Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem nem figyel rám fórum

A férjem nem figyel rám (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. 05f8f18a4a (válaszként erre: 77. - 50b5748a9e)
2011. febr. 17. 01:16

Nem vagy egyáltalán naív... Csak egy-két mondat mesébe illő volt:) ,de így már jobb:)


Nem kötekedni akartam...pussz

77. 50b5748a9e (válaszként erre: 76. - 05f8f18a4a)
2011. febr. 17. 01:11
Oké, lehet, hogy én vagyok túl naiv, meg tanácsokat osztogatni könnyebb másnak, de szerintem igazam van :) És én is túl vagyok már egy komolyabb kapcsolaton, és tudom, hogy mennyire nehéz kilépni még akkor is, amikor már tudom, hogy javíthatatlan a helyzet. Aztán rájöttem, hogy életem legjobb döntését hoztam meg, különben most nem lehetnék együtt a mostani párommal (aki nem mellesleg merőben más, mint az előző). Sajnos vannak ilyen léha lusta férfiak, akik nem képesek észre venni a körülöttük lévők érzéseit, de akkor az ilyet békén kell hagyni, aztán élje úgy az életét, ahogy akarja. Ha ő ilyen igénytelen, akkor azzal nem tudsz sokat kezdeni...
2011. febr. 17. 01:04
Mindennek két oldala van....
75. 05f8f18a4a (válaszként erre: 74. - 50b5748a9e)
2011. febr. 17. 01:04
:)
2011. febr. 17. 00:49

Sziasztok!


Én egyetértek az előző hozzám szólóval, szerintem se csak neked kell tenni egy kapcsolatért. Hanem mindkét félnek dolgoznia kell rajta.

Mellesleg érdekes, hogy én egy csomó olyan férfit(!) hallottam, aki azt mondta, hogy a "7 év egy párkapcsolatban mindig vízválasztó". Én szerintem ez nem törvényszerű, de lehet, hogy a párod is így gondolja, és most ennek az életérzésnek próbálja átadni magát, és emiatt indulhatott meg a kapcsolatotok negatív irányba.

Ha engem kérdezel, én már nem maradnék együtt vele. Nyílván sok minden összeköt titeket, meg sok közös emléketek van, de az, hogy ő látja, és így hagyja, hogy te szenvedsz, ahelyett, hogy megnyugtatna az érzései felől, az már nem szerelem. Az már kihasználás, vagy határfeszegetés, vagy nem tudom, de ha én szeretek valakit, és látnám, hogy kínlódik miattam, annak rögtön véget vetnék vagy béküléssel, vagy szakítással. De ez a lelkiállapot tarthatatlan.

73. 266abbdae5 (válaszként erre: 1. - Netti82)
2010. dec. 10. 22:19

Azt mondod hogy te mindent megteszel,hogy jó legyen a kapcsolatotok.

Azért vannak rossz érzéseid,mert ő nem teszi bele azt amit neki kellene.

Szerintem neked nem kell változtatnod.Neki kellene többet nyújtania.

2010. dec. 10. 22:14

Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle, hogy mit vár az élettől? Munka, horgászás, tévé. Ennyi?

És a te igényeid nem érdeklik?

Mi lenne, ha barátnőznél egy kicsit? Hátha valamit felébreszt benne?

71. albaregia80 (válaszként erre: 31. - 66bb35c772)
2010. dec. 10. 22:12

Az én párom vadász, és én csak ritkán kísérem el. . Már többször szóvá tette, hogy mi az, hogy nem is írok neki sms-t, vagy nem hívom??!!

Én úgy vagyok vele, hogy nem zavarom, meg különben is, egy kis egyedüllét nekem is jár:-)

És tényleg megmosolyogjátok a horgászfeleségeket??

70. c95c921ae7 (válaszként erre: 59. - Pit69)
2010. aug. 3. 21:02
..konklúzió:lehet, hogy benned van a hiba..
2010. aug. 3. 11:27
A férfiak is szeretik ha figyelnek rájuk.a főzés mosás az nem odafigyelés az ő szemükben..Ő is változtatnak ha te pozítivan álsz hozzájuk....
68. clari06 (válaszként erre: 58. - Anyuci91)
2010. aug. 3. 11:25
Igen drága Ágnes,és ha okos vagy te tezsed meg az első lépést a többi már megy magátol Igaz...
67. fgh34 (válaszként erre: 59. - Pit69)
2010. aug. 3. 00:35
Vagy Te vagy olyan, amilyen...Olyan nőt keress, aki elég ostoba tapló ahhoz, hogy nem kell figyelned rá, elég a szex, ajándékok, meg hogy eltartod. Van ilyen rengeteg, nem is értem miért nem találtál már...Vannak értelmes, intelligens férfiak, akik TÁRSAT keresnek, hadd találjon ilyet a nejed és a szeretőd is.Add meg nekik erre a lehetőséget,és indulj valamelyik plazaba új párt keresni.
66. fgh34 (válaszként erre: 1. - Netti82)
2010. aug. 3. 00:29
Próbálkozz még nála a probléma megbeszélésével. De -pláne, ha még nincs gyerek-lépj vmit, mert így nehéz lesz leélni az életeteket. Én már 54 vagyok,nagyon fiazalon kerültünk össze,akkorjól működött köztünk minden, a szex még ma is, bár nekem egyre nehezebb,ha egy-egy összezördülés nincs lelkileg meoldva, és ő szexszel akarja lezárni..Biztos régebben sem reagált nekem megfelelően a "lelkem rezdüléseire", de őótlták a barátaim, a gyerekem.a gyereknek már családja van,és mióta elment, azóta érzem,hogy milyen egyedül vagyok, pedig házasságban élek.Amúgy rendes, szorgalmas,jó ember, de most, hogy ketten maradtunk jöttem rá, hogy nem is illünk össze..Elég gáz, hogy ilyen vak voltam...Te még fiatal vagy, nem maradj olyan emberrel, akivel ezek szerint nem vagy boldog.
65. ff36256613 (válaszként erre: 64. - Bang11)
2010. aug. 3. 00:02
Igazat szóltál, ez így van:(
64. bang11
2010. aug. 2. 23:35
azt látom, hogy borzasztóan veszélyes a nők lelkére (és ezáltal az egész házasságra is) ha a nő azt érzi, hogy nem elég fontos a férjének. Valahogy nem kell igazán. És tökmindegy, hogy ezt milyen úton közlik a feleséggel, úgy-e, hogy menj, csinálj, amit akarsz, azzal, akivel akarsz, vagy hogy csinálj csak, amit akarsz, a fene se féltékenykedik rád, úgy se kellesz senkinek, a lényeg ugyanaz, csak a második még otromba is. Az is mindegy, hogy ezt a nem (eléggé) kellést mondják is, vagy csak éreztetik (például azzal, hogy csak háztartási alkalmazottnak tekintik a feleségüket, vagy hülyének ahhoz, hogy a férfiú magas problémáiban társ lehessen)Mindegy, mert a nők a nemfontosság, a nem kellést valamennyi formáját nagyon pontosan megérzik és lépnek is rá. Ki azzal, hogy elszürkül, kialszik benne a vágy, ki azzal, hogy más iránt viszont nagyon is feltámad benne.
63. pit69 (válaszként erre: 62. - Selyemfenyő)
2010. aug. 2. 23:31
melyik?
62. selyemfenyő (válaszként erre: 59. - Pit69)
2010. aug. 2. 22:23
Majd egyszer összcsavarja az újságot amit olvasnál (hogy egy légy volt) ! Jó esetben csak az újságot!
61. d0b7178f40 (válaszként erre: 11. - Netti82)
2010. aug. 2. 22:03

na az olyan ritka.Legalább is erre mifelénk.

Nálunk sem volt anyagi biztonság még is bevállaltuk.Mert ha ezen múlott volna akkor a büdös életben nem lessz gyerek.

mert a pénz mindíg kell valamire.

60. spinneli (válaszként erre: 59. - Pit69)
2010. aug. 2. 15:48

vagy esetleg tényleg nem figyelsz?

:)

59. pit69
2010. aug. 2. 15:29
A feleségemnek is ez a baja- nem figyelek rá. Két év se kellett a szeretőm is úgyan ezt a követ fújta, hogy nem figyelek rá, ahogy azt szeretné. Konkluzió: minden nő egyforma.
2010. aug. 2. 15:04

EZ a dolgok lényege egy férj is figyeljen oda a feleségére és forditva is. A szabályok betartása mindkét félre vonatkozik és illik egymáshoz alkalmazkodni és nem szabad a másikat levegőnek nézni, mintha ott sem lenne. Kedves 57.hozzászóló

ügyesen és praktikusan oldottad meg a problémádat. Igen is fontos a kommunkiáció, ha valami gond adódik akkor házaspároknak kell megoldani. Én meg 32.éve.,Ma már egyre kevesebb a házasságkötés, de tudjuk az okát. Üdv.Ágnes

57. clari06 (válaszként erre: 37. - Netti82)
2010. aug. 2. 14:50
Szia,beleolvasgattam a dolgokba,és tudok neked mondani egy két dolgot.Az én párom is oylan hoyg lehetetlen beszélgetni vele.Vagy nem hallja meg vagy,elzavar hogy őt nem érdekli a dolog .DE mi 21éve vagyunk házasok a szeretetét abszólut nemtudja kimutatni,ezért én léptem.Sokszor cirógatom meg kedveskedek neki..Ő ilyenkor ezt szekálásnak veszi.Sőt eleinte mikor felhívtam munka közben mert kamionozik zaklatásnak vette.Mire megmagyaráztam hoyg féltem és ideges vagyok mert annyi mindent hall az ember...Na ezek a dolgok lassan változtak.Ő is imád pecázni, megyek vele.Ha nincs kedvem előveszem a telom bedugoma fülembe és szorakoztatom magam.Imád focizni oda is elkisérem és drukkolok nekik.Ezek a dolgok nagyon sokat változtatnak a kapcsolaton.Mostmár igényli hogy menjek.elmondja a gondját..Szóval ne hasonulj vele,és nagyon nagy kitartást kivánok neked.De ha nem szertne már rég elhagyott volna...!!!Pusza Clari
2010. aug. 2. 09:47
netti82 nem akarlak elkeseríteni, de szeret téged egyáltalán, vagy csak az aktuális céljaihoz kellesz? (ház,feleség,gyerekek)
2010. aug. 1. 21:35

Sziasztok!


Nem tudom, másoknál hogy működik ez a dolog, de nálunk a következő képp.

Mikor a párom este 6-7 körül hulla fáradtan hazaér, leülünk, vagy épp ha csinálok valamit akkor odajön hozzám, és kb. egy fél órát beszélgetünk. Kivel mi történt a nap során, meg ha valami eszünkbe jut.

Aztán kikapcsolódásképp gépezik, tv-zik utána, vannak közös és külön programok is, de azt a napi min. fél órát rászánjuk a beszélgetésre.

Három éve vagyunk együtt, és emlékszem, anno a szülei meglepődve mondták, h az ő fiuk beszélget? Hisz nem szokott...

De én sosem mondom neki, hogy márpedig üljünk le beszélgetni, valahogy így alakult, de nekem az a véleményem, hogy kettőm áll a vásár.

Lehet (sőt szerintem biztos☺), hogy egy férfinak idegesítő, ha az asszonyka folyamatosan erőlteti ezt a beszélgetős lelkizős dolgot.

Pedig anélkül meghal egy kapcsolat, csak valahogy úgy kell csinálni, hogy a férfi a saját ötletének érezze a beszélgetéseket:))

54. 625b4da9ec (válaszként erre: 1. - Netti82)
2010. aug. 1. 21:11

Azt írod 7 éve vagytok együtt, a 7 év alatt 1 napot sem szánt rád.

Akkor miért mentél hozzá 2 éve?

Ha ismerted, hogy ilyen (márpedig ismerned kellett), akkor mire számítottál?

Azt hitted, hogy majd megváltozik?


Nem értem....

53. rozsa13 (válaszként erre: 47. - D5bef942d7)
2010. aug. 1. 20:56
Vitathatatlan!!!:DDDDDDDD
52. rozsa13 (válaszként erre: 43. - Kisj)
2010. aug. 1. 20:53
Ez határozottan igy van, de sokkal rosszab lenne ha ez nem igy lenne!Az sok vitára adna okot, ugyanis a hazugságot mindig el hiszik, de mond meg az igazat senki nem hiszi el:DDD
2010. aug. 1. 20:39
Nem vagyok már húszéves, (39) úgy érted férfival? Csupán nős férfiak csapnák a szelet, de olyan meg nem kell.
50. Barát1 (válaszként erre: 49. - 7486dd48db)
2010. aug. 1. 20:38
Ezt azért inkább ne, nem éri meg, csak megalázod magad és őt is.
2010. aug. 1. 20:37
csald meg
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook