Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem nem figyel rám fórum

A férjem nem figyel rám (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. Barát1 (válaszként erre: 46. - Tamaraw)
2010. aug. 1. 20:37

Igen én értem, csak az a furcsa, hogy ha ezt így leírod, hogy


"de nincs kivel igazán megosztani."


akkor miért nem keresel olyat aki hajlandó veled megosztani, sőt boldog lesz, hogy együtt mentek, hogy veled lehet.

Bocsi, de nem értem, hogy miért nem?

47. d5bef942d7 (válaszként erre: 41. - Rozsa13)
2010. aug. 1. 20:33
... a nő pedig akkor se, ha hallgat. (asszem Móricz Zsnál olvastam) :)
46. tamaraw (válaszként erre: 44. - Barát1)
2010. aug. 1. 20:32
bármilyen program adódik, bármilyen érdekes, egyre inkább eluralkodik rajtam a közöny, hogy jó, jó, szép, érdekes is, de nincs kivel igazán megosztani. Olyan nincs, akivel mindenhogy meg lehetne. Szóval, szempillantással, simogatással, mindenhogy. Ez a feneség az egészben. Érted?
2010. aug. 1. 20:28
Mert van amit az ember a társával szeretne megélni, ezért ment férjhez.
44. Barát1 (válaszként erre: 15. - Tamaraw)
2010. aug. 1. 20:26
Dehogynem menjél el mindenhová ahová szeretnél, barátnővel, munkatársnővel, szomszédasszonnyal vagy akivel tudsz. Miért kellene otthon ülnöd?
43. kisj (válaszként erre: 41. - Rozsa13)
2010. aug. 1. 20:16
A férfiak semmivel se hazudnak többször, mint a nők:)
42. tengericsillag (válaszként erre: 40. - Rozsa13)
2010. aug. 1. 20:07
én is már bánom h nem tértem észhez már jóval elöbb,lehet akkor még változtathattunk volna,de már nem látok arra esélyt h minden ugy legyen ahogy szeretném
41. rozsa13 (válaszként erre: 38. - Tamaraw)
2010. aug. 1. 20:03

Szia Tamaraw

Hány éves vagy királylány?????

.................

És hiszel még a mesékben

Tudhatnád egy férfi akkorse mond igazat ha kérdez:DDDD

Rózsa

40. rozsa13 (válaszként erre: 1. - Netti82)
2010. aug. 1. 19:58

Szia Netti!


Hát olvasva a cikkedet, tapasztalatbol mondva sok jóra ne számits ,két éves házasság után nincs közös témátok,nem azon van hogy minél többet együtt legyetek,ha jól belegondolsz te nem vagy neki fontos eggyáltalán,vagy és kész, ezzel te is tisztába vagy hogy ez csak rosszabb az idö mulásával és ha lessz egy-két gyerek lessznek elfoglaltságaid,napirended nem akkor kap meg mikor eszébe jut, akkor jön majd a veszekedés vita,elöbb utobb válás lessz a vége és ha találsz valakit aki szeret és figyel rád, majd akkor döbbensz rá régen változtatni kellett volna! Az idegrendszered levan merülve és nincs türelmed sok mindenhez és aproságokon robbansz. Szeretnék neked mást irni, hogy van remény de nincs,szivböl kivánom ,hogy ez legyen életem legnagyobb tévedése,de emlékezz vissza szavaimra.

Sok sikert és eröt kivánok neked!

Tisztelettel:

Rózsa

39. kisj (válaszként erre: 36. - Bang11)
2010. aug. 1. 19:47
:D:D
38. tamaraw (válaszként erre: 36. - Bang11)
2010. aug. 1. 19:46
a békáknak több eszük van, mint ennek a mesebelinek, nem vacsorák akarnak lenni Igy aztán másról zengedeznek, hát nemtom, ezér-e, mindenesetre én még sose ettem békát, viszont már jónéhányat megcsókoltam mindenféle reményektől áthatva:):/
2010. aug. 1. 19:45
Most mennem kell. Nagyon köszi nektek a hozzászólásokat!!! :) Holnap elolvasom a többit is, ha lesz.
36. bang11
2010. aug. 1. 19:43

"Volt egyszer messzi földön egy gyönyörû, önálló, magabiztos hercegnõ, aki egy szép napon a kastélya melletti zöldellõ mezõn a kristálytiszta tó partján környezeti kérdésekrõl elmélkedve egyszer csak meglátott egy békát.

A béka ráugrott a hercegnõ térdére, és azt mondta: Oh, csodálatos hölgy, valamikor daliás herceg voltam, amíg el nem átkoztak. Ha megcsókolnál,ismét jóvágású fiatal herceg lehetnék, és akkor, drágám, összeházasodhatnánk, beköltözhetnék a kastélyodba az anyámmal együtt, ahol fõzhetnél, moshatnál ránk, nevelhetnéd a gyerekeinket, és emiatt örökké hálás és boldog lehetnél.

Aznap este, miközben a gyönyörû hercegnõ könnyû vacsoraként fehérborban és enyhe hagymamártásban megfuttatott fenséges békacombot szopogatott,magában elmosolyodva így szólt: én kurvára nem így gondolom."

35. netti82 (válaszként erre: 33. - Tengericsillag)
2010. aug. 1. 19:41
az nagyon jó. Ha egy pasi már egy kis hajlandóságot mutat arra, hogy megbeszélje veled a dolgokat, az már fél siker! :)
34. tengericsillag (válaszként erre: 30. - Netti82)
2010. aug. 1. 19:39
hát én is eddig figyeltem irigykedve a párokat,milyen jó nekik,aztán mindig kiderült,nekik még talán rosszabb mint nekem.
33. tengericsillag (válaszként erre: 29. - Kisj)
2010. aug. 1. 19:38
ez igaz,bár én is ilyen beszélgetéssel kezdtem,de nem mentem vele semmire,de persze elöször csak finoman kell,de mindenképp ugy h ne legyen más zavaró körülmény(pl.tv,),legyen idő mindenre(ne mielött menne dolgozni).Nálunk azért már komolyabb a probléma,de ez volt az alapja .érdekes h azóta akár két órán keresztül is tudtunk beszélgetni ,h megoldást keressünk.
32. netti82 (válaszként erre: 31. - 66bb35c772)
2010. aug. 1. 19:38
:) Ritkán megyek vele, akkor is azért mert ő kér rá. (bár nem tudom miért)Nem rossz az a peca, csak fél nap után megunom :) De akkor sem szoktam hárpiáskodni, türelmesen megvárom, mikor már ő is ugy látja, itt már ma nem lesz több hal, és mehetünk haza.
31. 66bb35c772 (válaszként erre: 25. - Netti82)
2010. aug. 1. 19:35

megmosolyogjuk...szia:)

megmosolyogjuk a pecást amikor ott ül vele az asszony...:)szegény szerencsétlen jött volna kikapcsolni de nem lehet neki, ott ülnek a nyakán...még ott is...:)

és néha milyen kitartóan...:)még csalit sem tesz fel, h nehogy még véletlenül is kapás legyen vagyis érdekesség...és be a legnagyobb szunyogdzsunegelbe...:)de vannak asszonyok akik kitartóak...és nem hagyják életük párját egy kicsit sem kikapcsolni...:)sztem ne menj vele horgászni...hagy menjen egyedül...hidd el figyelni fog rád utána...:)

2010. aug. 1. 19:33
Hát igen. Sok embernek nem egyszerű az élet. és vannak olyan párok, akikről azt hinné az ember mennyire boldogok és semmi gondjuk nincsen, ezt látszik róluk, közben pedig otthon teljesen az ellenkezője van. Én pedig sok ilyennel találkoztam.
29. kisj (válaszként erre: 25. - Netti82)
2010. aug. 1. 19:31

A halak erős koncentrálást igényelnek:D

Szerintem legyél vele kedves, könnyed és vidám, ne szívj mellre dolgokat. Nem hiszem, hogy olyan nagy a baj nálatok:)

Viszont még nem láttam egy olyan pasit sem, aki túlságosan díjazta volna azt, hogy egy mindent elsöprő, nagy bili-kiborítgatós beszélgesel a falnak szorítsák.

Szóval, csak finoman bánj azzal a "beszéljük meg"-gel. Egy "beszélgetéssel" nem lehet kikényszeríteni a figyelmet.

2010. aug. 1. 19:28
Tudom, a pasik nem egy romantikus alkatok, tisztelet a kivételnek:), a párom azt mondja ő sem az, de én ezt kétségbe vonom azzal, hogy az előttem levő barátnőjének rengeteg szerelmes verset írt, amit a mai napig őrizget.
2010. aug. 1. 19:28

hihetetlen h két hete mintha kicseréltek volna,köszönhetem ezt annak h pár olyan emberrel beszéltem akikek szintén nem egyszerű az élet,tanácsot senki nem adott(ez jó),de látom hány féle képp lehet élni együtt vagy külön,aztán sokat vagyok itt a hoxán(most volt rá időm is),van egy könyv/tanmese amit elolvastam na az megint nagy segitség, h észrevegyük olyan az életünk amilyennek mi alakítjuk.Mivel nem dolgoztam éjjel nappal agyaltam,mérlegeltem(elsősorban azt h mennyi jót és rosszat kaptam az utóbbi egy évben,és h mihez is ragaszkodom én annyira).

Mondhatni kiképeztem magam rendesen,remélem nem száll el ez a fenenagy önbizalmam,mert mikor a gyerekemre meg az anyukámra gondolok..hát az..az külön téma..

2010. aug. 1. 19:27
Egyébként hozzáteszem nem iszik, megbízható, és nagyon szeretem. Ne értsetek félre, én nem akarok tökéletes pasit varázsolni belőle. De ez a hiánya számomra nagy hiány. Én kerestem már magamban is a problémát, lehet én vagyok túl szeretetéhes, százszor átrágtam ezt magamban, de rájöttem nem. Más pár 1 év alatt több mindent csinál együtt, mint mi a 7 év alatt.
25. netti82 (válaszként erre: 22. - Kisj)
2010. aug. 1. 19:23
Én is el szoktam vele néha menni pecázni. Tudom, ez is egy közös program, de szerintem észre sem veszi, hogy ott vagyok, annyira a halakra koncentrál.
2010. aug. 1. 19:22
tök jó egyébként, hogy rátaláltam erre az oldalra. Mert egyébként a barátokról csak annyit, ha nekik elmondom a problémámat, amit megbeszélünk, hogy köztünk marad, a férjemnek elmondják, és ő meg csak leszid, hogy mit teregetem én másnak a szennyest. Én erre mondom neki, hogy muszáj valakivel megbeszélnem, mert vele már százszor megpróbáltam eredménytelenül.
23. Zeusz33 (válaszként erre: 14. - Tengericsillag)
2010. aug. 1. 19:21
Szioka ennek örülök ez már egy lépés elöre.
22. kisj (válaszként erre: 16. - Netti82)
2010. aug. 1. 19:20

Ha van kedvenc elfoglaltsága, mint a pecázás, az nem rossz dolog. Te nem szoktad őt elkísérni?

Egyébként te mit csinálsz legszívesebben a szabadidődben?

21. netti82 (válaszként erre: 19. - Tengericsillag)
2010. aug. 1. 19:18
Dehogy :) Szívesen veszem, bármit mondassz. Mindent megfontolok, hiszen nagyon el vagyok keseredve!!! És nagyon jókat írsz :)
20. netti82 (válaszként erre: 17. - Tamaraw)
2010. aug. 1. 19:17
igen, sajnos ez a világ is eléggé közönyös, teljesen érzelemmentes, és szinte belekényszerül az ember, hogy így élje mindennapjait, hiszen csak a pénz után kell menni kifulladásig
19. tengericsillag (válaszként erre: 13. - Netti82)
2010. aug. 1. 19:17

Igen,legyél határozott,ültesd le,ne akkor mikor tévézik(nálunk is a tévé a póker..)előre gyűjtsd össze magadban mit akarsz megbeszélni,győzd meg magad h te vagy az erősebb,aki nem fél a következményektől akár mi is lesz,és h neked az a célod h változtassatok az életeteken,mert nem jó ez igy (és sajnos ez csak fokozódni fog ha nem tesztek ellene).

Ne haragudj h igy osztom az észt Neked,állíts le ha túl tolakodó vagyok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook