Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfiak is úgy vélekednek, ha meglátnak egy nőt, akin miniruha/dekoltáltabb felső van, mint a nők? Vagy bennük mi játszódik le? fórum

A férfiak is úgy vélekednek, ha meglátnak egy nőt, akin miniruha/dekoltáltabb felső van, mint a nők? Vagy bennük mi játszódik le? (beszélgetős fórum)


30. Bichi (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 3. 10:20
Ez érdekes hozzáállás, én is öltözöm ha olyan a hangulatom kihívóbban, de mindig a magam kedvéért, és nem nézegetem, hogy mit szólnak a férfiak. Mondjuk egy sima farmer-pólót is lehet úgy viselnim hogy minden pasi megnézze az embert...
29. tien (válaszként erre: 28. - Channa*)
2021. jún. 3. 10:02

Ezek a szoknyák ,csak fotózáshoz.

El nem tudom képzelni ,hogy lehet járni ,ülni benne.🤔


Nálam a leggins tiltó listán ,otthon is.

Nagyon hülyén nézek ki benne.A vékony testalkaton sem mutat jól.

A térd feletti szoknya ,ami kicsit bővebb (libbenős😁), még jól is áll nekem.A többi felejtős.


Tetszenek a szuper nőies ruhák az ötvenes évek stílusában ,vagy a francia vidéki stílus.Ezekben viszonylag elfogadható vagyok.


Még egy szösszenet:amikor érződik az ,,izzadságszag,,egy összeállításon.Ha érthető ..

28. Channa* (válaszként erre: 27. - Tien)
2021. jún. 3. 09:46

"Leggins rövid pólóval és társai.."


Ezeket ne is említsük!


Még sportoláshoz se! Leggings csak is hosszabb pólóval és sosem utcai viseletre;)


Ezek szerintem nagyon közönségesek:

[link]


[link]


Itt nem számít, hogy jó alakja van valakinek...

27. tien (válaszként erre: 25. - Channa*)
2021. jún. 3. 09:33

Sokszor feltettem magamnak a kérdést,hogy ezt most miért?


Leggins rövid pólóval és társai..

Szerintem ezt nem lehet tanulni(stílust)


Valaki egy farmer ,póló kombóban is nagyszerűen néz ki ,mert tudja viselni.

2021. jún. 3. 09:18
Nem értem a kérdést
25. Channa* (válaszként erre: 24. - NomNom)
2021. jún. 3. 09:17

És nem csak a hossza a lényeg, hanem a bősége is.

Nekem azok a szoknyák, amik ráfeszülnek az emberre, közönséges. Egy szoknya ne legyen annyira feszes, hogy mozdulni se lehessen benne, hanem legyen egy picit bővebb a csípőnél (1-2 cm), hogy ne csússzon fel, ahogy írod te is és még kényelmes is legyen.

24. NomNom (válaszként erre: 23. - Tien)
2021. jún. 3. 09:10
Vagy ha hízik kicsit az ember és pár centivel rövidebb lesz a szoknya ami előtte jó volt és azért húzgálja...😬
23. tien (válaszként erre: 22. - Borian)
2021. jún. 3. 09:07

Nekem azt tanították,hogy szoknya próbánál üljünk le benne ,kiderül hogy mennyire jó a hossz.


Nincs annál szánalmasan ,mikor menet közben huzigálják a szoknyát ,mert felcsúszik.Vagy nem tud benne ülni ,mert szinte látszik a fehérnemű.


A dekoltált felsővel sincs gond ,itt is vékony a vonal ,hogy még sejtelmesen szexi ,vagy közönséges.


Az alkat sem elhanyagolható ,én filigrán alkatú vagyok.Ezért rajtam furán néz ki egy ilyen viselet.

22. Borian (válaszként erre: 20. - Tien)
2021. jún. 3. 05:56
én is ezt vallom, vagy ezt, vagy azt, mindent nem pakolunk ki, ez nem piac :-)
21. Borian (válaszként erre: 10. - Liliom10)
2021. jún. 3. 05:53
köszi, én is megnéztem. :-) Én egyetemista "bölcsészlány" korszakomban hordtam ilyet, de akkor még mokaszinnak hívták, nem?
20. tien
2021. jún. 2. 08:24

Hiába vennék fel mini szoknyát ,ha csak feszengek benne.

Alapból nem vagyok ,,dög,,.

Francia stílusú ,vintage cuccok jöhetnek.


Ezeket a viseleteket lehet stílusosan is hordani .

Dekoltált felső ,hosszabb szoknyában.

Mini szoknya ,zártabb felsővel.

Vagy_vagy..

Szerintem.

2021. jún. 1. 22:23
Nem tudom, mennyire játszik szerepet az, hogy a legtöbb nő nyáron is nadrágot visel.
18. Nikice
2021. jún. 1. 22:16

Ellentmondást tapasztalok a férfiakban, mert a kommunikáció: ribis, de a tett: azért nézni még nem bűn.. különben honnan is látná szegény pára, hogy ribis :)


Szerintem a kor sem mindegy, illetve hogy a viselője hogy érzi magát benne. A magam részéről bizonyos ruhák talán jobban állnak ma, mint 4 éve, de elértem azt a kort, hogy cikinek érezném már. Mindegy, hogy áll, valahogy az az üzenete, "na még egyszer utoljára bedobom magam"

Innentől kezdve nekem nem szabad felvennem, mert ezt sugallom... ha a fórumnyitónak jó közérzete volt benne, akkor lelke rajta.

Ellenben a piros rúzsom használata ma hitelesebb, mint pár éve.


Kompenzál, hogy a kisugárzásom már más, mint 4 éve, és jobban esik az udvarias bók, mint a nyálcsorgatás.


A párommal megbeszéljük, ha valaki csinos, sokszor én jelzem neki, ha érdemes megnézni valakit. A stílus, a kisugárzás, és ahogyan viselkedünk egy ruhában: ez kombó adja meg, hogy milyen vélemény születik rólunk.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Dfc04c70e4)
2021. jún. 1. 21:43

Nem azért vettem föl, hogy lássam, hogy más férfiak mit gondolnak, hanem azért, mert az idén nem volt még rajtam ruha/szoknya, és úgy éreztem, hogy itt az ideje.

Nem direkt sasoltam, hogy a férfiak mit csinálnak, de eléggé látványosan csinálták.

16. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 1. 21:12
Hát nem tudom merre élsz, jársz-kelsz, de felénk is igencsak megnéztek volna a lenge ruhákban. Errefelé a napokban 20 fok se volt és általában esett.
15. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 1. 20:51

Tegnap nyitotta ezt a témát egy szintén anonim felhasználó: "Ti hogy álltok a dekoltált ruhákhoz? Viselnétek dekoltált ruhát mondjuk, ha elmennétek a párotokkal? Vagy csak barátnőkkel vacsizni?"

Nem tudom, ez ihletett meg egy hasonló nyitására, ahol a téma a dekoltázs?

A másik anonim eltűnt, mint szamár a ködben. Mondjuk ritka kivétellel ugyanezt tapasztalom az anonimokkal. Nyitnak egy témát, aztán ideig-óráig a fórumozók tartják életben.


Önmagában az, hogy valaki jó időben lenge ruhát hord, ez egyáltalán nem ribis. Ettől nem könnyűvérű senki, aki ilyet visel. Aki csinos, nyugodtan viseljen lenge, dekoltált ruhát. Testképzavaros nőknek tilos!

Teljesen más az ábra abban az esetben, amiről te beszélsz. A direkt provokatív kategória, az más. Aki azt sasolja, hogy milyen hatást vált ki a férfiakból a miniszoknyája, meg a libbenő ruhája, a dekoltált felsőrész, az már magamutogatás. És igen, az ilyenekről gondolják azt a férfiak, hogy "meg hát!"


Egyébként én is kíváncsi lennék egy férfi véleményére.

14. Channa* (válaszként erre: 10. - Liliom10)
2021. jún. 1. 20:16
Ajaj, nyanya cipők....
13. Channa* (válaszként erre: 9. - Channa*)
2021. jún. 1. 20:14
Mármint NEM TH!
12. liliom10 (válaszként erre: 11. - Bless the child)
2021. jún. 1. 20:08
Nem is egészségesek. Kell egy kis sarok, kb. 3-5 cm.
11. Bless the child (válaszként erre: 10. - Liliom10)
2021. jún. 1. 19:59
Ezek bűn rondák. Ilyenek voltak megboldogult lanykorimban is, csak akkor még papucs cipőnek hívták. Akkor se kellett volna
2021. jún. 1. 19:54

loafer cipő = lapos talpú, papucscipő

Le vagyunk maradva. :) Most néztem meg...


Gondolom, nem ezt bámulták a férfiak. :)

9. Channa* (válaszként erre: 8. - Borian)
2021. jún. 1. 19:04

Fogalmam sincs.

Az biztos, hogy Tommy Hilfiger...

8. Borian (válaszként erre: 5. - Channa*)
2021. jún. 1. 19:03
ez milyen cipő?
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 1. 18:56
Én néha azt gondolom a lenge ruházatról, hogy 'édesjóistenem, nincs ennek anyja, barátnője, kollégája, aki szólna neki, hogy mennyire nem illik a hájas hasára combjára, fenekére ez a ruha? Mert több ilyennel találkozom, mint csinossal, akin valóban jól is áll.
2021. jún. 1. 18:17

Ezek még nem tartoznak a kihívó kategóriába. Csinos voltál és megnéztek. Természetes jelenség.

Akkor kínos ha olyan helyre veszed fel a kivágott, mini ruhákat ahová nem illik. Pl: Templom, állásinterjú.

Minden öltözetnek meg van a maga helye. Dolgozni nem fürdőruhában járunk és a strandon sem fekszünk ki kabátban.

Az utolsó fesztiválomon egy elég sokat láttató, nagy lyukú horgolt felsőt viseltem melltartó nélkül. Jól éreztem benne magam ott és akkor. Egy olyan laza helyen, laza közegben nem voltam vele provokatív.🙏

2021. jún. 1. 17:31

"és loafer cipővel"


Nincs TH?


:DDDDD

2021. jún. 1. 16:43
A témakiíró bevezető mondatai mindent elárultak avagy választ adnak az önmaga feladott kérdésre.
3. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 1. 16:27

Szerintem az vagy, amit magadból mutatsz. Nyilván meg van az oka, hogy ilyen ruhát veszel fel, gondolom nem életed társát keresed éppen.

De amúgy szerintem ezzel nincs semmi, minden nőnek vannak időszakai, hogy vágyik egy kis figyelemre. Mondjuk számomra a célcsoport nagyon nem mindegy...

Bár azért, ha fel akarod hívni magadra figyelmed, nem feltétlen kell, hogy felfele libbenjen a szoknya. :)

De igen, pontosan erre gondolnak, megd.gom és elfelejtem.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 1. 16:24

Engem a minap pulcsiba és farmerben is annyira megbámult egy pasas, azt hittem ki esik a kamionból.

Csak a férjem gondolatait tudom tolmácsolni.

Igen, ő könnyűvérűnek és hasonlónak titulálja..

2021. jún. 1. 16:16

Előkerültek a lengébb ruhák, felsők, amik többet mutatnak. Én személy szerint az utóbbi időben nem igazán foglalkozom azzal, hogy más nők mit hordanak, mert picit én is provokatívabban öltözködöm. Ma pl egy fehér miniszoknya volt rajtam, fekete inggel és loafer cipővel, és azt vettem észre, hogy a férfiak az autóból megbámultak, vagy akik mellett elmentem megnéztek. Ugyanez volt a helyzet hétvégén is, egy fehér lenge ruha volt rajtam, ami nyílván, ahogy jártam felfele libbent; ugyanez volt a reakció, vagy előtte lévő napokban felvettem egy V kivágású laza ruhát, ami egyértelműen mell részre vonzotta a figyelmet.

A férfiak is arra gondolnak ilyenkor, hogy huh ez egy r.bi, könnyűvérű, vagy ők másképp viszonyulnak ehhez. Tudom, hogy kevés férfi jár erre a fórumra, de mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook