre: 10. - Életkezdés)
2012. júl. 12. 10:24

Svájci számláról (credit suisse) magyar ( Erste)

és múlthét kedd este utalat, de gondolom az csak szerdán ment el

előre is köszönöm

2012. júl. 12. 10:14

Szia...banktól is függ de szerintem nem:(

mi kerbankosok vagyunk,nálunk reggel van jóváirás és napközben csak bankon belüli tranzakciók esetén....

leirnád pontosabban honnan hová utaltatok?nem intim adatokat kérek:)úgy értem pl svájci frank számláról magyar ft számlára....vagy mittudomén holland eurós számláról magyar eurószámlára vagy akármi......nagyban attól is függ....és pontosan melyk nap?ha leirod megnézem pontosan ha nekünk volt olyan esetünk hogy arra ép mit mondtak és ténylegesen hány nap alatt volt itt,hátha segit egy kicsit legalábbis megnyugtatásul....viszont nagyon ide kellene már érnie...

2012. júl. 12. 08:50

és azt valaki megtudná mondani, hogy így a nap folyamán utalnak még? vagy ha reggel nem jön akkor nem is várható?

kösszönöm a válaszokat

8. 21cc16244e (válaszként erre: 7. - Életkezdés)
2012. júl. 11. 19:09
köszi, nagyon remélem, hogy holnap már megjön
2012. júl. 11. 18:55

nálunk egy hét volt mindig kb külföldi eurószámláról magyar forintszámlára....

ha itthoni eurószámlára utaltuk akkor kicsit kevesebb,ha a hétvége beleesett akkor meg még több ugyebár.....tehát ha mondjuk szerda csütörtökön utalt akkor simán volt köv hét csütörtök mire megkaptam

6. 21cc16244e (válaszként erre: 3. - Secret!)
2012. júl. 11. 17:43
minden stimmel 3x átnéztünk bankba is voltunk bent, de ott pár napot mondtak pontosat senki nem tud
5. 21cc16244e (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2012. júl. 11. 17:42
ma volt egy hete, hogy elküldte a pénzt, eddig CIB számlára jött itt volt másnapra
2012. júl. 11. 17:41
Azt már rég meg kelett volna kapnod! Kérdezd meg a bankba vagy a férjed menjen be kint és kérdezze meg!
3. secret! (válaszként erre: 1. - 21cc16244e)
2012. júl. 11. 17:41
A banki kondíciókban nézz utána, vagy kérdezd meg az ügyfélszolgálatot. Már meg kellett volna kapnod, 2-3 nap nálam, OTP. Más bankban sem kellene, hogy több legyen. IBAN, Swift, minden stimmelt?
2012. júl. 11. 17:40
Elvileg már meg kellett volna kapnod. 2-3 munkanap szokott lenni a nemzetközi utalás Unión belül, de ugye Svájc nem az, kis jóindulattal 3-5 napra tippelek.
2012. júl. 11. 17:38
A férjem utalt nekem Svájcból pont egy hete Erste számlámra, megtudná nekem mondani valaki, hogy mennyi idő kell még megkapom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook