Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A felvételi visszaigazolás megkapták azok akik papíron adták be a jelentkezésüket felsőoktatási intézménybe? fórum

A felvételi visszaigazolás megkapták azok akik papíron adták be a jelentkezésüket felsőoktatási intézménybe? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 14. 14:34

Nekem még mindig nem:(.Egyfolytában hívogatom őket és folyton azt mondják legyek türelemmel nem tudják h postára került e már a levelem:(.Vajon 22-ére megkapom én is a levelemet?:D

Am sztetek megint a tavalyihoz hasonlóan ugranak a ponthatárok???

Hallottam egy olyat ami lehet butaság de h akit az első helyre nem vesznek fel az bukja az összeset.Sztem hülyeség de elkezdte fúrni az oldalam.Akk most az első szakra van a legnagyobb esélyem?És a többire kevesebb?És aki mjuk az én második szakomat jelölte elsőnek annak több esélye van mint nekem?:S

8. 1929f865b9 (válaszként erre: 7. - Zsuccy)
2010. jún. 28. 19:34
Szia! Nekem is csak csütörtökön érkezett meg a levél. Ne izgulj, pár nap és hozzád is viszi a postás.
2010. jún. 28. 12:10

Sziasztok!


Nekem még mindig nem jött a regisztrációs levél:(

Hívtam őket és azt mondták folyamatosan postázzák.Ráadásul a hátrányos helyzetemet is elutasították.(pedig gyermekvédelmis vagyok)Hihetetlen minden csak a pénzről szól itt is...

6. ancsi54 (válaszként erre: 4. - 1929f865b9)
2010. jún. 1. 18:32
Az Oktatási Hivatal címér irtunk és egy hét, után jött a gyerek e-mail cimére, hogy jelentkezzen be, a felvi-re. Várjuk a csekket, mert reméljük, hogy a csatolt papírok alapján csak fele eljárási díjat kell fizetnünk, mert húzós lenne ha a 9.000 kellene fizetni, mert ő felsőfokura jelentkezett csak.
5. szanád (válaszként erre: 2. - 1929f865b9)
2010. jún. 1. 11:34

SzIA

NEKünk a múltkor azt írták , hogy lehet hogy csak június közepén kapjuk meg .de szerencsére már jött.

De azt ne felejsd el hogy a középiskolai 12.-es bizi feladás határideje június 2.

4. 1929f865b9 (válaszként erre: 3. - Ancsi54)
2010. jún. 1. 11:16

Én neten keresztük jelentkeztem. Ott már hitelesítve lettek az adataim, de a csekk és a visszaigazoló nem jött meg.


Milyen címre írtál nekik?

2010. jún. 1. 11:04
A nagy fiamnak se jött még meg a reg. levél, és írtunk nekik, levelet, mi papír alapon adtuk be. Javasolták e-mailbe, hogy jelentkezzen be a felvi oldalra.Ezt megtettük vasárnap,de akkor még nem volt felvéve az adata.Írták,hogy pár nap múlva nézzünk be. Tegnap már fel volt dolgozva. Csekket is várunk mert ő hátr. helyzetű és fél eljár. díjat kell fizetni, ha hozzájárulnak. Julius8-ig lehet sorrendet módosítani, és iratokat pótlólag küldeni. Az énfelvim címszó alatt erre van lehetőség. Reg. a felvin feltétlen.Mostmár mi is megnyugodtunk, hogy legalább megkapták és feldolgozták a jelentk.lapját.
2010. jún. 1. 10:34
Sziasztok! Nekem még mindig nem jött meg postán a visszaigazolás! Kezdek izgulni miatta!
2010. máj. 21. 13:07
Én már tudtam módosítani a sorrendet a felvin. Remélem nekem is megjön a levél hamarosan!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook