Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A fél böjttel nem végez fél munkát fórum

A fél böjttel nem végez fél munkát (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2010. jan. 26. 22:25

Paul C. Bragg, Patricia Bragg - A böjt csodája


*****


Ezen az oldalon megtaláljátok...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. szept. 3. 01:06
A böjtben nincs nagy tapasztalatom. Mennyire segíti a testsúlycsökkenést?? Mi a javaslott módszer??
2006. jún. 22. 10:04

Sziasztok!


Akit érdekel olvassa el a cikkem a böjtről.

Amúgy szerintem is jók a leírtak, de nem nevezném félböjtnek.

A böjt meg amúgy sem koplalás, ha böjtölés közben éhes vagy, akkor rosszul csinálsz vmit. Mert olyankor átáll a szervezet, nem termelődnek emésztő nedvek (kevesebb) Így nincs éhség érzet, legfeljebb a fejedben...

:)

Üdv,

Sonja

2006. jún. 22. 03:12

Ja azt elfelejtettem irni, hogy én Irónapot tartok minden héten egyszer, ami azt jelenti, hogy 2 liter irót kell meginni 1 nap, elosztva pl: 10×2dl-erke. És e mellé még sok sok vizet vagy gyógyteát:)

Néha megizesitem egy kis fahéjjal ha már unom;)

2006. jún. 22. 01:19

Ez a böjtölés tényleg nagyon jó dolog! És egy idő után olyan szinten belelehet jönni, hogy fel se tűnik nem ettél csak ittál egész nap:)

A kezdet nehéz, de megéri! Bármi ami a szervezetet tehermentesiti csakis a hasznára lehet!És meg is hálálja;)

Megeszünk egy csomó hülyeséget, már jóformán tényleg mindenben tartósitószer, meg mindeféle olyan dolog van amiról azt se tudjuk mi az...


Én minden héten egyszer böjtök. Már meg se kottyan, pedig én egész nap talpon vagyok, fizikai munkát végzem! Még idegess se vagyok;)


Mégha nem is minden héten de havi egyszer csináljatok egy ilyen pucolós napot, és meglátjátok a külömbséget! Ja, és nemutolsó sorban a fogyás is jobban megy, mert a méreganyagok kiürülnek amik a zsirraktárakban halmozódnak fel.

Szal hajrá:)))

2006. jún. 21. 20:47
Akár szerencsésnek is mondhatja magát: csak néhány fölösleges kilótól kell megszabadulnia. Vágjon bele a fél böjtbe. Annál is inkább, mert a koplalást kevesen bírják - csak éhesek, ingerültek lesznek tőle, sőt még a fejük is megfájdul. Kell ez önnek?

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook