Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem agresszív lett fórum

A férjem agresszív lett (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
44. skorpió73 (válaszként erre: 42. - Mona!)
2008. okt. 5. 21:02
Nevetni fogsz, de elég egy elejtett mondat, vagy egy megromlott étel a hűtőben. Vagy éppen telefonál a gyerekek hangoskodnak...tulajdonképpen bármi, ami neki őfelségének nem tetszik.
43. skorpió73 (válaszként erre: 40. - Mona!)
2008. okt. 5. 21:01
Boldog lennék, ha kellenék, mint nő, mint társ(elfogadná a véleményem, tiszteletben tartana és elhinné, hogy nem vagyok ellene a "répa" ügyben sem). Vége lenne az örökös kötözködésnek...
42. Mona! (válaszként erre: 41. - Skorpió73)
2008. okt. 5. 20:55
és mi történik előtte, hogy a hullámvasútba ül?
41. skorpió73 (válaszként erre: 40. - Mona!)
2008. okt. 5. 20:54

Éppen ezzel zavar össze.

Kedves és megértő, átölel azután egyik pillanatról a másikra nekem támad, nem szép dolgokkal illet és dirigál. Felemeli a hangját és ....mindennek érzem magam, csak szeretett kedvesnek nem.

40. Mona! (válaszként erre: 37. - Skorpió73)
2008. okt. 5. 20:37

Értem.

De akkor miben szeretnéd ha kimutatná, hogy kellesz neki?


(ezért kérdeztem vissza, mert ha kezdeményez többször -most mindegy miben- azért az nem olyan rossz felállás)

39. Katinkaboszi (válaszként erre: 35. - Skorpió73)
2008. okt. 5. 20:35

Ez akkor rendben, de egy vita után kinek lenne kedve? Bár ilyet is ismerek, mindketten lekapják a másikat és utána nagy szerelemmel,mintha mi sem történt volna, bújnak ágyba. :) De ez a kisebbség.


Azon ne agyalj, hogy van-e valakije, mert megkeseríted magad.

Inkább azon gonolkodj, ha mégis felvállalod az egyedüllétet (gyerekeiddel), miként tudnád megvalósítani. Ez már eleve erőt adna a férjeddel szemben, hogy nem vagy kiszolgáltatva, mert így is meg tudnál élni :)

Ezek után egészen jól éreznéd magad és kevésbé lennél kiszolgáltatott. :)

38. skorpió73 (válaszként erre: 24. - Dac36f3dfa)
2008. okt. 5. 20:25

Szia Chris!

Azt hiszem megértjük egymást. Először az önbecsülésemet kell a helyére tennem. Az túl sok dirigálás leszívja az ember energiáját. Sokszor nem tudom mit tegyek.

Pedig vitába szállok, kiállok magamért, magunkért, de csak napokig, néha hetekig segít..

37. skorpió73 (válaszként erre: 36. - Mona!)
2008. okt. 5. 20:18

Kár volt ebbe belebonyolódnom. Miben akar?

Aki még szereti a másikat az minden probléma ellenére reménykedik, hogy jobbra fordulnak a dolgok. Jó érzés, ha nőnek érzi magát...és ha hozzábújnak (nemcsak szexről van szó). Nem arról van szó, hogy amikor a "kedves" férjem jónak látja akkor történnek a dolgok és ő dönt. Szó sincs róla...

36. Mona!
2008. okt. 5. 20:00

"Mostanában ha együtt vagyunk ő kezdeményez

Kell az is, hogy érezzem ő akar engem"


miben?

35. skorpió73 (válaszként erre: 17. - Katinkaboszi)
2008. okt. 5. 19:57

A sex nagyon jó együtt(szenvedélyes és figyelmes), csak ritkult az utóbbi időben. Gondolkoztam is azon, hogy esetleg van-e valakije, pláne, hogy sokat utazik, de nem derült ki semmi...

Mostanában ha együtt vagyunk ő kezdeményez. A viselkedése miatt nekem ez eszembe sem jut. Kell az is, hogy érezzem ő akar engem. "Gáz"?

Viták után persze ő sem közeledik.

34. Katinkaboszi (válaszként erre: 31. - Csehe)
2008. okt. 5. 17:16

Brrr, mit olvastál Te kedves Csehe, Ilyet írtam volna? Na de hol? Egy szóval nem mondtam, hogy hüle bunkózd le a párodat, vagy a férfiakat!


Ami a bunkóságot illeti, azt nem lehet eltitkolni az együttjárás ideje alatt, mert az kibukik, ha pedig nem, akkor nem is bunkó, csak teszi magát, így könnyebb.

Igen, mert viselkedni és a másikat tiszteletben tartani, ahhoz energia és figyelem kell. Ez viszont nem egyszerű, a bunkóság viszont az. Mert lehet úgy is válaszolni valamire, hogy a másiknak forog a gyomra, vagy pedig kicsit kedvesen mondani meg, ami nem tetszik, nos ezt több munkával jár, de megérné.

33. ec63a7fc29 (válaszként erre: 32. - Tafonta)
2008. okt. 5. 16:04

Köszönöm, ez most nekem is szólt.

Igazad van.

2008. okt. 5. 15:06

Sziasztok!

Skorpió, eseted nagyon hasonlít az egyik barátnőméhez, bár a durvaságot talán kihúzhatom a listáról de a többi itt is megvolt! A lány férjének fontosabb volt a szülei, meg a szinte lányaként szeretett sokkal fiatalabb oxigénhiányosan született visszamaradt húga, mint a felesége és a gyereke. Vendéglátósként meg az időbeosztása is szörnyű volt. A lány megpróbált mindent, sok év után még össze is házasodtak. Sajnos az ilyen férfiak szemellenzösek mind és ami az egyik fülükön be a másikon ki. A lány férje is tipikusan az az eset volt, aki tudat alatt az apja példáját követte, a "király" apa és a mindent elnéző és megbocsátó (vagy hülye?) anya mellett nőtt fel.

Van a férfiaknak egy másik fajtája is, akik felismerik apjuk hibáit és tudatosan megpróbálják elkerülni, hogy ugyanabban a cipőben járjanak. Na ez a jobbik fajta.

Lehet, hogy még szereted a férjedet, de hidd el, szerintem jobb ha véget vetsz egy ilyen házasságnak, ahol nem vagytok egyenrangú felek, nincs kölcsönös megbecsülés és szeretet.

A gyerekeknek is egészségesebb apa nélkül felnőni, mint egy rosszul működő házasságban.

Akármennyire fáj, változtass az életedem és a gyerekeid életén!

Szorítok neked!

31. csehe (válaszként erre: 23. - Katinkaboszi)
2008. okt. 5. 11:00

Nem egyszerű, valóban nem... És jó ismerősök vagyunk, a kihívások, és én. :D

Sok mindent próbáltam már, többbek közt ezt a kedveset is, ami egy ideig javít a helyzeten, aztán kattan valami, és kezdődik minden előlről. Bár hozzá teszem, a mi esetünk kicsit bonyolult, hosszú....

Eegyébként én nem hülye bunkóznám le egyből az ilyen férfiakat, biztosan van valami oka ennek a viselkedésnek, amire nagyon nehéz rájönni, és csak rikán a hülyebunkóság az ok...

30. ab4b6bc17d (válaszként erre: 8. - Skorpió73)
2008. okt. 5. 10:10

Szia! Az olvasottak tükrében szerintem a te párod lelki terrorban tart téged. Van erről már egy fórum, komolyan, érdemes beleolvasnod! Sajnos tipikus jellemvonásokat fogsz majd találni benne a férjed viselkedéséről :(( Nagyon sajnálom. Mondom ezt úgy, hogy én is átéltem, igaz, nem a férjem viselkedett így velem.

Ha érzel magadban elég erőt hozzá, gyere el a "mi" (Lelki terror - Newmoon indította)fórumunkba is, mert fő az összetartás!

29. arafat
2008. okt. 5. 09:11
Sziasztok! Egy pasi rettentő bunkó tud lenni,ha problémája van.Elmondani? az istennek sem még a végén gyengének nézik.Ha nem lehet megbeszélni vele a gondokat tényleg le kell lépni.Sok férfi az apai példát követi,beszélj vele az apjáról annak régi életéről,mit mesélt neki.Hogy viselkedett a nőkkel...stb.
2008. okt. 5. 09:06

Az én faterom is sokat dirigál itthon, és a tények ismerete nélkül hülyéz le minket, amire én mindíg vissza vágok valami érvel. Leginkább a szemére vetem, hogy "mit üvöltözöl, meg hülyézel mindenkit? Nem gondolsz bele, hogy megsérted a másikat? Meg csak égeted magad...stb" Ilyenkor azért úgy elhallgat és remélem a hallgatás mögött gondolkodás áll.

Kár a férjeddel vitatkozni, meg érveket felhozni. Inkább mond meg neki, hogy ez nem esik jól neked.

2008. okt. 5. 08:55
Minket is egy keresetből nevelt fel az Anyám.Annak ellenére,hogy zsiroskenyéren nőttünk fel,és nekem jóformán csak használt ruháim voltak mindig,én még mindig azt mondom,hogy boldog gyerekkorom volt. Ha maradsz belebetegszel te is, idegbetegek lesznek a gyerekek is,és görcsölnek,hogy meg merjenek-e szólalni ,esetleg kérdezni valamit.Tönkre mentek idegileg,egy hülye miatt.Nem lehet állandóan félelemben élni.
2008. okt. 5. 08:49

Sziasztok!

Bár mi még nagyon fiatal házasok vagyunk de egy évvel a lányunk születése után a férjem nagyon megváltozott már nem volt jo a mit föztem örökké belekötött mindig talált hibát meg untam és azota föz magának mivel a szüleimnél lakunk a pénzel is mindig gond van no meg azzal hogy anyu sokszor eltitkol dolgokat és mikor kiderül jön az örökké tarto civodás ,már nagyon sokszor felvettetem hogy költözünk kölön de a párom mindig csak az anyosom hoz akar menni de én ott nem birnék lakni kosz macskák fuj akkor maradunk ahol vagyunk. Tavaj elöléptették azóta nagyon sok ideg lement a titkárnö miatt az hogy soha nem volt itthon a munkahely is egyre rosszabb lett beteg lettem 3 honapig itthon voltam ö folyton azt vágta a fejemhez hogy nem is vagyok beteg csak lopni akarom a napom itthon. sajnos nem rég megtudtam hogy azt mondta a munkahelyén hogy inkább dolgozni megy mint hogy itthon legyen. Ennek az egész herce hurcának a lányunk az elszenvedöje . Már probáltam hogy beszélgetni vele de falra hányt borso.

25. borbelya (válaszként erre: 11. - Skorpió73)
2008. okt. 5. 08:01
Dehogy vagy naiv!!!! Egyszerűen mindent megteszel azért, hogy rendbejöjjön. Nem próbáltok meg esetleg egy szakemberhez fordulni, aki felszínre hozhatná az eredendő problémát? Vagy reménytelennek érzed ezt a lehetőséget? Ugyanis szerintem sokat segíthetne a helyzeten.
24. dac36f3dfa (válaszként erre: 1. - Skorpió73)
2008. okt. 5. 02:08
Szia Skorpio!Nagyon jol ismerem a 2 répa,vagy éppen a fél doboz tönkrement májkrém miatti megalázó vitákat.Hogy kedves őfelsége nem azért dolgozik mint a güzü,hogy kaját dobáljunk ki,és különben is csak akkor add oda a gyereknek,ha az EGÉSZET megeszi.De ezek a hétköznapi játszmák nem merülnek ki ennyiben,előbb utóbb az ilyen agresszor férj mellett elhisszük hogy semmire valok vagyunk,nem tudunk egy fogáravalo kaját normálisan megfőzni,vagy pont akkor amikor hazaér,maszatos lett a fürdőszobatükör,vagy .....ezer dolgot is fel tudnék sorolni,hogy mi mindenbe tud belekötni,és szerintem a féltékenység vezérli őt is.Hiába magyarázkodik az ember hogy fölösleges féltékenynek lennie,mert csak ő és a gyerekek számitanak,falra hányt borsó.Én két évet bírtam így ki,aztán minden porcikámmal megutáltam őt.Hiába mondogattam neki,hogy a melohelyen legyen főnök,ne itthon,mert már mindenki tart és fél tőle.... .És eljutottam odáig,hogy minden pénteken görcsben voltam,mert jött haza,ill.minden hétfőn kaptam csak levegőt,amikor elment ki dolgozni.Ez nagyon rossz ám a gyerekeknek is.Egyszer elhagytam őt,anyuhoz költöztünk,könyörgött,megigért mindent,nem telt bele 3 honap,ugyanott tartottunk mint azelőtt.Ezeket a sorokat az nem is értheti meg aki még nem élt dühöngő őrült mellett,és hogy mennyire megalázó hogy a 21.században komoly értelmiségi nőt igy semmibe vegyenek.Én tettem ellene.Mindenkinek magának kell meghoznia a döntést,hogy mi az a pont ,amikor már betelik az a bizonyos hócipő,amikor éjszakákat sir az ember fölöslegesen egy olyan férfi miatt,aki nem érdemli meg hogy szerető családja legyen akkor sokat gondolkozunk mi nők,hogy kell e ez nekünk?Biztosan csak az ő oldalán tudhatod magad anyagi és érzelmi biztonságban?Reggel korán megyek dolg.,igy lassan befejezem,ha meg akarod menteni a házasságodat,először a saját énképedet tedd rendbe.Segit Csernus doki könyve,A NŐ.Tudom hogy ezzel a pár sorral nem sokat segitettem,de lehet hogy egy fél lépéssel előbbrevitt a megoldáshoz.Kitartást kivánok neked,és erőt az alapos megfontolt döntésedhez.
23. Katinkaboszi (válaszként erre: 22. - Csehe)
2008. okt. 5. 00:19

Hááát, nem mondom, nem egyszerű, de ha az lenne, mi lenne benne a kihívás?


Próbálkoztál már a "nagyon kedves feleség" szerepével? Rövid ideig ráhagysz mindent, majd egy idő után nem veszed figyelembe amit mond? És amikor rád szól, - jaj nem figyeltem életem - felkiáltással, borzalmas kedves vagy vele? Össze lehet zavrni ilyennel őket, és máris megnyílik a szájuk.

Vagy a vacsoránál, esetleg a hétvégi ebédnél megkérdeznéd, hogy mi újság, mi van odabent a munkahelyeden, és ezt minden alkalommal megtennéd.

Egy idő után felengedne benne az, amitől nem engedi kijönni a problémáit.

22. csehe (válaszként erre: 20. - Katinkaboszi)
2008. okt. 5. 00:10
Nálunk nics vagy, nincs másik lehetőség, már többször próbáltam, de ez a válasz...
2008. okt. 5. 00:09
Hát szerintem nem biztos, hogy ez kifejezetten ellenetek irányul. Tényleg beszélni kéne róla, hogy milyen problémái vannak a férjednek. Mindenesetre ne hagyd, hogy durva legyen veled vagy a gyerekekkel, annál még a különélés is jobb.
20. Katinkaboszi (válaszként erre: 19. - Csehe)
2008. okt. 5. 00:05

vagy az is lehet, hogy kibuggyanna belőle és csak mondaná, mondaná, mert eddig is ezt tette volna, csak az a bolond gátlás, amit sajnos mi anyák beléjük nevelünk, az nem engedi.

Mert bevallom őszíntén, én is elneveltem a fiamat, amikor sírni akart, jó már nagyocska korában, nem engedtem, egy fiú ne sírjon! És ezzel olyan hibát vétettem, amit mai napig is bánok.

Szóval ilyenekkel lehet egy embert félrenevelni, és csak egy kedves társ tudja belőle kinevelni, kitörölni az esetleges rosssz beidegződéseket.


Próbálkozz, én azt mondom.

19. csehe (válaszként erre: 18. - Katinkaboszi)
2008. okt. 4. 23:56
Kicsit hasonló helyzetben vagyok, de nem tudtam még rájönni, hogy mi is az igazi probléma, de szimplán rákérdezni felesleges dolog volt, hisz mi lenne? Semmi...
18. Katinkaboszi (válaszként erre: 16. - Csehe)
2008. okt. 4. 23:50

Nehezen, nagggyon nehezen.


Kolléganőm egyik nap hazament, és a férjét a kocsijukban találta, már nem élt.

Nem volt képes elmondani, hogy mennyire rosszul van, még orvoshoz sem ment, gyógyszert sem szedett, pedig régen kellett volna. Ezt is a körzeti orvostól ekkor tudta meg az asszony.

Szóval azt hiszi sok férfi, hogy attól lesz férfias és attól néz fel rá a nő, ha hibátlannak láttatja magát.

Pedig ez mennyire nem igaz! Etz simán egy hüle beidegződés, évszázadok óta bennük.

És néha ezért veszekednek, vitatkoznak, mert félenk, hogy kitudódik valami, amitől azt gondolják, majd a társuk lenézi, vagy valami hasonló.

pedig néha mennyivel emberibbek lennének!

És némelyik nem menekülne a munkanélkülisége után az alkoholhoz. Istenem, de sok mindenről lehetne még beszélni, olyan sok zaklatott élet van.

2008. okt. 4. 23:44

Lehet nem kellene, de amiatt, hogy talán mások is értsenek, vagy tanuljanak belőle, írok ide egy kérdést, kedves Skorpió.


A sex körül minden rendben?


Vagyis a szomszédomban lakó házaspár minden egyes nap veszekedett, vitatkoztak, mert mint bevallották nekünk, bizony a sexben nem egyeznek.

Nem részletezném, de ez bizony lehet sok vita forrása a férfi részéről.


Én azért, lehet mert kíváncsi vagyok, de elmennék a párommal egy ilyen kétnapos "túrára", már azért is, mert jó lenne vele lenni, no meg látnám mi az, amitől esetleg itt lehet ideges. Nem beszéli jól a nyelvet? Bár akkor nem küldenék ki, vagy nehezen hozza össze a dolgokat, szóval itt is lehet a bibi.


Mi van, ha simán féltékeny Rád, mert azt hiszi, most hogy egyedül vagytok, kihasználod a távollétét?

16. csehe (válaszként erre: 14. - Erikpipi)
2008. okt. 4. 23:18
Engem az is érdekelne, hogy hogyan lehet kiszedni a férfiből ilyenkor, hogy mi is a nagy baj...
15. Roni24 (válaszként erre: 12. - Skorpió73)
2008. okt. 4. 23:15
Szió, írtam neked privit!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook