Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem ma ok nélkül nagyon megbántott!Sírni volna... fórum

A férjem ma ok nélkül nagyon megbántott!Sírni volna... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. birebora (válaszként erre: 8. - Birebora)
2022. ápr. 1. 15:25
Hát az nem volt szép dolog.
2022. ápr. 1. 13:27
Hagyd, mi tart vissza?
9. Amaunet (válaszként erre: 8. - Birebora)
2022. márc. 31. 10:07
Leparasztozta.
8. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 31. 09:54
Mit mondott?
2022. márc. 31. 09:15

Az eredeti kiírás alatt ezek szerepelnek: #Leparasztozott #Ok nèlkül #Mindenki szép ápolt nőnek tart #elég volt


Nem látom az összefüggést a "leparasztozott" és a "mindenki szép ápolt nőnek tart" hivatkozások között.

Azzal, hogy leparasztozott te a hiúságodban érzed sértve magad?


Egy férj nem is értem, hogy mondhat ilyesmit a feleségének? Vagy bárki másnak, a közeli ismerőseinek, barátainak? Hiszen ezzel önmagát is minősíti. Ő beéri ilyen kapcsolatokkal.


Másrészt téged is minősít, ha ilyen emberhez mentél feleségül.

De zsák a foltját...

2022. márc. 31. 09:13

Amiket írtak előttem: sírd ki magad, beszéljétek meg, kérjen bocsánatot...

És azokon túl: téged vett feleségül, úgy gondolta, összeilletek! Ezek alapján ő sem több nálad. Mondd csak meg neki!

2022. márc. 31. 06:24
Remélem megbeszéltétek, és meg tudtad, megértetted az okát is..., és bocsánatot kért. Békülés meg volt?😁😉
4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 30. 22:58

Megmondtad neki, hogy nagyon megbántott ? Mondd meg ! És nyugodtan sírj, kicsit megkönnyebbülsz !

És beszéljétek meg, miért bánt ok nélkül !?

2022. márc. 30. 22:52
Nekem ha sírhatnékom van, sírok is!
2022. márc. 30. 22:34
Miért csak "volna...", és legszívesebben..."? Ha erre van szükséged, tedd ezt. Sírd ki magad, és ha tényleg azt szeretnéd, hagyd ott. Legalább egy időre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook