Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfiak tényleg képesek minden érzelemtől mentesen félrelépni? fórum

A férfiak tényleg képesek minden érzelemtől mentesen félrelépni? (beszélgetős fórum)


26. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 4. 22:29
Ez a magyarázat téged megnyugtatott és minden rendben van ?
25. oneman (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 4. 15:31

Érzelem nélkül nem képesek szerintem, mert például amikor elélveznek ott van rögtön a kéjérzés. Arra viszont képesek, hogy ne akarjanak semmi többet egy nőtől mint időnként szexelni, esetleg közben barátkozni. Például úgy ahogy két barátnő teszi egymással, csak ők szex nélkül.

Nem biztos hogy megéri, sok függ attól hogy milyen a nő. Ha utána jól megszívatja az embert akkor nyilván nem éri meg, ha egy kedves, jó barátnőt talál valaki akiben nem csalódik, akkor megérheti. Csak rendkívül nehéz eldönteni előre, hogy kivel van az embernek dolga, illetve mit fog csinálni később az illető hölgy.

24. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 4. 10:37

Neked viszont a férjed, régebb óta ismered, ha szeretnéd megtartani, akkor sztem előnyben vagy.

Sztem kamuzik, ha korábban nem csinált ilyet, ha máskor is előfordult/ ilyen típus, akkor lehet, hogy tényleg csak a "vadászösztön" hajtotta.


Akárhogy is döntesz majd, kitartást!

23. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 4. 10:07
Miért csak a férfiak? Nők nem?
22. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Libikóka)
2021. nov. 4. 09:46
Szerintem is. Lehet, hogy az alany nem vált ki komoly érzelmeket a férfiből. Viszont másfajta érzelmek mégiscsak odahajtották. Az izgalom, a vadászat, hogy még képes hódítani, hogy még férfinak érezheti magát.
2021. nov. 4. 09:19

Sokan képesek rá.


Sajnálom, ami veled történt.

20. 9370250d08 (válaszként erre: 18. - 9370250d08)
2021. nov. 4. 08:28

Szóval a kérdésre válaszolva: nem.


Sztem a nők sem, csak a szexualisan kevesbe aktivak szeretik nem eszrevenni, hogy a szexen kivul; se oleles; se puszi, sem intim beszelgetesek nincsenek mar...

19. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 4. 08:28
Lehet hogy maga a szex nem jelentett többet mint veled (direkt nem írtam "semmit"),,,viszont a vadászat izgalma,,,,
18. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 4. 08:16

Az emberek ereznek.


Az erzelmek eletunk szerves reszei; ezekkel egyutt elunk es mukodunk.

Tud odaig fajulni az intimitas utani sovargas a kapcsolatban; hogy a vagyakozo fel kivul keresi azt, akar szex formajaban (is).

2021. nov. 4. 08:01
Én sem értem miért a férfiakra lett ez kihegyezve. A nők kb ugyanúgy. Az egyéjszakás dugásokhoz nők is kellenek ugye. Ott biztos nincsenek érzelmek.
2021. nov. 4. 06:18
Természetesen,még a nők is.
2021. nov. 3. 23:24
Hagyjuk már a ki csal meg kit.Ne ostoruzzuk a pasikat és ne sajnàljuk a nöket.Okkal történnek álltalában a dolgok.Nem csa egy f.sz kell hozzá,p.na is.Akkor most ki az áldozat..
14. vigyefene (válaszként erre: 13. - BeauIieu)
2021. nov. 3. 23:16
Ha elszabtuk hát elszabtuk, mostmár aztán szabhatjuk.
13. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 23:14
En siman felfrebaszo.
12. vigyefene (válaszként erre: 11. - VendrinerPiroska)
2021. nov. 3. 23:09
Nem mindenki fejezi ki ilyen csúnyán, van a úgy mondja hogy "enni kell b@**ni pedig muszáj".
2021. nov. 3. 22:58
Igen, tudnak így működni. Van egy mondás: Fsz feláll, ész megáll. Sajnos, van akire ez áll. Persze, a nők sem csak szerelemből fekszenek le férfiakkal.
10. 37e1ff8723 (válaszként erre: 9. - Bichi)
2021. nov. 3. 22:54
Egyetértek.
9. Bichi (válaszként erre: 4. - Nancy Ann)
2021. nov. 3. 22:50
Pont ezt akartam írni, hogy az egyszeri numerákat nem szokták hónapokig fűzni, keresnek olyat, akit megkapnak rögtön
8. jakabjanka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 22:30
Sosem értettem, ettől miért lenne kevésbé szemét dolog megcsalni a társadat...Engem nem érdekelne, mit érzett, vagy mit nem, ez nem érzéseken, hanem döntéseken meg erkölcsön múlik.
2021. nov. 3. 22:19

Ha azt írjuk le ,hogy férfiak akkor általánositunk,sőt...de attól óva intenék mindenkit.



Bizonyos tipusu férfiak igen.Igen,manapság mentségnek számit a : nem éreztem iránta semmit,csak szex volt.

Vagy az is elhangzik csak egy alkalomra szólt...stb.stb.


Gondolom megoszlanak a vlemények,de ha velem törtnne ilyen azonnal szakitanék.

2021. nov. 3. 21:59

Azért az költői túlzás,hogy minden egyes férfi érzelemmentesen,pusztán a fizikai ürítés miatt megy félre.Persze,egy pl. egy céges buliban megragadni a lehetőséget és meghúzni a jóseggű asszisztens csajt nem egy érzelmes kategória-de nem minden szeretői viszony érzelemmentes.

És,a tévhittel ellentéttel nem feltétlen tárgyalják ki a szeretők a feleséget meg a házasságot-nem minden szeretői státusban lévő nő akarja kikényszeríteni a másikból,hogy sz.r a házassága,és nem minden szerető akar a feleség helyébe lépni.Kissé árnyaltabbak ezek a dolgok.

2021. nov. 3. 21:54
Igen, a szerető pasi házassága mindig rossz. Feleség nem adja meg a vágyait, és el fog válni, amint nagyok lesznek a gyerekek.
2021. nov. 3. 21:52

Ha hónapokon keresztül fűzte,akkor egy numera után nem fog leállni,vagy eddig sem egy alakalommal volt szex köztük.

Szerintem képesek minden érzelem nélkül félrelépni,de több hónapnyi energiát fordítanak egy nő meghódítására,az azért nem a nulla érzelmi töltetű kategória.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 21:46

Sosem jelent semmit.

A fűzött csaj meg nagy eséllyel úgy tudja, hogy ti mindjárt váltok. Fagyos otthon a hangulat, szex nincs, és amúgy is elviselhetetlen hárpia vagy.

2. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 21:32
A férfiak, és a nők is tudnak.
2021. nov. 3. 21:24

A férjem hónapokon keresztül fűzött egy csajt akivel aztán meg is csalt. Lebukott, hajtogatta, hogy nem érzett iránta semmit, csak szex.

De több embertől is hallottam már, hogy a hűtlen fél ehhez hasonló dolgokkal védekezett.

"Nem jelentett semmit", stb..


A férfiak tudnak így is működni? Csak szex miatt megéri ekkora kockázat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook