Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A felfázástól lehet? Ma van a ciklusom 20. napja, de úgy néz ki, hogy meg fog jönni. Ez gond? fórum

A felfázástól lehet? Ma van a ciklusom 20. napja, de úgy néz ki, hogy meg fog jönni. Ez gond? (tudásbázis kérdés)


7. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Kriszti1212)
2012. jún. 5. 11:50

Nem feltétlenül felfázás. Lehet rendellenes peteérés, vagy progeszteronhiány az oka.

Sajnos most én is így vagyok. A 25. napon elkezdtem barnázni. Most vagyok a 31. napon és még mindig tart.

6. Kriszti1212 (válaszként erre: 4. - Mkriszti81)
2012. jún. 5. 11:50
sajnos 3héten belül egymás után 2szer voltam felfázva. ezt konkrétan megismerem, mert véres volt a vizelet is, csípett, szúrt, fájt. babára szinte semmi esély. meg hát 10-én lesz 5hónapos a második kisfiam és nem is tervezünk több babát.
5. Kriszti1212 (válaszként erre: 3. - Mkriszti81)
2012. jún. 5. 11:48
azt jelenti, hogy reggel láttam a fehérneműmön egy nagy barna pacát. később a papíron is volt. Mostanra meg ez a barna folyás világosodik (pirosabb).
2012. jún. 5. 11:48

nem tudom, mennyi esély van babára, de ha csak olyan "mindjárt megjön" érzésed van, netán szúrkál/belenyilall az alhasad, akkor a 20. nap környékén éppen a beágyazódás esedékes, tehát ezt is érezheted


Ha felfáztál, az elég egyértelmű jelekkel jár, nézz utána a neten. Akkor nagyon fáj minden pisilés, és gyakori is, és szaga is van + sötétebb a vizelet.


Jobbulást!

2012. jún. 5. 11:32
mit jelent az "úgy néz ki"?
2012. jún. 5. 11:18
Nyilván nem vagytok orvosok, és jobb lesz elmennem, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nőgyógyászhoz leghamarabb jövőhéten jutok el, ezért is írtam ki a kérdést. Köszi a válaszokat!
2012. jún. 5. 11:17
A felfázástól lehet? Ma van a ciklusom 20. napja, de úgy néz ki, hogy meg fog jönni. Ez gond?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook