Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A fenék feletti rész, ahová az oltást adják, nagyon fáj, van hogy belenyilall, volt már valakinek ilyen? fórum

A fenék feletti rész, ahová az oltást adják, nagyon fáj, van hogy belenyilall, volt már valakinek ilyen? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 20. 19:45
Volt tályog ott az oltás után, rendszeressen jártam a sebészetre, de lassan felszívodótt, nem kellett műteni. Már csak a fájdalom van meg :(
6. próbaszerecsen (válaszként erre: 4. - Aa3d5f1f07)
2013. jún. 20. 18:06

a tetanusz-oltás helye nagyon tud fájni! Inkább a 4 hónap az, amit sokallok.

Tapogasd meg, nincs-e ott dudor, mert erős fájdalom és dudor akár tályog miatt is lehet.

5. arrival (válaszként erre: 4. - Aa3d5f1f07)
2013. jún. 20. 17:59
Fajhat, ha ideget sertett. Viszont az biztos, hogy elmulik!
2013. jún. 20. 17:47
és 4 hóna útán is fájhat? tetanusz szúri volt.
3. arrival (válaszként erre: 1. - Aa3d5f1f07)
2013. jún. 20. 17:42

Noverkent mondom:

Normalis, fajhat. A beadaskor azert, mert nem jo a technika, vagy ideget talal el (ez kivedhetetlen).


Beadas utan szinten fajhat,mert roszul adtak be. Viszont vannak olyan injekciok, amik suruk, beadas utan az izomban egy csomoban marad, es utana oszlik el, szakaszosan. Ez miatt szinten fajhat.

2013. jún. 20. 17:38

ha jól adják be, nem fáj. többször adtam már be muszkosan injekciót, de senki nem panaszkodott még a technikámra, pedig nem vagyok hivatásos ápoló, csak volt alapápolási gyakorlatom és ott tanultam ilyeneket.


volt olyan, hogy a 20 éve a pályán lévő ápoló úgy adta be, hogy tenyérnyi nagyságú véraláfutás lett a szúrás helyén.

2013. jún. 20. 17:34
A fenék feletti rész, ahová az oltást adják, nagyon fáj, van hogy belenyílal, volt már valakinek ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook