Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A felszúrt fülből 3 hét után folyhat váladék? Aki tud, segítsen válaszával, köszönöm fórum

A felszúrt fülből 3 hét után folyhat váladék? Aki tud, segítsen válaszával, köszönöm (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 24. 19:06
Igaz, a kisiamnak már régen szúrták fel, 16 hónapos volt, de mi még kb 1 hónapon keresztük kb 4 naponta jártunk a fülészetetre és minden alkalommal felszúrták egy pici tűvel, hogy a váladék továbbra is ki tudjon ürülni , mert a szúrás nagyon hamar begyógyult. Nagyon jó doktort fogtunk ki, a fiamnak azóta se fájt a füle, most 13. éves.
4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - B5c208b189)
2011. febr. 24. 18:58
tubusról nem esett szó a fülészeten? sokszor megoldja az ilyen jellegű gondokat
3. zebracsikó (válaszként erre: 1. - B5c208b189)
2011. febr. 24. 18:48

szerintem simán

ha nem ürült ki, illetve továbbra is gennyesedik, akkor nyilván utat tör magának a folyás

2011. febr. 24. 17:12

Szia!


Az én kislányomnak anno 6 hónaposan kellett felszúrni az egyik fülét, én semmiféle váladékozást nem tapasztaltam.


Viszont az a füle azóta is érzékenyebb, pl. az utolsó betegségénél a füle alatt lett egy tojásnyi kemény dudor (csak azon az oldalon), ill. gyorsabban és jobban zsírosodik neki, én ezt figyeltem meg.


Viki

2011. febr. 24. 16:58
A felszúrt fülből 3 hét után folyhat váladék?aki tud segítsen válaszával. köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook