Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem agresszív lett fórum

A férjem agresszív lett (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
14. erikpipi (válaszként erre: 11. - Skorpió73)
2008. okt. 4. 23:12

A gyerek jobban sérül, ha azt látja, apja erőszakos azzal a nővel akit ő annyira szeret, és hozzá sem kíméletes.

Ha az élő fába is beleköt, és előtte nem volt ilyen,akkor valami nagyobb gondja lehet.

13. o.andi
2008. okt. 4. 23:01
mindig is az volt
2008. okt. 4. 22:39
Bár lehet, hogy Nála pszichés és a tökéletesnek hiszi magát., de akkor mindegy...Ő úgysem ismerné el....
2008. okt. 4. 22:33

Minden ember szeretné, ha szeretnék... Nem tudom, hogy csak a gyermekei miatt ragaszkodik hozzám,:( vagy szeret...:)és azt sem tudom, hogy lehet valakitől "megszabadulni", hogy a gyermekek ne sérüljenek. Vele nem lenne egyszerű játszma. Sőt...

Hogy lehet egy "férfias" férfit befolyásolni? Tudom az adott helyzettől is függ, de mégis...kedvesség, hideg határozottság, vita..."sírás", elfogadás...Nem én akarok más lenni, csak talán egy kis női praktikával sikerülne őt egy " kicsit átnevelni"..Naiv vagyok??

10. skorpió73 (válaszként erre: 7. - Katinkaboszi)
2008. okt. 4. 21:53
A beszélgetést már megpróbáltam, mint te is írtad kettesben is...A válasz: én hozom ki belőle a dolgokat..., ha kérdezem mégis mi volt az miért...,hülyeségekkel ne foglalkozzak. Reménytelen eset. Az a baj, hogy egyre inkább azt érzem, hogy örülök, ha el kell utaznia (munkája miatt kéthetente két napot külföldön van) és nem próbál főnököt játszani felettünk.
9. Rosa (válaszként erre: 8. - Skorpió73)
2008. okt. 4. 21:46

Szia!

Szerintem mindenképp beszélj vele.Mondd el neki,mit érzel.Ne hagyd,hogy még jobban edurvuljon a helyzet!Drukkolok!

2008. okt. 4. 21:43
Köszönöm a válaszokat. Függök Tőle. Anyagilag és érzelmileg is. Ami a legrosszabb, hogy nagyon kedves megértő tud lenni. Ilyenkor összezavar. Aztán rám támad és csak a saját igaza létezik. Nagyon durva tud lenne. Sokszor azért bocsátok meg neki, mert tudom sok munkahelyi problémája van. Azután rájövök, hogy ez talán hatalmi mánia vagy érzéketlenség a másikkal szemben, vagy túl sokáig hagytam, hogy anyósom telebeszélje a fejét. Van egy húga, akiről persze a szülei ódákat zengenek és ajnározzák. Vele mindig kedves és védelmező. Ennyire befolyásolható? Az is nagyon bánt, hogy mostanában már mások előtt is szurkálódik. Sőt nem fogja vissza magát. Ugyanakkor utána átölel, mintha semmi nem történt volna.
2008. okt. 4. 21:29

A környezetemben élő nőktől tudom, hogy a férjeik akkor lettek ilyen agresszívak, amikor a munkahelyükön szóba jöttek az elbocsátások. Ezt nehezen viselik, rosszabbul, mint mi.


Nálatok meg főleg az lehet a baj, hogy mire elmentetek a szüleitől, addigra beleszokott a "jóba", ahogy mondtad, most pedig Neki is részt kellene venni a család életében, mindennapjaiban. Lehet ez neki még sok egy kicsit?


A beszélgetést, de csak szigorúan kettesben, a gyerekek menjenek a mamáékhoz aludni, én is ajánlom.

6. tafonta (válaszként erre: 1. - Skorpió73)
2008. okt. 4. 21:25

Szia!

Milyen a te helyzeted ebben a családban? Van menekülési út vagy teljesen függsz tőlük a gyerekekkel?

5. Afrodita (válaszként erre: 1. - Skorpió73)
2008. okt. 4. 21:25
Ebből hamarosan neked lesz eleged. Nem lehet naponta a sárba tiprást hallgatni. Ráadásul ha beszélni sem tudsz vele, mert csak az a jó ahogy Ő gondolja, akkor veszett fejsze nyele. A gyerekek is nagyon rossz párkapcsolati mintát látnak/kapnak. Zsarnok ordibáló apuci, elnyomott, szomorú anyuci... Mert gondolom ha fórumot nyitsz ezzel kapcsolatban, akkor már a mindennapjaidra is rányomta bélyegét ez a gond?!
2008. okt. 4. 21:24
Azt olvastam jópár helyen, és hallottam jópár neves pszichológustól, hogy a kis apró viták szurkálódások mögött mindig valami nagyobb baj van amit elfojt az illető. Próbáljatok erre közösen rájönni, hogy mi lehet a vita eredendő oka, ugyanis nem hiszem hogy komolyan a répa miatt haragudna rád!
2008. okt. 4. 21:18
Próbáltál már beszélni vele? Meg kéne kérdezni tőle, hogy mitől feszült, mitől agresszív. Mi bántja, mi a baj. Aztán ha nem megy, akkor el kell gondolkodni, hogy mi legyen a következő lépés...
2008. okt. 4. 21:17

Nincs mit tenni :(

Sajnos túl sokáig lakott Anyuci szárnyai alatt!

Brrrrrrr.... :(

2008. okt. 4. 21:15

Amikor megismerkedtünk, minden a legnagyobb rendben volt. Szerettük egymást, nem veszekedtünk.

Születtek gyermekeink. Azután sok minden megváltozott. Anyóséknál éltünk, akik természetesen sokkal okosabbak voltak mint én.

A férjem hagyta. Rájött, hogy sokkal több teher esik le a válláról, ha ők mindenben segítenek, így persze belelátnak az életünkbe.

Végre különköltöztünk. Vége a veszekedéseknek. Gondoltam én. De az én kedvesem kötekedik két tönkrement répán...minden apróságon ami nem úgy van, ahogy ő szeretné. A gyermekekkel és velem sokszor felemeli a hangját, üvölt és annyira igazságtalan. Diktálni akar. De én ellenállok, érveket hozok fel, mindez semmi. Mit tegyek???

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook